Спілка > Спілчанські новини

Коротко про інциденти щодо роботи журналістів під час виборчої доби (гаряча лінія НСЖУ):// НСЖУ, 01.04.2019

Національна спілка журналістів продовжує узагальнювати інформацію про роботу працівників ЗМІ

Чого чекати від смартфонів у найближчі роки? (АНОНС заходу для журналістів)// НСЖУ, 01.04.2019

Яким буде життя в епоху 5G? Коли цей стандарт з’явиться у світі та в Україні? Що таке п’яте покоління мобільного зв’язку та чого чекати від смартфонів у найближчі роки?

НСЖУ відкриває «гарячу лінію» для журналістів на день виборів 31 березня// НСЖУ, 30.03.2019

Національна спілка журналістів України відкриває «гарячу лінію» та надає юридичні консультації журналістам під час передвиборчої кампанії та виборів. До НСЖУ може звернутися будь-який журналіст чи ЗМІ, що зазнали перешкоджання професійній діяльності, стали жертвами нападів, блокування приміщення тощо.

Лідер передвибочих перегонів підписав Декларацію на захист свободи слова// НСЖУ, 29.03.2019

Володимир Зеленський підтримує ініціативу Національної спілки журналістів України і реагує на заклик президента Міжнародної федерації журналістів Філіпа Ляруша та бере зобов’язання гарантувати свободу слова в Україні. Кандидат у Президенти України, який наразі є лідером перегонів, поставив підпис під Декларацією на захист свободи слова в Україні.

«Уряд мав би зайняти більш принципову позицію щодо “Укрпошти” та її функцій» – Вікторія Сюмар// НСЖУ, 29.03.2019

Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар вважає, що уряд мав би зайняти більш принципову позицію щодо “Укрпошти” та її функцій. Про це заявлено в інтерв’ю, яке публікує Укрінформ.

В Україні збирають кошти для дітей кримськотатарських політв'язнів// НСЖУ, 28.03.2019

Журналіст, ведучий телеканалу ATR Шевкет Наматулаєв закликав збирати грошову допомогу для дітей кримських татар (батьків цих дітей було затримано вранці 27 березня внаслідок масової облави на окупованому півострові).

Людей з особливими потребами запрошують показати свої художні таланти на світовому конкурсі в Токіо// НСЖУ, 28.03.2019

У Японії 2019 року буде проведено міжнародний конкурс художніх робіт осіб з особливими потребами «Paralym World Cup».

У Києві вже наймають сторонніх осіб «працювати журналістами» у день виборів, – НСЖУ// НСЖУ, 27.03.2019

На час виборів в одному з районів столиці планується масова видача журналістських посвідчень стороннім особам. Оголошення про відповідний «прийом на роботу» з’явилося в одній з груп мережі Facebook щодо пошуку роботи у Києві.

Свобода слова в Україні: Денісова каже про поліпшення, а журналісти і Захід – про погіршення// НСЖУ, 27.03.2019

У своїй щорічній доповіді Людмила Денісова зазначила, що ситуація зі свободою слова в Україні "дещо покращилася". Український омбудсмен бачить те, чого не бачать українські журналісти й чого не помічають міжнародні правозахисні організації, критикує позицію чиновниці голова творчої спілки журналістів Сергій Томіленко.

Презентовано книжку з історії преси Херсонщини// НСЖУ, 27.03.2019

У Херсоні в прес-клубі газети «Новий день» правління обласної організації Національної спілки журналістів України презентувало книжку «Літописці часу. З історії газет Херсонщини». Це видання приурочене до 60-річчя НСЖУ.

Журналісти Прикарпаття вп’яте провели турнір з плавання// НСЖУ, 27.03.2019

У плавальному басейні Івано-Франківського національного медичного університету відбувся п’ятий турнір із плавання серед журналістів Прикарпаття. Змагання провела обласна спілка журналістів НСЖУ за сприяння обласної організації ФСТ «Спартак» та обласної федерації плавання.

Незалежний голос півострова – НСЖУ вітає «Крим.Реалії» з 5-річчям// НСЖУ, 26.03.2019

П'ять років тому, 25 березня 2014, почав роботу інтернет-сайт Крим.Реалії. Він створювався в непростих умовах, коли Крим уже був захоплений російськими військами, а російська та підконтрольна їй кримська влада витісняли з півострова незалежні засоби масової інформації.

Переселенці з Криму спільно зі шведськими колегами зробили безкоштовний посібник з інформування (АНОНС)// НСЖУ, 26.03.2019

У п’ятницю, 29 березня, в Києві відбудеться презентація буклету «Інформаційна азбука для неурядових організацій» – це робота команди авторів журналістів-переселенців з Криму та медіаексперта зі Швеції.

На Житомирщині з 28 редакцій комунальних газет реформовано 27, – Олег Наливайко// НСЖУ, 26.03.2019

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко і голова НСЖУ Сергій Томіленко 22 березня взяли участь у заходах з нагоди 100-річчя виходу першого номера газети «Житомирщина».

Світлану Остапу обрали головою наглядової ради Суспільного мовлення// НСЖУ, 25.03.2019

На черговому засіданні наглядової ради (НР) Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) 25 березня обрано голову наглядової ради, заступника та секретаря.

Партнери