Спілка > Спілчанські новини

На Житомирщині з 28 редакцій комунальних газет реформовано 27, – Олег Наливайко// НСЖУ, 26.03.2019

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко і голова НСЖУ Сергій Томіленко 22 березня взяли участь у заходах з нагоди 100-річчя виходу першого номера газети «Житомирщина».

Світлану Остапу обрали головою наглядової ради Суспільного мовлення// НСЖУ, 25.03.2019

На черговому засіданні наглядової ради (НР) Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) 25 березня обрано голову наглядової ради, заступника та секретаря.

«Рівень розкриття злочинів проти журналістів на межі 30% – очевидно, недостатній», – Сергій Князєв// НСЖУ, 25.03.2019

Злочини проти журналістів викликають у суспільстві особливий резонанс – люди вимагають відповідей і не згодні вислуховувати обіцянки. Так, убивство журналіста в Словаччині привело до кризи та змін в уряді.

Секретар НСЖУ презентував свою книжку “Ефективність” учасникам міжнародної конференції з медіаграмотності// НСЖУ, 25.03.2019

Секретар Національної спілки журналістів України Віталій Голубєв презентував свою книжку “Ефективність. Книга для тих, хто працює з інформацією” учасникам Сьомої міжнародної науково-методичної конференції “Сучасний простір медіаграмотності та перспективи його розвитку”, яка відбулась в Києві 21–22 березня. Організатори конференції – Академія української преси, Міністерство освіти і науки України та Академія Deutsche Welle.

Журналістський десант на Прикарпатті// НСЖУ, 25.03.2019

У межах всеукраїнського прес-туру «Інфраструктурні та соціальні проекти на Прикарпатті», який організував Харківський прес-клуб, протягом двох днів на Івано-Франківщині перебували журналісти зі східних і південних областей України.

«Патріотично – надавати аудиторії об'єктивну, чесну, перевірену інформацію», – голова НСЖУ// НСЖУ, 25.03.2019

Аудиторія, кожен українець, сам прийме рішення, як ставитися до публікації: змінити ставлення до політиків чи до журналістів. Натомість звинувачувати журналістів у непатріотизмі, ділити ЗМІ на «такі» й «ворожі» через правдиві журналістські розслідування – неправильно.

МФЖ закликає кандидатів на посаду Президента України стати на захист прав журналістів// НСЖУ, 22.03.2019

Міжнародна федерація журналістів закликала Петра Порошенка й Володимира Зеленського стати на захист українських журналістів. МФЖ підтримує зусилля Національної спілки журналістів України вимагати від кандидатів на посаду глави держави гарантувати свободу слова й захист прав журналістів.

Польська репортерка присвятила журналістську нагороду Станіславу Асєєву// НСЖУ, 22.03.2019

Спілка польських журналістів нагородила Моніку Андрушевську за репортаж для видання Tygodnik Powszechny «Бери тіло, поки дають», в якому описано історії українських матерів, які розшукують своїх синів, що пропали на війні.

Трьом зловмисникам, які вчинили збройний напад на газету «Новий день», оголошено про підозру// НСЖУ, 22.03.2019

Національна поліція інформує про прогрес у розслідуванні надзвичайної події – застосування зброї та сльозогінного газу під час проведення в Херсоні прес-конференції у прес-клубі газети «Новий день» (18 січня). Проте колектив херсонського видання висловлює невдоволення перебыгом розслідування та звинувачує поліцію в «зумисному затягуванні», а дії слідчих називає некваліфікованими.

Держкомтелерадіо: у проекті – програма підтримки й розвитку регіональних ЗМІ// НСЖУ, 21.03.2019

На лист-звернення Національної спілки журналістів України до уряду (за підсумками всеукраїнської наради редакторів газет) Держкомтелерадіо повідомив НСЖУ, що заплановано розробку проекту програми підтримки та розвитку регіональних ЗМІ на виконання рішення колегії цього держкомітету від 29 січня 2019 року.

Невідомий у центрі Івано-Франківська напав на журналіста, розтрощивши його телефон// НСЖУ, 21.03.2019

Подія трапилася 19 березня в центрі Івано-Франківська, коли знімальна група місцевого інформаційного сайту «МІСТО» готувала репортаж про приїзд Президента України Петра Порошенка. Агресивно налаштований чоловік у натовпі, помітивши, що його знімають на телефон, кинувся на журналіста Андрія Шкварлу. Із другої спроби нападник вибив техніку з рук, а потім ще й розтрощив телефон ногами.

В Києві відбувся Медіа форум «Дослідження медіа ринку України»// НСЖУ, 20.03.2019

20 березня в Києві пройшов Медіа форум, на якому презентовано дорожню карту та огляд медіа ринку України. Організатори заходу – Американська торговельна палата в Україні та медіа агенція Arena Media Expert.

Убивства Гонгадзе й Шеремета – злочини, розкриття яких впливає на безпеку країни, – Ігор Смешко// НСЖУ, 19.03.2019

Без розслідування резонансних злочинів неможливо повернути довіру до правоохоронної системи країни. Потрібна політична воля, щоб відновити справедливість і притягти до відповідальності винних. Про це заявив кандидат у Президенти України, екс-голова СБУ Ігор Смешко, відповідаючи на запитання голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Чим небезпечні псевдожурналісти у день голосування: НСЖУ застерігає// НСЖУ, 19.03.2019

Псевдожурналісти на виборчих дільницях перешкоджають діяльності реальних журналістів і дискредитують професію.

Кабмін, згідно з компетенцією, знову "вживатиме невідкладних заходів"// НСЖУ, 19.03.2019

Лист Національної спілки журналістів України зі зверненням учасників Всеукраїнської наради редакторів газет, у якому йдеться, зокрема, про неефективну діяльність АТ "Укрпошта", Адміністрація Президента України надіслала до Кабміну з проханням "розглянути згідно з компетенцією" та поінформувати НСЖУ про результати.

Партнери