Спілка > Публiкацii

Янукович vs Україна: найбільше вони бояться людей, які думають// Служба інформацii НСЖУ, 14.02.2014

Все лицемірство Януковича - в кількох фразах про Шевченка: давайте зробимо 9 березня днем примирення, і подивимось в очі один одному. Ти йому бедеш дивитись в очі, а тобі крутитимуть в цей момент руки.

Янукович vs Україна, день за днем: Путін, схоже, передумав допомагати "близькому родичу"// Служба інформацii НСЖУ, 13.02.2014

Московські друзі нашої влади не спішать давати гроші Україні. Обіцяючи 15-мільярдний кредит, Путін заявляв, що це допомога "братньому українському народові", який перебуває у складному становищі, і що Росія діє винятково як "близький родич". А що тепер?

Янукович vs Україна, день за днем: : вождям – владу, народу – федералізацію// Служба інформацii НСЖУ, 12.02.2014

У кожного свої проблеми. Опозиція ніяк не визначиться зі стратегією, бо кожен вождь тягне ковдру на себе. Янукович, навпаки, має сам прийняти рішення, перебуваючи на «розтяжці» між «яструбами» та «голубами».

Янукович vs Україна, день за днем: Банкова грає на протиріччях в опозиції і тягне час// Служба інформацii НСЖУ, 11.02.2014

Політика – не футбол, швидше – шахи. Тут мало швидкості та натиску. Треба прораховувати на багато ходів наперед. І Банкова використовує це сповна. А тим часом готовий указ про розпуск Ради.

Янукович vs Україна, день за днем: регіонали перегрупувались і повертають ініціативу?// Служба інформацii НСЖУ, 10.02.2014

Дуже суперечливою є інформація про «розклад» сил в стані регіоналів. З одного боку, ніби-то є «група Тігіпко» у 30 штиків, готова перейти під знамена опозиції. З іншого, ПР раптом почала скликати депутатів на сесію. Вноситимуть Клюєва?

Янукович vs Україна, день за днем: «яструби» Банкової готують країну до теракту// Служба інформацii НСЖУ, 07.02.2014

Відділити цю владу від криміналу вже неможливо. Вночі вони громлять ресторани, палять машини, підкидають вибухівку. Вдень – одягають костюми і дають прес-конференції, пояснюючи, що це Майдан винен у провокаціях, погромах та обвалі гривні.

За добу уряд «збільшив» експорт зерна з України у 2013 році у 22 рази// Служба інформацii НСЖУ, 06.02.2014

З інтервалом у 26 годин український уряд зумів збільшити експорт зерна з України у 2013 році у 22 рази – із 273 мільйонів доларів до 6 мільярдів доларів, повідомляє сайт НСЖУ. Про це свідчать офіційні повідомлення на Урядовому порталі - http://www.kmu.gov.ua/ .

Янукович vs Україна, день за днем: Європа погрожує санкціями, Кремль штовхає до «силового варіанту»// Служба інформацii НСЖУ, 06.02.2014

Ставки в геополітичній боротьбі за Україну зростають, риторика з усіх боків жорсткішає. Європарламент нарешті схвалив резолюцію, якої багато хто чекав ще кілька тижнів тому – із закликом до застосуванням персональних санкцій проти «яструбів» Банкової.

Янукович vs Україна, день за днем: конституція – потім, Батько відлучиться на Олімпіаду// Служба інформацii НСЖУ, 05.02.2014

Позиційне протистояння завжди складніше відвертої боротьби на барикадах. Але саме воно зрештою вирішить долю країни. Янукович тягне час, тепер вже маючи «нагальну» потребу прогулятись до Сочі. Регіонали обносять колючим дротом адміністрації на місцях. Опозиційні вожді маневрують з прицілом на вибори. Чого чекати тим, хто стоїть на Майдані, за ким іти?

Валентин Бадрак: військові показали, що не хочуть застосовувати зброю проти людей// Максим Громовенко, 04.02.2014

Вчора стало відомо, що два човни ВМС США увійшли в Чорне море. Кораблі допоможуть забезпечити безпеку під час Олімпіади в Сочі. Cамого факту появи біля України суден шостого флоту як символу потуги найвпливовішої держави світу вже було достатньо для інтерв’ю з військовим експертом – Валентином Бадраком.

Скільки платять людям на Майдані: сім історій від Львова до Ялти// Вівчарик Олександр, 04.02.2014

Побувавши на Майдані в Києві хоч раз, обов’язково поїдеш ще. Він мовби прообраз тієї України, про яку мріє кожен з нас: згуртований, монолітний, самовідданий, безкорисний. Тут добре розумієш, що Україна вже не буде такою, якою була до 30 листопада 2013 року.

Янукович vs Україна, день за днем: центр подій переноситься в парламент// Служба інформацii НСЖУ, 04.02.2014

Майдан стоїть, оточений барикадами, але з самого ранку вся увага звернута до парламенту. Опозиція в різнобій то заявляє про наявність голосів для пере форматування (Жванія), то істерично волає в соцмережах «Все пропало!» (Власенко).

Янукович vs Україна, день за днем: «Правий сектор» та «афганці» претендують на «свою гру»// Служба інформацii НСЖУ, 03.02.2014

На Грушевського – перемир`я, але на всіх інших фронтах – активізація дій. «Правий сектор» оголошує про створення партії. Росія бере Україну за горло газовими боргами. Штати та Євросоюз оголошують про фінансову допомогу. Лавров вичитує Керрі. ….

Микола Сірий: закон про амністію не вирішує конфлікту і є політичною декларацією партії влади// Служба інформацii НСЖУ, 01.02.2014

Сьогодні опубліковано так званий Закон про амністію. Завтра він вступає в силу. Багато хто бачить в критиці цього закону опозицією чистої води політику. Але ось – погляд правознавця.

Янукович vs Україна, день за днем: під завісою "мирного врегулювання" влада вдалась до кримінального терору// Служба інформацii НСЖУ, 31.01.2014

Для всього світу Банкова та регіонали роблять вигляд, що " мирно врегульовують" кризу. Реально - вони ввели кримінальний терор проти незгодних.

Партнери