Спілка > Спілчанські новини

Літературний класик Рильський... як прозаїк і публіцист// НСЖУ, 11.04.2019

Презентація збірки вибраної прози й публіцистики Максима Тадейовича Рильського «І розіллється знов медами…» 18 квітня розпочнеться о 17:00 у Національному музеї літератури України (вул. Б. Хмельницького, 11), повідомляє родинний фонд Максима Рильського «Троянди й виноград».

Оголошується набір для участі у форумі з судової журналістики (Анонс)// НСЖУ, 10.04.2019

28 травня 2019 р. в Києві відбудеться третій загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: висвітлення кримінальних процесів». Це найбільший щорічний захід, учасниками якого стають і судді, і журналісти.

Кримськотатарські журналісти 10 квітня відзначають професійне свято – День кримськотатарської журналістики// НСЖУ, 10.04.2019

Національна спілка журналістів України вітає з професійним святом кримськотатарських колег і закликає журналістів України та світу висловити солідарність із журналістами, які змушені працювати в складних умовах після російської окупації Криму 2014 року.

Українські журналісти обурені погромом офісу телеканалу "Белсат" у Мінську (ЗАЯВА)// НСЖУ, 09.04.2019

Національна спілка журналістів України обурена погромом офісу телеканалу «Белсат», що влаштували співробітники силових структур у Мінську 9 квітня.

ХХІІ Міжнародний конкурс шкільних медіа відбудеться в Миколаєві// НСЖУ, 09.04.2019

19 квітня в Миколаєві нагородять найкращих юнкорів України – переможців ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Інформаційна небезпека: на Луганщині 5-й день не транслюється українське ТБ// НСЖУ, 08.04.2019

П’ятий день мешканці підконтрольної українській владі території Луганської області не можуть дивитися українське телебачення. Причина – знеструмлення об’єктів концерну РРТ за борги за електроенергію. Українські телеканали недоступні для мешканців Станиці Луганської, Сватового, Біловодська, Мілового, Новопскова, Лисичанська, йдеться в заяві Луганської регіональної організації Національної спілки журналістів України та колективу філії ПАТ НСТУ «UA:Донбас» на ім’я перших осіб держави.

НСЖУ закликає колег виявляти солідарність із громадянськими журналістами в Криму// НСЖУ, 05.04.2019

В окупованому Криму підконтрольний Росії суд продовжив арешт громадянському журналістові, активісту ГО «Кримська солідарність» Серверу Мустафаєву до 9 червня, повідомляють Крим.Реалії. Керівництво творчої спілки журналістів закликає українських колег і міжнародні союзи журналістів виявити солідарність з кримськотатарськими активістами й громадянськими журналістами.

Нова Громадська рада при Держкомтелерадіо засуджує спроби нардепів обмежити свободу слова// НСЖУ, 05.04.2019

Одноголосно засудили «драконівські» законопроекти, які утискують права журналістів чи запроваджують цензуру в інтернеті, активісти, що увійшли до нового складу Громадської ради при Держкомтелерадіо. Головою Громадської ради обрано Олександра Човгана, керівника Асоціації «Незалежні регіональні видавці України». Загалом до Громадської ради увійшли представники 18 організацій, які працюють в інформаційній сфері, зокрема й голова НСЖУ Сергій Томіленко.

У Києві на художній виставці в мерії покажуть картини Романа Сущенка// НСЖУ, 04.04.2019

У будівлі Київської міської державної адміністрації з 4 по 28 квітня на художній виставці експонуватимуться роботи столичних митців, зокрема й власного кореспондента Укрінформу Романа Сущенка. Журналіста, як відомо, торік засуджено на території сусідньої держави-агресора до 12 років колонії суворого режиму за звинуваченнями в «шпигунстві».

Презентація ІІІ етапу проекту “Книга добра” (АНОНС)// НСЖУ, 03.04.2019

Презентація ІІІ етапу проекту “Книга добра” розпочнеться 5 квітня 2019 року об 11:00 у Дипломатичній академії імені Геннадія Удовенка при МЗС України й передбачає акредитацію журналістів.

«Кримська солідарність» закликає ЗМІ і правозахисників підтримати громадських журналістів у Криму// НСЖУ, 03.04.2019

Громадське об'єднання «Кримська солідарність» 3 квітня оприлюднило звернення з приводу переслідування громадських журналістів у Криму.

Журналістам потрібно говорити не лише про мігрантів, а й із мігрантами// НСЖУ, 03.04.2019

Міграційні процеси в світі посилюються і впливають на ситуацію всередині багатьох країн. Від того, як журналісти висвітлюють чутливу тему міграції, залежать і суспільні, і часто – політичні наслідки. Про це йшлося під час міжнародної конференції «Сприйняття міграції – можливості і виклики», яка днями відбулася в Тбілісі (Грузія).

Дітям полеглих на війні журналістів, як і торік, призначено стипендії глави держави// НСЖУ, 03.04.2019

Указ Президента України № 95/2019 «Про призначення стипендій Президента України дітям журналістів, які загинули у зв'язку з виконанням професійних обов'язків» опублікував офіційний сайт глави держави 2 квітня.

«Чорнуха» з протилежним ефектом// НСЖУ, 02.04.2019

«Чорнуха», яку штаби активно розміщували у регіональних газетах напередодні першого туру виборів, не завадила Володимирові Зеленському здобути переконливе лідерство в областях і мати високі показники Юлії Тимошенко та Анатолію Гриценку. Ці висновки зробила НСЖУ з регіональних результатів голосування на сайті ЦВК.

У Дніпрі від журналістів на виборчих дільницях вимагали «акредитацію»// НСЖУ, 01.04.2019

У день голосування на виборах Президента України на двох дільницях у Дніпрі журналістам не дозволили працювати, вимагаючи «акредитацію». Про це Національній спілці журналістів України повідомила головний редактор сайту 34.ua Неля Шевченко.

Партнери