Спілка > Спілчанські новини

Найпрогресивніше регіональне радіо – під загрозою зникнення// НСЖУ, 06.04.2017

Молодіжна ужгородська радіостанція «Тиса FM», яка стала найпрогресивнішим прикладом якісного медіаресурсу державної власності, – під загрозою закриття через скорочення обсягу мовлення і позбавлення ліцензії.

Правоохоронці мають публічно звітувати про розслідування злочинів проти журналістів// НСЖУ, 06.04.2017

За тим, як правоохоронні органи розслідують справи, пов’язані зі злочинами проти журналістів, мають слідкувати спеціальні комісії з представників медіа- та громадських організацій.

Дніпропетровські журналісти просять зупинити «хвилю терору» проти них// НСЖУ, 06.04.2017

Лист відчаю від дніпропетровських журналістів, які зазнають утисків і переслідувань, поширив в.о. голови Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко під час Круглого столу щодо повідомлень про загрози свободі слова та безпеці журналістів в Україні на платформі Ради Європи щодо захисту журналістики та безпеки журналістів.

Міжнародні організації визнають, що українські журналісти постраждали від російської агресії// НСЖУ, 05.04.2017

Для Національної спілки журналістів України принципово важливою є підтримка колег, яких переслідує російська влада.

Міністр Юрій Стець підтримує ініціативи НСЖУ щодо захисту прав журналістів// НСЖУ, 04.04.2017

Боротьба із безкарністю, захист прав журналістів реформованих місцевих ЗМІ, солідарність із Романом Сущенком та Миколою Семеною, переслідуваними російською владою, - є важливими темами для об’єднання зусиль Національної спілки журналістів України та Міністерства інформаційної політики.

7 квітня ​– «круглий стіл» про шкільну пресу в Україні// НСЖУ, 04.04.2017

Національна спілка журналістів України запрошує представників ЗМІ взяти участь у «круглому столі» на тему «Роль та місце шкільної преси в розвитку України».

На очах у сина невідомі побили редактора видання «Бердичів діловий»// НСЖУ, 04.04.2017

Із професійною журналістською діяльністю пов’язує своє побиття редактор інтернет-видання «Бердичів діловий» Валерій Шелепа. Солідарність із колегою висловлюють у місцевому осередку НСЖУ, і у обласній організації Спілки журналістів.

Передача комунальних газет у територіальні громади може створити труднощі з перетворенням// НСЖУ, 04.04.2017

Новостворені територіальні громади є правонаступниками того майна, що було в розпорядженні місцевих рад. А отже, і комунальні підприємства, в тому числі, і редакції ЗМІ, є власністю об’єднаної громади.

«Терор проти журналістів», - у Кам’янському намагались спалити друкарню і відібрали тираж газети// НСЖУ, 03.04.2017

Невідомі намагались уночі 31 березня спалити міську друкарню у Кам’янському Дніпропетровської області, а вранці люди в масках здійснили напад на редактора газети «Антимафія» і відібрали весь тираж газети.

НСЖУ: у Криму на Миколу Семену очікує не суд, а «судилище»// НСЖУ, 03.04.2017

У Криму російська влада переслідує за свободу висловлення журналіста, автора Радіо Свобода Миколу Семену. Майбутній судовий процес, який відбудеться 3 квітня в Сімферополі, є «судилищем», якому намагаються надати вигляду цивілізованого дійства.

У Харкові і Херсоні голови обласних організацій НСЖУ отримали підтримку колег// НСЖУ, 03.04.2017

Звітно-виборні конференції обласних організацій НСЖУ підтримали обрання на новий 5-річний період чинних голів – Олександра Голуба (Харківська організація) та Валерія Долини (Херсонська). В роботі харківської конференції брали майже 120 делегатів, а херсонської – майже 60.

Рада Європи бере на громадський контроль справу побиття тележурналістів у Бердянську// НСЖУ, 03.04.2017

Офіційний сайт Ради Європи "Платформа щодо захисту і гарантій безпеки журналістів" в черговий раз привертає увагу європейської громадськості до порушень прав співробітників ЗМІ в Україні та відсутності відповідної реакції правоохоронних органів на подібні інциденти

Головою Рівненської облорганізації НСЖУ повторно обраний Дмитро Тарасюк// НСЖУ, 03.04.2017

Рівненщина є першою серед областей України, які активно беруть участь у реформуванні державних і комунальних друкованих ЗМІ. Це зазначив у своєму звіті голова Рівненської облорганізації НСЖУ Дмитро Тарасюк.

Сергія Томіленка висунуто кандидатом на посаду голови НСЖУ// НСЖУ, 31.03.2017

Харківська обласна організація Національної спілки журналістів України висунула Сергія Томіленка кандидатом на посаду голови Спілки. Таке рішення було прийнято одноголосно під час звітно-виборної конференції організації, кількістю у 116 голосів.

Суд остаточно виправдав єдиного підозрюваного у жорстокому побитті фотокореспондента з Черкас// НСЖУ, 31.03.2017

Єдиного підозрюваного у звірячому побитті фотокореспондента з Черкас Ігоря Єфімова виправдав Апеляційний суд Черкаської області. Попри те, що цю справу правоохоронні органи демонстрували як «показову», вона просто розвалилася у суді, а винних у злочині – так і не покарано.

Партнери