Спілка > Публiкацii

Десять способів прискорити роботу над матеріалом (частина 1)// Служба інформацii НСЖУ, 19.06.2018

Навушники, шаблони, диктофон у смартфоні, тимчасова відмова від інтернету й уявлення образу майбутньої статті — це лише частина прийомів, які допоможуть підвищити продуктивність журналістської праці, коли на Вас тиснуть дедлайн із редактором, а роботи — більше ніж часу.

Десять способів прискорити роботу над матеріалом (частина 2)// Служба інформацii НСЖУ, 19.06.2018

Упевнений, принаймні декілька з наведених нижче прийомів допоможуть Вам підвищити ефективність роботи над своїми матеріалами. За умови, що Ви спробуєте декілька способів, якщо не всі, й виберете той, який найкраще працює саме у Вашому випадку.

Ретро: як «шанували» незалежну пресу в часи минулі// Служба інформацii НСЖУ, 15.06.2018

В Україні одну з перших резонансних фізичних розправ над журналістом було скоєно 25 років тому – в Запорізькій області...

37700 гривень зібрано на унікальному благодійному журналістському аукціоні «Рука підтримки», який пройшов на Запоріжжі// Служба інформацii НСЖУ, 14.06.2018

Цього року відзначення професійного свята – Дня журналіста – стало для запорізьких медійників, образно кажучи, довготривалим. Спочатку за традицією пройшли урочистості в Запорізькій обласній раді та обласній держадміністрації, де керівники області відзначили кращих у професії. Принагідно зазначимо, що серед нагороджених Почесною грамотою обласної ради була й журналістська організація.

Міжнародні зв’язки НСЖУ: Україну відвідала делегація китайських журналістів// Служба інформацii НСЖУ, 13.06.2018

За програмою міжнародних зв’язків НСЖУ і Всекитайської асоціації журналістів 9–12 червня в Україні перебували шість колег з КНР. Гості ознайомилися з діяльністю творчої спілки, деяких підприємств і редакцій столиці, відвідали Держкомтелерадіо, Мінагрополітики, об’єкти культури й туризму.

Міноборони приймає до 1 серпня твори на здобуття премії імені Богдана Хмельницького// Служба інформацii НСЖУ, 13.06.2018

Автори публіцистичних, журналістських творів, письменники, інші митці можуть брати участь у конкурсі на здобуття Премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва (далі – Премія).

Все СМИ в гости к нам: Покровск принимал фестиваль прессы// Служба інформацii НСЖУ, 11.06.2018

Знаковое событие за последние несколько лет отметила Донецкая областная организация Национального союза журналистов Украины (НСЖУ). В Покровске прошел фестиваль прессы – 2018. Последний раз медийщики области собирались вместе пять лет назад. Военные действия не только разделили область на две половины, но и надолго отодвинули подобные мероприятия.

Книжкова серія «Золоті імена української журналістики» поповнилася// Служба інформацii НСЖУ, 08.06.2018

У Національній спілці журналістів України 7 червня презентовано книжку спогадів про видатного діяча інформаційної сфери України, одного з фундаторів українського телерадіомовлення Миколу Охмакевича «Ратай українського ефіру», повідомляє Держкомтелерадіо України.

На передовій інформаційної війни// Служба інформацii НСЖУ, 06.06.2018

Напередодні професійного свята журналістів у столиці презентували збірку статей нашого донецького колеги Станіслава Асєєва «В ізоляції»

Про основні права журналістів в Україні// Служба інформацii НСЖУ, 06.06.2018

Про правові засади діяльності журналістів йшлося на круглому столі 6 червня – в День журналіста! – в прес-центрі НСЖУ. Організатор заходу – Головне територіальне управління юстиції у місті Києві.

«Азовське літо-2018»: двадцятиріччя// Служба інформацii НСЖУ, 29.05.2018

У Бердянську (Запорізька область) 1 червня розпочнеться 20-й фестиваль журналістів «Азовське літо». Щороку творчий форум збирає до сотні учасників-медійників майже з усіх куточків України (далі публікація – мовою оригіналу).

Про добрі новини і радість бути почутим// Служба інформацii НСЖУ, 23.05.2018

Якось прочитала в інтерв’ю журналіста Олександра Савенка таку думку: «Катаклізми, аварії, вбивства – про це найлегше розповідати, а знайти те, що буде показувати нам світло в кінці тунелю, – набагато складніше... Соціальне завдання журналістики – це шукати і знаходити те позитивне і добре, що є в нашому житті». Абсолютно згодна з Олександром, отож і вирішила розповісти про позитив – у тій царині, яку добре знаю і яка дотична до медійної сфери – принаймні наявністю сурдоперекладів у теленовинах.

НСЖУ підтримує захист права журналістів на журналістські розслідування// Служба інформацii НСЖУ, 21.05.2018

Щодо резонансного позову Сергія Пашинського до НВ (ТОВ «Видавничий Дім «Медіа-ДК») та журналіста Івана Верстюка.

Укрпошта не виконала своїх обіцянок і підвищує тарифи на доставку газет на Донбасі// Служба інформацii НСЖУ, 03.05.2018

Наприкінці 2017 року було повідомлено приємну новину: на засіданні робочої групи НСЖУ, головних редакторів з більшості регіонів і керівників Укрпошти з останньою досягнуто угоди. Та не так сталося, як гадалося... (далі публікація – мовою оригіналу).

Японський проект: новий етап розвитку в Україні// Служба інформацii НСЖУ, 25.04.2018

У Києві 24 квітня відбувся семінар «Дякуємо тобі, Україно!», який організував і провів японський «Фонд за безпеку продуктів харчування та життя». У діяльності цієї організації беруть участь як науковці й фахівці-медики, так і творчі особистості, зокрема й журналісти.

Партнери