Регiональнi новини

«Анатолий, мы с тобой!»// НСЖУ, 29.05.2013

Запорожская областная организация НСЖУ присоединилась к акции творческой интеллигенции в защиту выдающегося музыканта-скрипача, в недавнем прошлом - преподавателя Запорожского музучилища им. П. Майбороды, участника камерного ансамбля – квинтета «Мистерия» Анатолия Собокаря. Об этом заявила председатель ЗОО НСЖУ Наталья Кузьменко на пресс-конференции в пресс-клубе Дома печати г. Запорожья.

У рівненських спілчан хочуть забрати приміщення// НСЖУ, 22.05.2013

Дві обласні рівненські творчі спілки можуть залишитися без офісів через народних депутатів України Олега Осуховського і Віталія Чугуннікова (партії «Свобода» та «УДАР»).

Львівська організація НСЖУ стурбована втручанням податкової служби у роботу ЗМІ// НСЖУ, 17.05.2013

Львівська обласна організація національної спілки журналістів України оприлюднила заяву, в якій висловлює глибоку стурбованість втручанням податкових органів у діяльність засобів масової інформації. Так, з 1 травня 2013 року діяльність шести підприємств, що забезпечують вихід у світ найтиражнішої україномовної газети «Експрес» заблокована діями працівників ДПС України.

НСЖУ засуджує дії черкаської міліції по відношенню до журналістів// НСЖУ, 15.05.2013

Заяви про перешкоджання професійній діяльності до міської прокуратури подали двоє журналістів телеканалу «ВІККА». Світлана Пічугіна й Олена Берестенко вирішили зробити це після того, як на дві сесії обласної ради вони потрапили лише після штурханини та сварок із людьми у міліцейській формі й обласними клерками.

Там, где прошла война// НСЖУ, 13.05.2013

Именно так символично и емко можно назвать пресс-тур для ветеранов-журналистов, проведенный накануне праздника Победы Запорожской областной организацией НСЖУ и департаментом культуры, туризма, национальностей и религий.

Акция крымских журналистов// НСЖУ, 29.04.2013

7 мая 2013 г. в 12 часов в Симферополе состоится возложение цветов к памятнику «Журналистам и полиграфистам Крыма - солдатам Великой Отечественной войны», который установлен в сквере у здания ГП «Издательство и типография «Таврида».

На Дніпропетровщині обговорили питання роздержавлення ЗМІ// НСЖУ, 29.04.2013

19 квітня у Дніпропетровську пройшов круглий стіл по обговоренню законопроекту про реформування та роздержавлення комунальних ЗМІ.

Усіх об’єднав суботник// НСЖУ, 25.04.2013

Із неабияким завзяттям працювали на суботнику у Полтаві працівники місцевих засобів масової інформації. Зокрема колектив Всеукраїнської громадсько-політичної газети "Зоря Полтавщини" разом зі своїми колегами з інших друкованих видань, радіо та телебачення навели лад на Алеї журналістів.

Партнери