Спілка > Спілчанські новини

Завдяки підтримці колег, журналістка примусила правоохоронців відкрити справу про перешкоджання її професійній діяльності// НСЖУ, 05.12.2018

У Рівному поліція проігнорувала заяву журналістки сайту «ЧаРівне. інфо» Оксани Кравець, яка поскаржилася на перешкоджання професійній діяльності.

Пам’яті талановитого літератора й журналіста Михайла Прилуцького// НСЖУ, 04.12.2018

Кожна Людина – то цілий всесвіт. Зі своїми радощами й болями, думками й тривогами. То – безмір, якого не виміряти нічим, бо насправді немає такої шкали, що безпомильно визначала б глибину чеснот і таланту. Саме на одну таку багатогранну людину змалів світ 27 листопада 2018-го…

У листопаді фізична агресія проти журналістів супроводжувалася публічним приниженням, – НСЖУ// НСЖУ, 04.12.2018

У листопаді зафіксовано 6 випадків фізичної агресії щодо журналістів, причому більшість інцидентів супроводжувалася публічним приниженням працівників ЗМІ, яке вчиняли так звані активісти.

Серед багатьох достойників відзначено медійників державними нагородами// НСЖУ, 03.12.2018

З нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України глава держави відзначив державними нагородами велику групу осіб, серед них і медійників.

Зелена економіка очима експертів і преси// НСЖУ, 03.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 3 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) круглий стіл за участю експертів і журналістів «Зелена економіка. Нові тренди й можливості».

Надсилаймо новорічні листівки солідарності мужнім журналістам!// НСЖУ, 03.12.2018

Триває акція підтримки українських журналістів, підданих гонінням на тимчасово окупованих територіях АР Крим, частини східних областей Донбасу та в самій сусідній державі-агресорі. Партнер творчої спілки ВБФ «Журналістська ініціатива», виявивши солідарність з колегами, підготував листівки Романові Сущенку, Миколі Семені та Станіславу Асєєву. Текст однієї з них публікуємо.

Круглий стіл в НСЖУ «Україна – довгий шлях до НАТО»// НСЖУ, 30.11.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 30 листопада провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) круглий стіл «Україна – довгий шлях до НАТО» за участю експертів з міжнародних, військових, правових питань, а також громадських активістів і волонтерів.

До уваги журналістів: конкурс публікацій про переселенців (АНОНС)// НСЖУ, 30.11.2018

Стартував конкурс журналістських робіт з висвітлення тематики переселенців у регіональних ЗМІ Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської областей.

Жителів Луганщини свідомо позбавляють доступу до інформації, – редактор місцевої газети// НСЖУ, 30.11.2018

Зі Сватового до Рубіжного, що за 60 кілометрів, відповідно до рішення луганської Укрпошти, щотижня возитиме свій тираж редакція «Сватівських відомостей». У сусідньому районі газету перерахують та розсортують, а тоді повезуть… назад до Сватівського району, щоб роздати передплатникам.

Леонід Кравчук підтримує ініціативу НСЖУ брати з політиків публічні зобов’язання захищати свободу слова// НСЖУ, 29.11.2018

Перший Президент України підписав «Декларацію на захист свободи слова» під час дебатного круглого столу «Президентський клуб», який пройшов у Києві в приміщенні НСЖУ у середу, 28 листопада.

Порошенко заявляє, що не дасть «вичавити» листонош із Укрпошти// НСЖУ, 29.11.2018

Президент Петро Порошенко наголошує на необхідності забезпечення повноцінної роботи Укрпошти, особливо в сільських районах, та недопущення закриття її відділень.

Журналістів просять не знімати військову техніку, – Генштаб// НСЖУ, 28.11.2018

Генштаб закликає українців не знімати пересування військової техніки. Також у Генштабі нагадують, що всі безпілотники, помічені в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами, будуть збиті.

Понад 100 редакцій вимагають втручання Президента щодо надзвичайної ситуації з поштовою доставкою преси// НСЖУ, 28.11.2018

Національна спілка журналістів України, профільні медіа-об’єднання Українська асоціація медіа бізнесу і Асоціація «Незалежні регіональні видавці України» та колективи друкованих ЗМІ України вимагають звільнення Ігоря Смілянського з посади генерального директора ПАТ «Укрпошта».

Державна регуляторна служба просить поштовиків врахувати аргументи НСЖУ// НСЖУ, 27.11.2018

Державна регуляторна служба України (ДРС) розглянула звернення Національної спілки журналістів України щодо проблем у функціонуванні друкованої преси, пов’язаних з тарифною політикою Укрпошти.

Воєнний стан. Що це означає для громадян і ЗМІ// НСЖУ, 27.11.2018

Починаючи з окупації Криму російськими "зеленими чоловічками", в Україні точаться розмови про те, щоб запровадити воєнний стан (ВС). Представники влади заявляли, що готові запровадити режим ВС у будь-який момент, щойно для цього будуть підстави.

Партнери