Спілка > Спілчанські новини

Етика професії, рейтинги й об’єктивність – як журналістам утримати цей баланс у взаєминах з представниками влади// НСЖУ, 29.11.2017

Питання співпраці журналістів і влади старе майже як світ, і шлях до їх толерантного порозуміння так само довгий і тернистий. Тему «Парламент і медіа: застосування європейського правового досвіду в Україні» обговорено в ході засідання за круглим столом, організованого Комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики й Інститутом законодавства Верховної Ради України.

30 листопада в прес-центрі НСЖУ відкриється виставка фронтових світлин Аліни Комарової// НСЖУ, 29.11.2017

«Журналіст на війні та про війну» – такою є основна тематика світлин маріупольської фотожурналістки Аліни Комарової. На знімках, зроблених у 2016-2017 роках у зоні бойових дій та поблизу лінії розмежування, – портрети морських піхотинців, волонтерів, фронтові будні і свята, обличчя патріотів приазовського краю, а також фото колег, які пліч-о-пліч працюють у складних і часто небезпечних умовах.

Видавці побоюються, що передплатна кампанія 2018 року буде провальною// НСЖУ, 28.11.2017

Катастрофічною назвали ситуацію з ходом передплати на 2018 рік учасники робочої зустрічі редакторів національних і регіональних видань з представниками Укрпошти, що відбулася 28 листопада в Національній спілці журналістів України.

На Закарпатті редактори остерігаються працювати в умовах роздержавлення// НСЖУ, 28.11.2017

Як перелаштуватися на роботу в умовах роздержавлення та навчитися жити без дотацій – ці та інші питання розглядалися під час практичного семінару «Як розвивати регіональну газету після реформування», що відбувся 24 листопада в Ужгороді.

13–14 грудня в Полтаві та Черкасах – дискусії з питань безпеки журналістів// НСЖУ, 28.11.2017

Національна спілка журналістів України та Офіс Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ (Відень) запрошують журналістів Полтави та Черкас на регіональні дискусії «Безпека журналістів: базовий стандарт вільних медіа», які пройдуть у вказаних містах у грудні.

Круглий стіл для журналістів «Журналістика VS Пропаганда. Українські реалії»// НСЖУ, 27.11.2017

Запрошуємо журналістів з усієї України взяти участь у круглому столі «Журналістика VS Пропаганда. Українські реалії». Захід відбудеться 15 грудня 2017 року в Києві. Організаторами є Академія української преси спільно з Національною спілкою журналістів України за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу за фінансуванням Міністерства закордонних справ Німеччини.

У Запоріжжі невідомі замалювали фарбою меморіальну дошку Героя Небесної сотні// НСЖУ, 27.11.2017

Невідомі особи замалювали чорною фарбою меморіальну інформаційну дошку пам’яті Героя Небесної сотні Василя Сергієнка, встановлену на вулиці, названій його ім’ям, повідомляють користувачі запорізьких соцмереж.

Говорити про свободу слова у Криму – не доводиться, – голова НСЖУ// НСЖУ, 24.11.2017

Заяви кримської влади про «нечувану свободу слова» на півострові – не підтверджені фактами. Переслідування журналіста Миколи Семени, неможливість представників українських ЗМІ вільно відвідувати Крим – свідчать про тотальну цензуру. Таку думку в ефірі радіо Крим.Реалії висловив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Європейська федерація журналістів приєднується до вимог звільнити Павла Шаройка// НСЖУ, 23.11.2017

Європейська федерація журналістів підтримує НСЖУ у вимогах негайного звільнення журналіста Павла Шаройка, арештованого у Мінську білоруським КДБ. Відповідна інформація про це опублікована на сайті організації. Крім цього, колеги з ЄФЖ мають зареєструвати цей напад на Платформі Ради Європи для захисту журналістики та безпеки журналістів.

Оновлена Донеччина та інформаційна безпека// НСЖУ, 23.11.2017

16–17 листопада в Краматорську пройшли міжрегіональна науково-практична медіа-конференція: «Інформаційна реінтеграція Донеччини – реформа преси, розвиток телерадіопростору та інформаційна безпека» та обласний прес-тур «Оновлена Донеччина».

У Чернівцях депутат штовхнув журналістку, яка хотіла взяти у нього коментар// НСЖУ, 22.11.2017

Інцидент стався вранці 20 листопада у Чернівцях, коли журналістка місцевого телеканалу ТВА Оксана Танащик і двоє операторів телеканалу підійшли до депутата від фракції «Свобода» Назара Мокловича з проханням дати коментар.

Головний редактор «Діалогу» Анатолій Безтака святкує круглу дату!// НСЖУ, 22.11.2017

Заслужений журналіст України, старійшина газетярського й редакторського цеху Кіровоградської області Анатолій Безтака приймає вітання з нагоди 60-річчя!

Редактори з Черкащини та Кіровоградщини вчилися господарювати в умовах медіареформи// НСЖУ, 22.11.2017

Представники майже 30 друкованих ЗМІ Кіровоградської та Черкаської областей взяли участь у практичному семінарі з питань реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ.

НСЖУ проводить опитування з актуальних питань регіонального суспільного мовлення// НСЖУ, 21.11.2017

Національна спілка журналістів України проводить опитування лідерів громадської думки, активістів у регіонах, представників різних організацій щодо того, яким має бути суспільне мовлення в Україні.

Грузинський журналіст звинувачує українських правоохоронців у побитті// НСЖУ, 21.11.2017

Грузинський журналіст Тамаз Шавшішвілі, якого 17 листопада депортовано з України, звинувачує українських правоохоронців у перевищенні повноважень та надмірному застосуванні сили. За словами журналіста, до нього увірвалися невідомі й сильно побили.

Партнери