Спілка > Спілчанські новини

Редакціям газет, що реформуються, потрібна комплексна підтримка медіаорганізацій та міжнародних донорів// НСЖУ, 16.03.2017

З одного боку – відсутність досвіду та юридичних знань, а з іншого – неготовність працювати в нових умовах – такі виклики постають перед комунальними газетами, які проходять шлях реформування. В будь-якому разі, вони потребують консультативної і експертної підтримки.

Секретар НСЖУ Гліб Головченко під час освітянської колегії на Миколаївщині порушив питання щодо свободи слова в шкільних медіа// НСЖУ, 15.03.2017

Гліб Головченко, секретар НСЖУ, директор Коледжу преси та телебачення, генеральний продюсер ТК ТАК TV, лауреат державної премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності взяв участь у засіданні колегії департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, де обговорили нагальні питання з якісного здобуття освіти, інтеграції в єдиний державний освітній простір, вдосконалення механізмів управління.

Редакція «Наддністрянської правди» заявляє про тиск зі сторони місцевої влади// НСЖУ, 14.03.2017

Колектив Новоушицької районної газети «Наддністрянська правда» (Хмельницька область) заявляє про перешкоджання процесу роздержавлення з боку місцевої влади та одного із депутатів обласної ради. Журналісти просять допомоги і захисту

Закарпатські журналісти обрали нового голову ОО НСЖУ// НСЖУ, 14.03.2017

Сьогодні відбулася звітно-виборна конференція Закарпатської обласної організації Національної спілки журналістів України, на якій звіт про 5-річну роботу подав голова організації Дмитро Воробець.

За останній час уже п’ятий автомобіль журналіста нищиться на Дніпропетровщині, - НСЖУ// НСЖУ, 14.03.2017

Пʼять випадків понівечення автомобілів, які належать журналістам, сталося на Дніпропетровщині за останніх сім місяців. Із них – чотири підпали. Медійники вважають це помстою за професійну діяльність, а правоохоронці так і не знаходять винних по жодному із випадків.

У НСЖУ стурбовані політичним тиском на Наглядову раду Суспільного мовлення// НСЖУ, 14.03.2017

Професійна репутація журналіста В’ячеслава Козака є достойною, а спроби Радикальної партії змінити його, як члена Наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», є спробою політизувати діяльність створюваного в Україні незалежного суспільного мовника. У цьому переконані в Національній спілці журналістів України.

Підвищення Укрпоштою тарифів на передплату газет може зробити їх недоступними, - Держкомтелерад// НСЖУ, 14.03.2017

Державний комітет телебачення і радіомовлення України як центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику в інформаційній та видавничій сферах, висловлює занепокоєння з приводу чергового рішення Публічного акціонерного товариства "Укрпошта" підвищити тарифи на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою.

Редакція «Наддністрянської правди» заявляє про тиск зі сторони місцевої влади// НСЖУ, 14.03.2017

Колектив Новоушицької районної газети «Наддністрянська правда» (Хмельницька область) заявляє про перешкоджання процесу роздержавлення з боку місцевої влади та одного із депутатів обласної ради. Журналісти просять допомоги і захисту

Черкаські редактори проголосили Укрпошту ворогом преси// НСЖУ, 13.03.2017

Внести підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» до антирейтингу ворогів преси, який складає Національна спілка журналістів України, запропонували редактори комунальних газет Черкащини.

Журналісту видання «Город Никополь» спалили авто. Поліція відкрила провадження// НСЖУ, 13.03.2017

Вночі 11 березня у Нікополі (Дніпропетровська область) на автопарковці невідомі підпалили автомобіль Lexus, що належить позаштатному кореспонденту видання «Город Никополь» Руслану Соловйову. Поліція відкрила кримінальне провадження.

На Черкащині переобрали голову обласної організації НСЖУ// НСЖУ, 13.03.2017

Звітно-виборна конференція Черкаської обласної організації Національної спілки журналістів України, яка відбулася 10 березня, продовжила перебування на посаді голови організації Сергія Томіленка.

16 березня у НСЖУ – конференція українсько-польської Школи журналістських розслідувань// НСЖУ, 10.03.2017

Національна спілка журналістів України запрошує взяти участь у конференції журналістів-розслідувачів, яка відбудеться 16 березня у прес-центрі НСЖУ.

Держкомтелерадіо затвердив склад комісії, яка опікуватиметься грошовою допомогою постраждалим журналістам// НСЖУ, 09.03.2017

Голова Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення Олег Наливайко підписав наказ «Про затвердження складу міжвідомчої комісії з питань виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або поранення (контузії, травми або каліцтва) журналіста під час виконання ним професійних обов’язків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 листопада 2016 року».

Керівники комунальних газет мають заповнювати електронні декларації// НСЖУ, 09.03.2017

Головний редактор, заступник та головний бухгалтер комунального ЗМІ мають подавати електронну декларацію. Це пов’язано з тим, що вони є посадовими особами юридичних осіб публічного права і виконують адміністративно-господарські або організаційно-розпорядчі функції в державних і комунальних закладах, установах чи підприємствах.

«Це вбиває українську пресу», – редактори про підвищення тарифів Укрпошти// НСЖУ, 07.03.2017

Національна спілка журналісті України засуджує непартнерські дії «Укрпошти», яка лобіює різке підвищення тарифів на приймання та доставку видань за передплатою і закликає не допустити прийняття наказу про їх затвердження.

Партнери