Спілка > Спілчанські новини

За ініціативою НСЖУ відбулася нарада з керівництвом «Укрпошти».// НСЖУ, 01.06.2012

Як повідомила генеральний директор Оксана Плотнікова «Укрпошта» не розглядає питання підвищення тарифів на доставку періодики та найближчим часом буде затверджено план активізації роботи відділень зв’язку у роздрібній торгівлі газетами та журналами.

Керівники Рівненщини та голова НСЖУ Олег Наливайко обговорили діяльність ЗМІ// НСЖУ, 01.06.2012

Сьогодні, 31 травня, відбулася робоча зустріч голови обласної ради Юрія Кічатого та голови облдержадміністрації Василя Берташа з головою Національної спілки журналістів України Олегом Наливайко.

Національна прес-карта України// НСЖУ, 01.06.2012

31 травня члени «Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів» підтримали в цілому сумісний проект НСЖУ та НМПУ про розробку єдиної всеукраїнської Національної прес-карти.

ПІДСУМКИ ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ ДО ДНЯ ЖУРНАЛІСТА// НСЖУ, 01.06.2012

Підсумки творчих конкурсів Національної спілки журналістів України 2012 року

Підтримка Національної прес-карти України// НСЖУ, 01.06.2012

31 травня члени «Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів» підтримали в цілому сумісний проект НСЖУ та НМПУ про розробку єдиної всеукраїнської Національної прес-карти.

Увага! Електронна відомість!// НСЖУ, 31.05.2012

З метою забезпечення оперативного інформування членів НСЖУ про поточну діяльність Спілки керівництво НСЖУ розпочинає створення бази даних електронної розсилки новин та документів.

ВІТАЄМО КОЛЕГ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА!// НСЖУ, 29.05.2012

Вітаємо колег з професійним святом - Днем журналіста!

Олег Наливайко: Таблоїдизація ЗМI — це новий вид цензури// НСЖУ, 28.05.2012

коментарі «Дню» одразу після свого обрання головою Національної спілки журналістів Олег Наливайко сказав, що за його головування спілка об'єднає українських медійників навколо захисту своєї професії. У вівторок, 22 травня, відбувся пленум НСЖУ, де Олег Ігорович публічно оголосив свої ініціативи.

ПОДЯКА ВІД РОДИНИ І.Ф. ЛУБЧЕНКА// НСЖУ, 23.05.2012

Безмежно вдячні керівникам держави, колегам-журналістам, друзям, знайомим, всім, хто розділив наше горе у зв‘язку з великою втратою - кончиною Ігоря Федоровича Лубченка.

ПЕРШИЙ ПЛЕНУМ ПРАВЛІННЯ НСЖУ, ПЕРШІ КРОКИ Й ПЕРШІ ПРИЗНАЧЕННЯ// НСЖУ, 23.05.2012

22 травня відбувся перший пленум новообраного правління спілки, який вів голова НСЖУ Олег НАЛИВАЙКО. Він запропонував для розгляду питання про першочергові заходи по виконанню пропозицій та критичних зауважень делегатів ХІІ з‘їзду, про увічнення пам‘яті І.Ф.Лубченка та кадрові питання.

Від Прем‘єр-міністра України Миколи АЗАРОВА - дружині ЛУБЧЕНКА// НСЖУ, 17.05.2012

Співчуття від Прем‘єр-міністра України Миколи АЗАРОВА

Співчуття від Оксани РОВЕНЧАК// НСЖУ, 14.05.2012

Сумно й боляче серцю, бо пішла з життя талановита людина зі світлою душею. Болить раптова смерть Ігоря ЛУБЧЕНКА, бо він умів спілкуватися із журналістами на рівні серця і прагнув, щоб й українська журналістика була такою. Берегтиму пам’ять про багаторічного керівника нашої професійної спілки в Слові, яке він беріг, розуміючи, що воно – від Бога.

СУМУЄМО!// НСЖУ, 14.05.2012

Адміністрація, викладачі та студенти Коледжу преси та телебачення висловлюють свої співчуття рідним, близьким, друзям та колегам голови Національної спілки журналістів України 1997-2012 рр. Ігоря Федоровича Лубченка, що так швидко пішов з життя.

Співчуття П.Богданов, Санкт-Петербург// НСЖУ, 14.05.2012

Уважаемые коллеги! Горькая весть о кончине Игоря Фёдоровича Лубченко постигла и берегов Невы. Двадцатилетним комсомольцем он 55 лет назад пришёл в шахтную многотиражку и в непростое время стал выдающимся лидером Национального союза журналистов Украины, во главе которого 15 лет по–шахтёрски твёрдо отстаивал его нерушимость, профессиональные права и творческие интересы солдат слова.

Співчуття// НСЖУ, 14.05.2012

Зоря, Дніпропетровськ

Партнери