НСЖУ | Архiв публiкацiй

Спілка > Публiкацii

Спецпроекти — додатковий засіб зміцнення економічної незалежності редакції (частина 2)// Служба інформацii НСЖУ, 02.04.2018

Спецпроекти “на стику” роботи редакції та рекламного відділу — хороший спосіб не зіпсувати газету засиллям суто комерційної інформації, водночас залучивши додаткові доходи й встановивши нові контакти. Для локальних газет, які глибоко інтегровані в життя місцевої спільноти, — це можливості зміцнення фінансового стану без перетворення на рекламну листівку і підсилення іміджу впливового комунікатора в своєму регіоні

Спецпроекти — додатковий засіб зміцнення економічної незалежності редакції (частина 1)// Служба інформацii НСЖУ, 02.04.2018

Спецпроекти “на стику” роботи редакції та рекламного відділу — хороший спосіб не зіпсувати газету засиллям суто комерційної інформації, водночас залучивши додаткові доходи й встановивши нові контакти. Для локальних газет, які глибоко інтегровані в життя місцевої спільноти, — це можливості зміцнення фінансового стану без перетворення на рекламну листівку і підсилення іміджу впливового комунікатора в своєму регіоні.

«Війна химер»: nuda veritas у фільмі з журналістським корінням// Служба інформацii НСЖУ, 30.03.2018

У Києві в прес-центрі НСЖУ 29 березня відбувся перегляд повнометражного документального фільму «Війна химер», який глядачі після сеансу мали змогу обговорити за участю режисерів картини – Марії і Анастасії Старожицьких.

«Львівщина – Луганщина» – патріотична ініціатива галицького часопису «Народна думка»// Служба інформацii НСЖУ, 29.03.2018

«Львівщина – Луганщина» – так називається спецвипуск часопису «Народна думка», що видається на Городоччині (Львівська область). Частину тиражу 8-сторінкового спецвипуску редактор Роман Смілка повіз на Луганщину, завітавши перед цим до Національної спілки журналістів, де розповів про ініційований медійний проект.

Cплав молодості й досвіду – майбутнє творчої спілки журналістів// Служба інформацii НСЖУ, 29.03.2018

Про поповнення творчою молоддю найбільшої в Україні організації журналістів спілчани вели мову, можна сказати, ще піввіку тому. Ось що казав, приміром, на Третьому з’їзді журналістів (1971 р.) голова правління СЖУ Володимир Сіробаба: «Слід замислитись над тим, що в нашій організації всього лише 206 молодих журналістів. Чи не занадто куцо розуміємо ми свій обов’язок виховувати журналістську молодь?» (цитата з книжки «Слово – зброя?», виданої з нагоди 50-річчя НСЖУ).

«Статистика перешкоджань журналістській діяльності в рази гірша, аніж навіть ми її показуємо» (частина 2)// Служба інформацii НСЖУ, 28.03.2018

Саме після цієї фрази мій спіч у прямому ефірі чемно зупинив ведучий «Громадського радіо», переймаючись проблематикою методології оцінки наявності протиправних діянь супроти журналістів. Це показово.

«Статистика перешкоджань журналістській діяльності в рази гірша, аніж навіть ми її показуємо» (частина 1)// Служба інформацii НСЖУ, 28.03.2018

Саме після цієї фрази мій спіч у прямому ефірі чемно зупинив ведучий «Громадського радіо», переймаючись проблематикою методології оцінки наявності протиправних діянь супроти журналістів. Це показово.

«Напад на мене намагаються зробити «битовухою», – постраждалий журналіст// Служба інформацii НСЖУ, 27.03.2018

Я, Мороз Руслан Вікторович, багато років працюю в журналістиці. На цей час я працюю як журналіст газети «20 хвилин Житомир» і завідую літературно-драматургічною частиною Житомирського академічного обласного театру ляльок.

Чому НСЖУ захищає журналістів?// Служба інформацii НСЖУ, 27.03.2018

Від середини березня тривав обмін публічними звинуваченнями між громадськими діячами, що представляють медійну спільноту та журналістське середовище. Триває серіал з’ясування стосунків, початок якому дала заява певних медійних організацій про «недовіру керівництву НСЖУ».

«Мудрості від Максима Рильського» побачили світ завдяки журналістам// Служба інформацii НСЖУ, 22.03.2018

У Національному музеї літератури та в мережі книгарень «Є» відбулися презентації книжки «Мудрості від Максима Рильського», яку упорядкував член НСЖУ Максим Георгійович Рильський – онук світоча української культури.

Газеті «Приазовский рабочий» – 100 років!// Служба інформацii НСЖУ, 21.03.2018

Перший номер маріупольської газети «Революционное слово» вийшов у світ 9 березня 1918-го. Відтоді розпочалася історія видання, яке понад 80 років відоме читачам як «Приазовский рабочий» (публікується мовою оригіналу).

До уваги керівництва Укрпошти (роздуми редактора)// Служба інформацii НСЖУ, 14.03.2018

Як шеф-редактор найтиражнішої на Житомирщині обласної газети "Эхо" ("Відлуння") хотів би поділитися своїми думками й пропозиціями щодо поліпшення взаємозв'язків між редакціями друкованих ЗМІ і поштовиками.

«Україна – Словаччина» 0:5?// Служба інформацii НСЖУ, 12.03.2018

Чому в Україні та Європі по різному реагують на утиски професійної діяльності журналістів, на результати розслідувань, і, врешті решт, на найтрагічніші складники реалізації професії журналіста – насилля, погрози та вбивства?

«Нам не вистачає на Заході єдиного центру з протидії дезінформації» – Енн Епплбом// Служба інформацii НСЖУ, 09.03.2018

Відома журналістка, дослідниця історії ГУЛАГу, експерт з історії Східної Європи Енн Епплбом поділилася думками про відносини України з Росією і Польщею, а також про виклики Україні й світу, зокрема в інформаційній сфері.

Батьки Романа Сущенка: «Сину, тримайся, ми в тебе віримо!»// Служба інформацii НСЖУ, 05.03.2018

Національна спілка журналістів України, як і Укрінформ, вміщуючи цю публікацію (інтерв’ю, взяте в листопаді 2016-го), висловлює щирі співчуття Романові Сущенку, його рідним і близьким.

Партнери