Спілка > Спілчанські новини

Мовні квоти: розмова начистоту державних чиновників, фахівців та працівників ЗМІ// НСЖУ, 14.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 14 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію на тему «Україноцентрична регуляція: результати введення квот і перспективи другого читання закону про мову» – за участю експертів і журналістів.

Припинити тиск держави-агресора на кримськотатарських активістів в окупованому Криму// НСЖУ, 14.12.2018

Національна спілка журналістів України протестує проти системного тиску на кримськотатарських журналістів і активістів в окупованому Росією Криму.

Мужнім журналістам колеги з Волині адресували новорічні листівки// НСЖУ, 13.12.2018

Працівники ЗМІ Волині надіслали листівки солідарності колегам, підданим гонінням у РФ і на тимчасово окупованих територіях України. Це зроблено в межах проведення акції «Новорічна листівка солідарності».

Позиціонування бренду України як геополітичний чинник – тема дискусії на «Території реформ»// НСЖУ, 13.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 13 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію з «Позиціонування бренду України як геополітичний чинник» за участю експертів і журналістів.

У Мелітополі журналістів місцевого телеканалу не пустили на зустріч з головою облдержадміністрації// НСЖУ, 13.12.2018

Співробітниця Мелітопольського міськвиконкому сьогодні вранці у присутності журналістів інших місцевих медіа вивела з автобуса знімальну групу телеканалу «МТВ-плюс», аби та не змогла висвітлити візит голови обласної державної адміністрації Костянтина Бриля.

«Море і Україна» знову на екрані в столиці (АНОНС)// НСЖУ, 12.12.2018

У Києві в Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) 13 грудня о 18:30 розпочнеться зустріч з учасниками міжнародної історико-культурної експедиції «Українське море-92», які 26 років тому на козацькому кораблі XVII століття «Еней» перетнули п’ять морів. Захід проводиться за підтримки Держкомтелерадіо.

Штучний інтелект – один з інструментів демократії – експерти і преса// НСЖУ, 12.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 10 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію з «Е-врядування: штучний інтелект – як трамплін для розвитку та інструмент демократії» за участю експертів і журналістів.

Інформаційна небезпека: передплата на місцеві газети у Чернівецькій області надзвичайно низька// НСЖУ, 12.12.2018

Редакції обласних та районних газет інформують про катастрофічно низький рівень передплати на 2019 рік. Кількість передплачених видань на І півріччя (станом на 10 грудня) становить від 30 % до 65 %, порівняно з аналогічним періодом торік. Про це листом повідомляє голова Чернівецької обласної організації НСЖУ Володимир Бобер.

Після побиття поліцейськими минуло півтора року, але жодних зрушень так і не відбулося// НСЖУ, 12.12.2018

Національна спілка журналістів України за підтримки офісу Freedom House в Україні продовжує інформаційну кампанію боротьби з безкарністю за злочини проти журналістів. У центрі – історії п’яти журналістів, що зазнали фізичних нападів через професійну діяльність. Публікуємо історію військової журналістки телеканалу «1+1» Наталії Нагорної про несправедливість у справі про напад на знімальну групу на блокпосту під Мар’їнкою в Донецькій області.

Під Посольством ЄС у Києві провели акцію на підтримку Сенцова// НСЖУ, 11.12.2018

Акція #SaveOlegSentsov відбулася у Києві під Посольством Європейського Союзу у межах глобальної акції з нагоди вручення Олегу Сенцову премії ім. Андрія Сахарова та з нагоди 70-ї річниці Загальної декларації прав людини.

14 грудня у Києві нагородять найкращих юних журналістів України// НСЖУ, 11.12.2018

14 грудня у Національній спілці журналістів України відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я — журналіст!” Його учасниками стали 850 старшокласників із 24 областей України, Києва та переселенці з анексованого Криму.

За відеозапис асфальтування в дощову погоду на журналіста напали в Краматорську// НСЖУ, 10.12.2018

Кулаком по обличчю від працівника дорожньої служби дісталося Андрію Романенку – відомому журналісту-фрілансеру з Краматорська. Повертаючись додому в неділю 9 грудня, близько 18:00 через парк ім. Пушкіна, Андрій помітив, як у дощову погоду робітники кладуть асфальт. Дістав мобільний, попередивши, що журналіст, і почав зйомку, за що й постраждав.

Окупант боїться правди, комунікативна сфера – дуже важлива// НСЖУ, 10.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 10 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію з нагоди міжнародного Дня захисту прав людини «Життя на окупованих територіях та нове загострення зовнішньої агресії. Актуальні проблеми захисту прав і свобод українців».

«Зупиніть атаки на журналістів!» - НСЖУ інформує про 5 історій безкарності// НСЖУ, 10.12.2018

Національна спілка журналістів України за підтримки офісу Freedom House в Україні розпочинають інформаційну кампанію з боротьби із безкарністю за злочини проти журналістів. У центрі – історії п’яти журналістів, проти яких було скоєно фізичні напади, пов’язані з професійною діяльністю.

Реформатори медичної галузі мають чути голос фахівців – круглий стіл у медіацентрі// НСЖУ, 07.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики й Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 7 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) черговий круглий стіл – «Медична реформа: як працює первинна ланка».

Партнери