Спілка > Спілчанські новини

Районну газету на Хмельниччині не реформують, бо «бояться втратити»// НСЖУ, 02.02.2017

Відсутність бізнес-плану та чітких дій щодо подальшої долі газети – через такі причини було відхилено звернення газети «Прибузька Зоря», що на Хмельниччині, депутатами райради. Такі пояснення надав НСЖУ голова райради Юрій Мельник.

На Дніпропетровщині бюджетними коштами фінансується ТРК, яку очолює батько голови районної ради, - НСЖУ// НСЖУ, 01.02.2017

Районна рада в Апостоловому на Дніпропетровщині перешкоджає реформуванню газети «Апостолівські новини»: спочатку депутати затягували з прийняттям рішення про вихід зі співзасновників, нині – не надають документу, що підтверджує їхній внесок у статутний фонд.

Олег Наливайко назвав сім пріоритетних завдань Держкомтелерадіо на 2017 рік// НСЖУ, 01.02.2017

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, підсумовуючи на засіданні колегії роботу відомства в 2016 році, окреслив пріоритетні завдання 2017 року.

Замість комунальної на Черкащині вже повноцінно запрацювала приватна газета// НСЖУ, 31.01.2017

Усі необхідні процедури з роздержавлення комунальної газети та передачі прав на майно і організацію подальшого випуску районної газети новоствореній приватній редакції успішно проведено у Городищі на Черкащині.

У тернопільської організації НСЖУ – нове керівництво і нові завдання// НСЖУ, 30.01.2017

Посилити організаційно-правову, творчу роботу, стати об’єднавчим майданчиком для журналістів – таку мету ставить перед собою нове керівництво Тернопільської обласної організації НСЖУ.

У новому посібнику «Донецького інституту інформації» вчать, як вижити сучасним медіа// НСЖУ, 30.01.2017

Дезінформація та метод перевірки даних, стандарти журналістики в умовах кризи та інформаційної агресії, дотримання кодексу журналістської етики, а також способи виживання локальних ЗМІ на звільнених територіях Донбасу – ці та інші теми розкриваються у новому підручнику, який випустила Громадська організація «Донецький інститут інформації».

МФЖ і ЄФЖ закликають негайно звільнити Сущенка і Семену// НСЖУ, 30.01.2017

Міжнародна та Європейська федерації журналістів оприлюднили нову спільну заяву, у якій закликають російську владу негайно звільнити українських журналістів – ув’язненого в Росії Романа Сущенка та переслідуваного в Криму Миколу Семену.

Свідоцтва про реєстрацію друкованих ЗМІ ніхто не скасовуватиме до 2019 року// НСЖУ, 27.01.2017

Комунальні друковані ЗМІ – учасники пілотного етапу реформування, які не встигли перереєструватися до кінця 2016 року, можуть не хвилюватися, що їхні свідоцтва про реєстрацію буде анульовано.

На фасаді НСЖУ відкрито пам’ятну дошку патріоту України// НСЖУ, 27.01.2017

На фасаді будинку Національної спілки журналістів України 26 січня було відкрито меморіальну дошку Василю Макуху, який 5 листопада 1968 року в центрі Києва вчинив акт самоспалення, протестуючи проти радянської агресії в Чехословаччину.

Російський суд продовжив арешт членові НСЖУ ще на три місяці// НСЖУ, 26.01.2017

Лефортовський районний суд Москви 25 січня продовжив арешт незаконно затриманого в РФ українського журналіста Сущенка ще на три місяці. Про це повідомляє його адвокат Марк Фейгін

Дуня Міятович закликала припинити всі судові справи проти Миколи Семени// НСЖУ, 26.01.2017

Представник ОБСЄ з питань свободи медіа Дуня Міятович в черговий раз висловила занепокоєння щодо утисків прав кримського журналіста Миколая Семени, який через свої публікації звинувачений в окупованому Росією Криму в діях, що «ставлять під загрозу територіальну цілісність Російської Федерації».

Міністерство юстиції затвердило рішення з’їзду НСЖУ// НСЖУ, 25.01.2017

Міністерство юстиції затвердило зміни до Статуту Національної спілки журналістів України та оновлений склад правління НСЖУ. Відповідні записи внесено до Єдиного реєстру громадських формувань.

СБУ заявляє, що погрози журналістам на горі Карачун «не повʼязані з професійною діяльністю»// НСЖУ, 24.01.2017

Тримання у автобусі кілька годин і попередження, що «можуть прострілити ноги» – як виявляється, такі дії представників Служби безпеки України чинилися «відповідно до законодавства та у межах повноважень».

Укрпошта не перераховує газетам кошти за передплату, - НСЖУ// НСЖУ, 24.01.2017

Розрахунки за передплату на місцеві та національні видання на 2017 рік заблоковані Укрпоштою. Про несвоєчасний розрахунок та про неповний його обсяг у порушення укладених угод з редакціями газет повідомляють у Національній спілці журналістів України.

У списку «Ворогів реформування преси» - чиновники, які зловживають владою, - НСЖУ// НСЖУ, 23.01.2017

Перешкоджання реформуванню місцевих газет, системний тиск на редакції та свавільне звільнення редакторів – за такі «заслуги» низку чиновників унесено до списку «Ворогів реформування преси-2016», який за підсумками року оприлюднює Національна спілка журналістів України.

Партнери