Регiональнi новини

«Лунный принц» - итог исканий журналиста, поэта и прозаика// НСЖУ, 14.06.2016

В галерее "Арт-Хаус" прошла презентация первого сборника стихов и прозы известного мелитопольского журналиста Александра Анисимовича Андрущенко "Лунный принц".

Спортивная кода праздника// НСЖУ, 13.06.2016

В этом году празднование Дня журналиста растянулось на неделю: три крупных мероприятия прошли всего за несколько дней. Прекрасным финалом в череде мероприятий, подготовленных Запорожской областной организацией НСЖУ, стал ІІ турнир по боулингу в клубе «КапиталистЪ».

Музична феєрія захоплює серця// НСЖУ, 13.06.2016

Ветерани Запорізької областної организації ЗОО НСЖУ побували у філармонії на заключному концерті, присвяченому закриттю 59-го симфонічного сезону. Культпохід – це традиційне продовження творчих зустрічей, які проводяться у прес-центрі «Журналіст».

Звернення колективів редакцій засобів масової інформації міста Бердянська// НСЖУ, 13.06.2016

Колективне зверненняМи, співробітники засобів масової інформації міста Бердянська вкрай стурбовані ситуацією, що склалася навколо роботи журналістів у нашому місті.

Запорожские журналисты – в гостях у воинской части 3029 Национальной гвардии Украины// НСЖУ, 13.06.2016

На территории военного городка №1 с журналистами встретился командир 9 полка оперативного назначения полковник Александр Хоменко, который рассказал о солдатских буднях части.

Журналісти Запоріжжя запрошують!// НСЖУ, 18.04.2016

Весняні зустрічі під таким гаслом для ветеранів Запорізької обласної організації НСЖУ стали вже традиційними. Цього ж року їх масштаб було розширено до події міського значення. Досвідчені майстри пера та телерадіоефіру підготували і провели для запоріжців благодійний вечір "Щедрість людської душі» в кіноконцертному залі ім. Довженка.

«Подарунок» до ювілею// НСЖУ, 14.04.2016

Роздержавлення

Виключили зі Спілки журналістів за антиукраїнську позицію// НСЖУ, 12.02.2016

Питання про виключення з Національної спілки журналістів двох колишніх співробітників мелітопольських ЗМІ назріло вже давно. Нарешті, він був розглянутий 11 лютого на черговому зібранні Мелітопольської первинної організації ЗОО НСЖУ.

"ШКОЛА КРИМІНАЛЬНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ": ПІДСУМКИ І ДУМКИ// НСЖУ, 08.02.2016

У п'ятий раз в Одеському університеті внутрішніх справ (ОДУВС) проходили тренінги у рамках проекту "Школа кримінальної журналістики". Цього року сертифікати про закінчення Школи отримали 35 осіб - курсанти і студенти ОДУВС, співробітники ЗМІ, волонтери, а також школярі.

Партнери