Спілка > Спілчанські новини

Доставка преси – це питання національної безпеки// НСЖУ, 07.02.2013

Тези виступу Олексія Погорєлова на зустрічі Секретаріату НСЖУ з Прем’єр-Міністром України від 01 лютого 2013 року

Секретаріат НСЖУ на зустрічі з Прем’єр-міністром порушив проблеми розвитку медіагалузі// НСЖУ, 04.02.2013

1 лютого в Києві відбулось засідання секретаріату Національної спілки журналістів України. Учасники засідання підсумували зустріч активу НСЖУ з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим. Було визначено 7 головних позицій, стосовно яких має бути рішення Уряду та інших органів центральної виконавчої влади.

Школа медичної журналістики навчає професійно писати про медицину// НСЖУ, 03.02.2013

Перший модуль Школи медичної журналістики відбувся 31 січня – 1 лютого в Києві. Навчальний захід для представників ЗМІ з різних регіонів України організувала Національна спілка журналістів за підтримки Міністерства охорони здоров’я. Партнерами проекту також виступили фармацевтична компанія «Рош-Україна», індійська фармацевтична компанія «Cipla».

Голова НСЖУ назвав неадекватною оцінку свободи слова в Україні «Репортерами без кордонів»// НСЖУ, 02.02.2013

Голова Національної спілки журналістів Олег Наливайко вважає, що 126 місце України в рейтингу свободи преси, складеного Репортерами без кордонів є неадекватним.

IV Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2013»: нововведення та перші 65 конкурсних робіт від учасників// НСЖУ, 01.02.2013

Оргкомітет конкурсу «Честь Професії» повідомляє, що за перший місяць - з 25 грудня 2012 року до 30 січня 2013 року - на IV конкурс «Честь Професії 2013» подано 65 робіт від 31 конкурсанта, представлені усі типи ЗМІ. На поточний момент топ-номінацією за кількістю поданих робіт є «Кращий матеріал з громадською позицією» - сюди подано вже 25 роботи. Усі зареєстровані на конкурс роботи доступні на офіційному сайті «Честь Професії» - www.konkurssmi.org

Результати конкурсу журналістів на краще висвітлення тематики «Ми Українці»!// НСЖУ, 01.02.2013

22 січня на Засіданні Ради Старійшин МГО «Ми Українці» підвели остаточні підсумки результату конкурсу журналістів на краще висвітлення тематики «Ми Українці», партнером якого став Журналістський фонд Національної спілки журналістів України.

Вийшов друком посібник для ЗМІ «Медична журналістика. Як писати про онкологію»// НСЖУ, 01.02.2013

Посібник «Медична журналістика. Як писати про онкологію» днями видано та презентовано з ініціативи Національної спілки журналістів України. Спільно з кваліфікованими фахівцями у галузі онкології підготовлено матеріали, які містять корисну довідкову інформацію про цю галузь медицини, а також професійні поради для представників мас-медіа.

Засідання Клубу мандрівників!// НСЖУ, 31.01.2013

1 лютого стартує новий сезон у Клубі мандрівників «Тут і там». Клуб традиційно збиратиметься у Спілці журналістів та збиратиме журналістів-мандрівників разом з людьми інших творчих професій. Cвою недавню мандрівку Україною ( категорія "Тут") представить журналістка Олена Долинна: "Льодовкики Тернопільщини і Маланка, яка не забудеться". А професійний мандрівник Ігор Полуектов ( в категорії "Там") розповість, "як проїхати пів-Європи за одні канікули".

Через зменшення фінансування на звільнення чекають співробітники НТКУ, НКРУ та ОДТРК// НСЖУ, 28.01.2013

Колегія Державного комітету телебачення і радіомовлення України затвердила план оптимізації та забезпечення ефективної роботи державних телерадіокомпаній на 2013 рік через зменшення у більше ніж учетверо фінансування потреб на трансляцію. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні 24 січня, повідомляється на сайті Держкомтелерадіо.

НСЖУ посилилась Телекритикою// НСЖУ, 21.01.2013

Національна спілка журналістів України активізує роботу із залучення нових членів Спілки. Зокрема, закликає вступати до своїх лав журналістів недержавної сфери та працівників нових медіа.

Оголошується набір до Школи журналістики// НСЖУ, 04.01.2013

Оголошується набір до Школи журналістики

Пріоритети НСЖУ в 2013 році// НСЖУ, 27.12.2012

Затверджено рішенням Пленуму правління НСЖУ 20 грудня 2012року.

НСЖУ протестує проти монополізації ринку доставки друкованої продукції// НСЖУ, 26.12.2012

НСЖУ протестує проти монополізації ринку доставки друкованої продукції

Газети повинні освоювати нові технології, працювати з читачами і давати їм максимум корисної інформації// НСЖУ, 24.12.2012

Про те, чому газетам не варто робити ставку на новини і чому слід освоювати нові платформи, як правильно візуально подавати матеріал, аби він зачепив читача, як зробити матеріали дієвими, а отже підняти рейтинг свого ЗМІ, та про багато інших тонкощів роботи ішлося на семінарі «Секрети планування роботи редакції ЗМІ», який провела Національна спілка журналістів України.

Чисельність НСЖУ перевищила 20 000// НСЖУ, 21.12.2012

На кінець 2012-року чисельність Національної спілки журналістів України досягла 20-ти тисяч членів. Такі дані були оприлюднені в ході засідання Правління НСЖУ, що пройшло у Києві.

Партнери