Спілка > Спілчанські новини

Зміни до закону про реформування надають редакціям інструменти впливу на владу// НСЖУ, 09.06.2017

Досягати в судовому порядку ефективних рішень у разі бездіяльності влади, розпочати реформування тим редакціям, які не встигли це зробити в 2016 році, – ці та інші можливості передбачені проектом закону №6560 «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» щодо удосконалення механізму реформування друкованих засобів масової інформації, який зареєстрував Комітет свободи слова.

НСЖУ створила фонд підтримки журналістів, потерпілих внаслідок війни на Донбасі та анексії Криму// НСЖУ, 08.06.2017

Спеціальний фонд, який акумулюватиме кошти для допомоги журналістам, котрі постраждали внаслідок війни на Донбасі, анексії Криму, були в полоні, є вимушеними переселенцями та потрапили в скрутні умови, створила Національна спілка журналістів України.

На Волині журналісти розпочали збір підписів «За чесну журналістику!»// НСЖУ, 08.06.2017

«Волинська журналістика. Виклики сьогодення». Під такою назвою за ініціативи облорганізації НСЖУ в приміщенні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася обласна конференція, де працівники мас-медіа і представники факультету філології та журналістики обговорили найголовніші проблеми професії.

“Соцмережі для журналіста — це вулиця з двостороннім рухом”, - секретар НСЖУ// НСЖУ, 08.06.2017

“Регіональні ЗМІ та соцмережі: можливості та загрози”, - такою була тема дискусії, яку провів із учасниками ХІХ Всеукраїнського фестивалю журналістів “Азовське літо-2017”, який пройшов 2-4 червня у Бердянську, секретар НСЖУ, головний редактор Видавничого дому “ОГО”, викладач кафедри журналістики Національного університету “Острозька академія” Віталій Голубєв.

НСЖУ вимагає проведення парламентських слухань з питань безпеки журналістів і стану свободи слова в Україні// НСЖУ, 07.06.2017

Національна спілка вимагає проведення парламентських слухань з питань безпеки журналістів і стану свободи слова в Україні. Про це заявив голова НСЖУ Сергій Томіленко, підтримуючи вимогу Президента України Петра Порошенка щодо публічного звіту правоохоронних органів у справі розслідування вбивства Павла Шеремета.

«Якщо українські ЗМІ не будуть висвітлювати проблеми ветеранів, то західні цього точно не робитимуть», – фотограф Олексій Фурман// НСЖУ, 07.06.2017

Фотопроект про життя ветеранів АТО, які отримали важкі поранення на фронті – це не просто журналістська робота. Це швидше нагадує зйомки фільму чи написання книжки. Так про свій проект «Життя після поранення» сказав автор – фотожурналіст Олексій Фурман. 2 червня відбулася презентація його світлин у прес-центрі НСЖУ.

Міжнародна федерація журналістів привітала українських колег з 25-річчям вступу до цієї організації// НСЖУ, 06.06.2017

На адресу Національної спілки журналістів України надійшло вітання від Міжнародної федерації журналістів у зв'язку з 25-річчям вступу НСЖУ до цієї організації та професійним святом - Днем журналіста України. Від імені МФЖ вітання надіслав заступник генерального секретаря організації Джеремі Діар.

Війна на Сході – головна тема матеріалів творчих конкурсів НСЖУ// НСЖУ, 06.06.2017

Теми війни та вимушених переселенців – є провідними серед матеріалів, які надійшли на творчі конкурси Національної спілки журналістів України, що традиційно проводяться з нагоди дня журналіста.

З Днем Журналіста!// НСЖУ, 05.06.2017

Шановні колеги! Національна спілка журналістів України щиро вітає вас із професійним святом – Днем журналіста!

Полтавська поліція обіцяє особливий контроль над справами про погрози журналістам// НСЖУ, 02.06.2017

Керівництво полтавської поліції запевняє, що зробить усе можливе, аби справи про погрози та перешкоджання професійній діяльності журналістів були швидко і якісно розслідувані. Про це було заявлено під час зустрічі керівництва Нацполіції в Полтавській області, обласної організації НСЖУ із журналістами, які одержують погрози через свою професійну діяльність.

Міністерство юстиції зареєструвало зміни, прийняті з’їздом НСЖУ// НСЖУ, 02.06.2017

Мін’юст вніс оновлені відомості про Національну спілку журналістів України у державний реєстр громадських формувань. Про це повідомляється у листі Міністерства на адресу НСЖУ.

НСЖУ активізує зусилля щодо захисту українських журналістів Миколи Семени і Романа Сущенка// НСЖУ, 02.06.2017

Активізація зусиль щодо захисту українських журналістів Миколи Семени і Романа Сущенка, яких незаконно переслідують російські силовики, увійшла в список пріоритетів діяльності Національної спілки журналістів України на 2017 рік.

НСЖУ готова до співпраці в розбудові Суспільного мовлення// НСЖУ, 01.06.2017

Національна спілка журналістів України готова до конструктивної співпраці з ПАТ «НСТУ» із розбудови в Україні успішного Суспільного мовлення. Про це йдеться у відповідному зверненні Правління НСЖУ до Наглядової Ради, Правління та трудового колективу Національної суспільної телерадіокомпанії України, яке було ухвалено 31 травня 2017 року.

НСЖУ працюватиме з новим секретаріатом// НСЖУ, 31.05.2017

Національна спілка журналістів України під час пленуму правління затвердила новий склад секретаріату організації. Робочий орган, до якого входитиме і голова НСЖУ, сформовано із 17 осіб.

2 червня у НСЖУ – презентація фотопроекту Олексія Фурмана «Життя після поранення»// НСЖУ, 31.05.2017

Національна спілка журналістів України запрошує на презентацію проекту відомого фотожурналіста Олексія Фурмана «Життя після поранення», присвяченого травмованим на війні ветеранам АТО.

Партнери