Спілка > Публiкацii

Перезавантаження Євромайданом, день за днем: 20 грудня – і знову в облозі// Служба інформацii НСЖУ, 18.12.2013

Простистояння перейшло в нову фазу. Влада широким пропагандистським віялом мете в народ месідж "Москва нас врятувала".

Перезавантаження Євромайданом, день за днем: 19 грудня – Пакращений бюджет-2014// Служба інформацii НСЖУ, 16.12.2013

Після зустрічі Путін-Янукович інформпростір країни заповнили коментарі на тему "Що це було?" Влада, зрозуміло, на всі заставки нахвалює доленосні рішення, опозиція та експерти озвучують безліч неприємних запитань: Які домовленості не оприлюднено? Що нами обіцяно Путіну? Яким тепер буде бюджет країни?

Перезавантаження Євромайданом, день за днем: 18 грудня – під знаком Москви// Служба інформацii НСЖУ, 13.12.2013

До вчорашньої зустрічі Путіна-Януковича в Москві українська влада ще якось зображала можливість різних варіантів розвитку подій. Тепер вектор руху влади сумнівів не викликає. І є чіткий «розклад» сил: хто і проти кого. Хроніка подій…

Сергій Куніцин: «Афганці» прийшли на Майдан першими і підуть останніми…»// Олександр Харченко, 12.12.2013

На чому тримається Євромайдан? На вірі, солідарності, взаємопідтримці. Але проти сили, яку застосовує влада, потрібна також і сила. Керівник ветеранського штабу «афганців» на Євромайдані Сергій Куніцин дав ексклюзивне інтерв’ю сайту НСЖУ.

ЄВРОМАЙДАН ТА КИЇВРАДА ВИСТОЯЛИ// "Українська правда", 11.12.2013

Близько 9 ранку три автобуси з "Беркутом" заблокували вхід дро КМДА. Правоохоронці пішли на штурм. Про це повідомив кореспондент Української правди. З другого поверху пускали воду на правоохоронців. З будівлі також летіли пляшки з водою. За інформацією 5 каналу, в приміщенні КМДА знаходилося близько 100 людей.

Микола Томенко: «Майдану потрібні програма-максимум і програма-мінімум»// Олександр Харченко, 10.12.2013

Микола Томенко як народний депутат від опозиції несе чергування в наметі біля самої сцени на Майдані. Спілкується з людьми, п’є чай зі своїм бойовим командиром в часи Афганістану Володимиром Кушніровим.

Пароль до Європи - „Слава Україні!”// Вівчарик Олександр, 10.12.2013

„Януковичу таки вдалося двічі зібрати проти себе величезні Майдани”, – наголосив у своєму виступі на Київському Майдані 8 грудня цього року колишній соратник Віктора Ющенка Юрій Луценко. На відміну від Ющенка, він прийти на Майдан і запалювати людей промовами на боротьбу не боїться. Проте у згаданій його сентенції лише доля правди. Загалом, люди стоять не стільки проти Віктора Януковича, скільки за себе, за Україну.

Навіщо «Тигру» засоби для штурму?// Олександр Калініченко, 09.12.2013

Офіційна версія прибуття бійців спецпідрозділу «Тигр» до центру Києва, захопленого протестами – зміна підрозділів внутрішніх військ, що чергують на Майдані та в урядовому кварталі. Але ця версія спростовується фотознімками, де видно з чим приїхав «Тигр» до Києва. Це засоби для штурму…

Хто переможе? Можливі сценарії розвитку подій// Зінаїда Куценко, 06.12.2013

Ми йшли в Євросоюз, а зупинилися на Євромайдані. Поки що це виглядає так. Але ситуація загострилась до межі – кожна сторона розуміє - або вона переможе, або буде політично знищена.

Рятівник з Михайлівського собору: Автобус з "беркутівцями" в 10 метрах від церкви сіяв паніку серед людей// Галина Титиш, Українська правда, 06.12.2013

"У суботу мені якраз виповнилося 32 роки. Тепер всі жартують, що з днем народження мене із самого ранку вітала Руслана", - розповідає протоієрей Олександр Трофимлюк. Саме він головував у Михайлівському монастирі 30 листопада, коли серед ночі в двері храму постукали перелякані люди - жертви переслідування "беркутівців".

Є такий злочин - отримати кийком по голові// Вікторія Герасимчук, Лівий берег, 04.12.2013

- Це твій підзахисний на відео закриває обличчя руками, а його метелить "Беркут з двох боків?"- Еге ж.- А от мій поруч лежить, біля ніг. (З розмови двох адвокатів у Шевченківському суді). На два місяці заарештували усіх дев’ятьох активістів, яких обвинувачують у масових заворушеннях на Банковій.

День, який міг все змінити// Анатолій Кухарук, 04.12.2013

Вівторок, 3 грудня, міг реально якщо не все, то багато що змінити в країні. Відставка уряду показала б людям, які прийшли на Майдани, що вони разом можуть реально впливати на політику в країні. Але відставки не відбулося. І тепер треба все починати спочатку. Або – майже спочатку...

Президент МФЖ Джим Бумела: Журналістика стала професією бідних людей// Журналіст України, 03.12.2013

Бумела відвідав Київ, щоб взяти участь у конференції ЄФЖ та у Всесвітній день боротьби з безкарністю пройти маршем разом з учасниками конференції й українськими журналістами. Перед відльотом він дав ексклюзивне інтерв`ю «Журналісту України».

Побитих активістів Євромайдану «лікує» міліція?// Євген Солонина, "Радіо Свобода", 03.12.2013

Частину людей, які постраждали під час розгону мітингу на Банковій, тримають в лікарні під міліцейською охороною, і суд має вирішити їхню долю. До них не пускають навіть родичів, а першу добу не пускали й адвоката.

Євромайдан як інкубатор “нової реальності”. Звернення до пост-совків// Андрій Бондаренко, 02.12.2013

Що таке Євромайдан і в чому його суть? Останніми днями ми почули багато відповідей на це важливе питання. Але здебільшого вони далекі від вичерпності. Головне - Майдан змінює реальність...

Партнери