Спілка > Публiкацii

7 липня випускники Коледжу преси та телебачення в 13е проголосили «Клятву репортера»// Служба інформацii НСЖУ, 12.07.2017

Заснована випускниками Коледжу в 2004 році в період «темників», вона й досі залишається актуальною, особливо в умовах інформаційної війни та намагань деяких «колег» спаплюжити професію журналіста як таку, перетворюючи професійну журналістику в заробітчанство.

Візит українських журналістів до КНР// Служба інформацii НСЖУ, 11.07.2017

У першій декаді липня 2017 року відбувся візит делегації НСЖУ до Китайської Народної Республіки на запрошення Всекитайської асоціації журналістів (англ. абревіатура – ACJA). Уже кілька років поспіль цей обмін візитами має рівень щорічних, а започатковано пізнавальні поїздки майже два десятиліття тому.

Перевіряємо достовірність інформації з соцмереж: майстер-клас секретаря НСЖУ// Служба інформацii НСЖУ, 10.07.2017

Перевірці достовірності інформації, яку журналісти отримують із соціальних мереж, був присвячений один із майстер-класів секретаря НСЖУ, головного редактора Видавничого дому “ОГО”, викладача Національного університету “Острозька академія” Віталія Голубєва, який відбувся 30 червня в Національній спілці журналістів України для учасників семінару з судової реформи, спільно проведеного НСЖУ та Радою суддів України за підтримки проекту USAID “Нове правосуддя”.

Основне питання віденської конференції – свобода медіа в умовах нестабільності// Служба інформацii НСЖУ, 04.07.2017

У Відні відбулася дводенна конференція «Свобода медіа в умовах нестабільності», яку організувало Бюро Представника ОБСЄ з питань свободи засобів масової інформації. Головна проблематика – надання ЗМІ та владі в Україні й усім, кого зачепили конфлікти, сприяння в розв’язанні проблем, пов’язаних зі встановленням миру, співробітництва і безпеки.

Гліб Головченко: «Про що не розповіли підсумкові випуски новин»// Служба інформацii НСЖУ, 03.07.2017

Україна набуває досвіду справжніх дипломатичних та інформаційних перемог. 19-20 червня у Відні пройшла глобальна конференція «Свобода ЗМІ в умовах нестабільності», ініціатором якої виступив Офіс Представника зі свободи слова ОБСЄ.

Власники районок розповіли як і на чому заробляє місцева газета// Служба інформацii НСЖУ, 29.06.2017

Свобода слова приживеться у тій редакції районної газети, яка спроможна не лише на журналістський подвиг, але й на підприємницький. 26 червня у Львівському прес-клубі відбулося відеоінтерв’ю з головними редакторами і співвласниками двох райгазет з Тернопільщини – Василем Тракалом ("Нова доба", Бучач) і Степаном Шкарабаном ("Вільне слово", Козова). З гостями розмовляв журналіст Роман Шостак.

В КРАМАТОРСКЕ ДЕПУТАТЫ, ЧИНОВНИКИ И ЖУРНАЛИСТЫ РЕШАЛИ, КАК ПРОТИВОСТОЯТЬ ВРАЖДЕБНОЙ ПРОПАГАНДЕ// Приазовский рабочий, 23.06.2017

На прошлой неделе в Краматорске состоялось второе выездное заседание Комитета Верховной Рады по вопросам свободы слова и информационной политики во главе с его председателем Викторией Сюмар.

Що робить Віденську Оперу найбільш популярною і визнаною у всьому світі?// Служба інформацii НСЖУ, 19.06.2017

У чому секрет успіху Віденського Оперного театру? У майстерності солістів? Вправності диригента? Вдалої «гри» світла? Слід пам'ятати, що важливим елементом кожної установи чи структури є її прес-служба, яка виступає зовнішнім містком між журналістами і усім складним організмом під назвою «Віденський оперний театр».

Політична нетерпимість, незахищеність, безкарність – які проблеми існують в українській журналістиці// Служба інформацii НСЖУ, 08.06.2017

Високий рівень напруги у самому середовищі журналістів, безкарність за порушення їхніх прав, низькі заробітні плати у галузі, незахищеність, відсутність реакції на викривальні журналістські матеріали, і відсутність простої людини в них – такі головні проблеми, які існують в українському медіасередовищі назвали представники Національної спілки журналістів України в опитуванні сайту «Детектор медіа».

Редакційну політику «Високий замок» уклав з вікінгами (частина 2)// Служба інформацii НСЖУ, 07.06.2017

Інтерв’ю з керівником ТОВ «Видавничий дім «Високий замок» Степаном Курпілем

Редакційну політику «Високий замок» уклав з вікінгами (частина 1)// Служба інформацii НСЖУ, 07.06.2017

Інтерв’ю з керівником ТОВ «Видавничий дім «Високий замок» Степаном Курпілем

Фестиваль дружби та єднання// Служба інформацii НСЖУ, 07.06.2017

В Бердянську завершився ХІХ Всеукраїнський фестиваль журналістів «Азовське літо-2017». Кожного року тут збирається талановита спільнота медійників зі всієї України.

Сергій ТОМІЛЕНКО: «Сьогодні відповідальність журналістів перед суспільством значно виросла»// Служба інформацii НСЖУ, 06.06.2017

Без журналістики неможливо уявити життя жодної країни. Звісно, майстри слова не виробляють матеріальних цінностей, але їх місія набагато важливіша. Саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку та громадську позицію.

На екваторі реформи друкованих ЗМІ// Світлана Остапа, 26.05.2017

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики 24 травня провів слухання на тему «Реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ, досвід, перешкоди, рішення», на яких вивчив ситуацію та вирішив внести зміни до закону, які мають покращити якість реформи.

Черкаський фотограф представив на виставці світлини, які збирав 7 років// Служба інформацii НСЖУ, 22.05.2017

Летючий черкасець, діти у фонтані та щирі портрети. Черкаський фотограф Ігор Єфімов показав місто у власному баченні. Черкаси в об’єктиві видалися неординарними та непересічними. Поряд з тим – живими та правдивими.

Партнери