Регiональнi новини

Суботній вечір в Бердичеві: викрадення людини, незнайомці з ліхтариками і зібрання на кладовищі// НСЖУ, 09.03.2017

Це був би захоплюючий сюжет для пригодницького фільму. Розмірене життя міста в суботу ввечері розбавили групки молоді, котрі, бігаючи містом з ліхтариками, привертали увагу перехожих та відпочиваючих людей. А ще більше, напевно, такі дії шокували сторожів підприємств міста та продавців магазинів, які не могли зрозуміти, що відбувається.

Лауреатами літературно-мистецької премії імені Миколи Шакури цьогоріч стали одразу двоє членів НСЖУ// НСЖУ, 23.02.2017

Миколі Шакурі - талановитому поету з села Малинівка Гощанського району доля відвела лише 47 років життя. Його не стало у 1998-му. Завдяки зусиллям рівненського науковця і письменника, члена Національної спілки журналістів України Богдана Столярчука його ім'я вдалося повернути із забуття.

Чернігівському регіональному телебаченню - 25 років// НСЖУ, 05.12.2016

Ровесник незалежної України

Журналісти Прикарпаття вшанували пам'ять своїх колег// НСЖУ, 19.09.2016

Журналісти Івано-Франківщини, студенти-першокурсники кафедри журналістики Інституту філології ПНУ ім. В. Стефаника вшанували пам'ять тих, хто згорів у журналістських буднях, хто чесно і самовіддано служив Правді, своїм читачам, радіослухачам, телеглядачам, хто залишив помітний слід в українській журналістиці, на Алеї пам’яті журналістів Прикарпаття.

Турнір на Кубок газети «Червоний промінь»// НСЖУ, 19.09.2016

Двадцять восьмий раз у Запорізькому районі проходить футбольний турнір на кубок районної газети «Червоний промінь». Щорічно змагання проводяться на День фізичної культури і спорту.

Нова книга запорізьких журналістів// НСЖУ, 25.07.2016

Відомі запорізькі журналісти Євген Денисов та Олександр Кіосєв, які живуть і працюють у Бердянську, презентували книгу «Трассами мужественных» - про історію бердянського мотокросу.

Співпраця в інтересах запорізької громади// НСЖУ, 25.07.2016

В прес-центрі «Журналіст» відбулася зустріч керівників обласної організації НСЖУ Наталії Кузьменко та Валентини Манжури з представниками Запорізького офісу Проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Геннадієм Устімовим та Іною Дударєвою.

Пробуди в собі художника// НСЖУ, 25.07.2016

В тому, що це – можливо, запорізькі журналісти переконалися самі. Більше того, вони змогли переконати в цьому інших, опановуючи на майстер-класі інтуїтивний живопис. Вчила ж їх малювати відома запорізька художниця Ольга Чаудрі.

Танцующая живопись// НСЖУ, 20.07.2016

В галерее Art`l открылась выставка картин «Послание» запорожской художницы Ольги Чаудри. В экспозиции также выставлены работы известной тележурналистки Елены Шевчук.

У школах є власні газети// НСЖУ, 22.06.2016

Новини

За шаховою дошкою// НСЖУ, 22.06.2016

Новини

Партнери