Спілка > Спілчанські новини

НСЖУ просить запорізького губернатора продисциплінувати місцевих чиновників// НСЖУ, 07.03.2017

Національна спілка журналістів України звернулася до голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля з проханням провести спеціальну нараду за участі керівників органів влади тих районів Запорізької області, де чиняться перешкоди виконання Закону про реформування друкованих газет.

«Фейки» слід розвінчувати в новинах, а не накладати на них загальну заборону – спільна декларація ООН, ОБСЄ, ОАД і Африки// НСЖУ, 07.03.2017

3 березня у Відні спеціальні уповноважені з питань свободи слова Організації об’єднаних націй (ООН), Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), Організації американських держав (ОАД) та Африки оприлюднили щорічну спільну декларацію з метою привернення уваги до актуальних проблем глобального медіасередовища.

У Одесі журналістам нагадали, що солідарність може допомогти боротися із безкарністю// НСЖУ, 06.03.2017

В Україні є неприйнятним ставлення до журналістів при виконанні професійних обов’язків.

Податкова служба підтвердила неприбутковий статус НСЖУ// НСЖУ, 06.03.2017

Податкова інспекція підтвердила статус Національної спілки журналістів України як неприбуткової організації відповідно до нових вимог Податкового кодексу.

Переобрано голову Одеської регіональної організації НСЖУ// НСЖУ, 03.03.2017

Звітно-виборна конференція регіональної організації Національної спілки журналістів України відбулася в Одесі 3 березня. Головою одноголосно обрано Юрія Работіна, який досі також очолював організацію.

Мінінфраструктури планує удвічі підвищувати тарифи на прийом передплати на українські газети, – НСЖУ// НСЖУ, 02.03.2017

«Укрпошта» лобіює прийняття наказу Мінінфраструктури про різке зростання тарифів на доставку газет і журналів. При цьому передплата на періодику має зрости ще більше, ніж уже анонсувало керівництво поштового оператора, зазначають у Національній спілці журналістів України.

За чотири роки зареєстровано 645 кримінальних проваджень щодо перешкоджання діяльності журналістів, - ГПУ// НСЖУ, 02.03.2017

Лише 1/12 частина кримінальних справ, порушених за злочини проти журналістів, потрапляє в суди. За даними Генеральної прокуратури України, за 2013 – січень 2017 року було зареєстровано 645 кримінальних проваджень за статтею 171 КК "Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів".

Переможців конкурсу «Честь професії» визначатимуть у 5 номінаціях// НСЖУ, 02.03.2017

Організатори VIII конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» оголосили склад цьогорічного пре-журі та журі і анонсують старт прийому конкурсних робіт.

У НСЖУ навчаються на досвіді пілотних редакцій як боротися з блокуванням роздержавлення// НСЖУ, 01.03.2017

Як витримати конкуренцію з приватними ЗМІ, як взаємодіяти з місцевою владою та новоствореними територіальними громадами, як в умовах необхідної економії ресурсів зберегти трудовий колектив – ці та інші застереження виникають у редакторів газет, що реформуються в другому етапі.

Комунальний телеканал на Хмельниччині випускатиме свою газету. Влада запевняє, що вона ні при чому// НСЖУ, 01.03.2017

Нова газета «Життя громади» нещодавно була зареєстрована у Полонному на Хмельниччині. Уже незабаром має вийти перший номер видання.

3 березня у Одесі – дискусія з питань безпеки журналістів// НСЖУ, 28.02.2017

Національна спілка журналістів України та Офіс Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ запрошують журналістів міста Одеси та області на регіональну дискусію «Безпека журналістів: базовий стандарт вільних медіа».

Дбаючи про власні політичні інтереси, депутати звільнили редактора районки// НСЖУ, 28.02.2017

Політична конкуренція між партіями незадовго до виборів у нову територіальну громаду, відмова редактора друкувати «чорнуху» та працювати «на замовлення» стали підставами для звільнення головного редактора газети «Трудова слава», що в Оріхівському районі Запорізької області.

Міжнародні експерти закликають журналістів не замовчувати питання безкарності// НСЖУ, 27.02.2017

Безпека журналістів, міжнародні зусилля щодо боротьби із безкарністю за злочини проти журналістів, свобода слова під час конфліктів, боротьба з пропагандою війни і насильства, варіанти допомоги українським журналістам, які опинилися в біді, – ці та інші теми стали предметом дискусії «Безпека журналістів: базовий стандарт вільних медіа», що відбулася в Запоріжжі.

Пройшли звітно-виборні конференції НСЖУ у Дніпрі, Житомирі та Івано-Франківську// НСЖУ, 27.02.2017

24 лютого пройшли звітно-виборчі конференції трьох обласних організацій Національної спілки журналістів України – Дніпропетровської, Житомирської та Івано-Франківської.

Підпал авто редактору з Камʼянського може бути помстою за публікації// НСЖУ, 27.02.2017

Уже четвертий випадок пошкодження авто журналісту стався на Дніпропетровщині за останній час. 25 лютого близько 2:00 у дворі будинку № 61 по проспекту Конституції у місті Кам’янському згорів автомобіль Citroën C5, який належить Станіславу Мілославському, правозахиснику, видавцеві, редактору газети «Антимафия».

Партнери