Спілка > Публiкацii

В УКРАЇНІ ПОЧАЛО ЕФІРНЕ МОВЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКЕ РАДІО НОВИН// Служба інформацii НСЖУ, 18.04.2017

13 квітня в інформаційному просторі України почало мовлення перше 24годинне ефірне радіо, яке роблять студенти – «Студентське радіо новин».

УКРАЇНА - ПРИКЛАД РОЗВИТКУ ШКІЛЬНИХ МЕДІА ТА РОБОТИ З МОЛОДИМИ ЖУРНАЛІСТАМИ ДЛЯ СОТЕНЬ КРАЇН// Служба інформацii НСЖУ, 10.04.2017

В Національній спілці журналістів України відбувся «круглий стіл» на тему: «Роль та місце шкільної преси в розвитку України». В основу дискусії було покладено приклад Міжнародного конкурсу шкільних медіа, який дав значний поштовх до розвитку не тільки шкільних медіа в Україні, але й став прикладом для іноземних колег.

Сергій Томіленко, в.о. голови НСЖУ: Олігархи, які створюють ЗМІ для політичних впливів, не потребують якісної журналістики// Служба інформацii НСЖУ, 05.04.2017

Ми живемо у час, коли журналістів ні за що ув'язнюють, судять, коли їм палять машини або відбирають чи розбивають техніку. Ми живемо у час, коли людям доводиться часом з-за грат переконувати, що вони – журналісти. Про проблеми пишучого та знімаючого класу, про виклики та стандарти воюючої журналістики ми говоримо з керівником НСЖУ Сергієм Томіленком

ПОСОЛ ФРАНЦІЇ В УКРАЇНІ ПАНІ ІЗАБЕЛЬ ДЮМОН ЗАВІТАЛА ДО КОЛЕДЖУ ПРЕСИ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ// Служба інформацii НСЖУ, 04.04.2017

В рамках першого робочого візиту до Миколаєва Посол Франції в Україні пані Ізабель Дюмон відвідала Коледж преси та телебачення та взяла участь у ток-шоу «Телевізійний прес-клуб з Глібом Головченко».

«ВІЛЬНИМ ШЛЯХОМ» ЧИ «УКРОПІВСЬКОЮ» ДОРОГОЮ: ГАЗЕТНІ ПЕРИПЕТІЇ У КІВЕРЦЯХ ТРИВАЮТЬ// NUJU, 03.04.2017

Газетно-владні перипетії у Ківерцях тривають, тепер – у судовій площині. У березні Ківерцівський районний суд Волинської області розглянув позов колишньої в.о. головного редактора газети «Вільним шляхом» Марії Хітько до Ківерцівської районної ради щодо законності її звільнення.

РЕДАКТОР – РОМАНІСТ І НОВЕЛІСТ// Віра Черемних, секретар НСЖУ, 03.04.2017

Моє особисте знайомство з редактором «Нафтовика Борислава» Романом Соловчуком відбулося більше десяти років тому й за цікавих обставин.

Учитель стрімкого часу// Служба інформацii НСЖУ, 31.03.2017

Нова книга журналіста, шевченківського лауреата Володимира Стадниченка до 300-річчя Григорія Сковороди

Секретар НСЖУ Гліб Головченко взяв участь у звітно-виборній конференції Миколаївської обласної організації НСЖУ// Служба інформацii НСЖУ, 28.03.2017

В рамках звітної частини конференції, Гліб Головченко прозвітувався за 5 років своєї діяльності в якості Секретаря НСЖУ, головним напрямком роботи якого є робота з молоддю.

«В Україні тотальна безкарність, а ви говорите про права журналістів», – данський журналіст, який постраждав на Майдані// Служба інформацii НСЖУ, 28.03.2017

Йоханнес Вамберг Андерсен, данський журналіст та аналітик з 1999 року висвітлює події в Україні для іноземних медіа. Але з усіх подій, каже, його найбільше вразив Євромайдан. Та саме на Майдані його вперше побили за виконання професійних обов’язків, говорить іноземний журналіст в інтерв’ю для Національної спілки журналістів України.

Роздержавлення обласних газет: можна не поспішати?// Віра Черемних, секретар НСЖУ, 20.03.2017

Минає третій місяць 2017-го, годинник невпинно відраховує час до до 31 грудня 2018 року — остаточного розлучення друкованих ЗМІ з владними засновниками. Чи відчувається цей плин часу на сторінках обласних комунальних газет, чи діє принцип «поспішай повільно»?

Громадська рада телеканалу ТАК TV позитивно оцінила громадське мовлення телеканалу// Служба інформацii НСЖУ, 14.03.2017

6 березня в канун 11 річниці мовлення телеканалу ТАК в прямому ефірі відбулося засідання Громадської ради. В 2009 році телеканал ТАК TV став першим телеканалом, який запровадив Громадську раду як дорадчий орган у діяльності телеканалу.

Злочини проти журналістів: розслідування триває… і триває// Служба інформацii НСЖУ, 14.03.2017

Системна безкарність. Саме ці два слова якнайкраще описують ситуацію зі злочинами проти журналістів.

Депутати Арцизької міської ради саботують державну медіаполітику// Служба інформацii НСЖУ, 13.03.2017

Вже назбиралось багато фактів, які стають прикладами того, як депутати Арцизької міської ради призводять до зриву реформ у країні та саботують державну медіаполітику.

«Медіа можуть бути посередниками між двома сторонами конфлікту, – Посол Пакистану в Україні// Служба інформацii НСЖУ, 13.03.2017

Працюючи в умовах конфлікту, засоби масової інформації мають не тільки вміти захистити себе, а й зуміти проаналізувати конфлікт неупереджено, аби допомогти в його вирішенні, а не ще більшому загостренні.

Журналіста "дешевше" побити, ніж судитися: 92% злочинів проти ЗМІ залишаються безкарними// сайт "Українські Новини", 09.03.2017

92% злочинів проти працівників ЗМІ залишаються безкарними. Лише кожна 12-та справа про напади на журналістів і перешкоджання роботі ЗМІ доходить до суду.

Партнери