Спілка > Спілчанські новини

Олег Наливайко звернувся до адміністрації Facebook з проханням видалити його фейкову сторінку// НСЖУ, 06.04.2018

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко звернувся до адміністрації соціальної мережі Facebook з проханням видалити його фейковий акаунт.

Блокаду телеканалу ZIK знято// НСЖУ, 05.04.2018

Вчора близько 23:00 було знято блокаду телеканалу ZIK. Представники «Братства» Корчинського прибрали наметове містечко, яким тиждень перегороджували вхід до студії ZIKу в колишньому Жовтневому палаці в Києві.

Журналістську інформаційну акцію підтримує радіо «Отчизна»// НСЖУ, 05.04.2018

Секретар Національної спілки журналістів України Сергій Шевченко 5 квітня взяв участь у прямому ефірі ранкової передачі емігрантського радіо з Києва «Отчизна». Її ведучий – журналіст і письменник Іван Кокуца – запропонував гостю вести авторську програму «Соловки: сліди української трагедії».

На Донеччині журналіст роздержавленої районки заявив про погрози голови райдержадміністрації// НСЖУ, 05.04.2018

Позаштатний кореспондент газети «Вісті Олександрівщини» (Донецька область) Сергій Кайдаш подав до Костянтинівської міжрайонної прокуратури заяву про «погрози з використанням ненормативної лексики» з боку голови районної державної адміністрації. Копія заяви є в розпорядженні прес-служби НСЖУ.

Системна безкарність виховує агресію проти медіа, – Ліна Кущ// НСЖУ, 05.04.2018

Понад три місяці телеканал ZIK намагаються блокувати, погрожують його захопити і розправитися з керівництвом. Втім, якщо б правоохоронна система працювала нормально, то ще 2014 року, від часу нападу на ICTV, фізичний тиск на ЗМІ припинився б.

Чи є свобода слова в тимчасово окупованому Криму?// НСЖУ, 05.04.2018

Круглий стіл на тему: «Історія розвитку ЗМІ Криму і сучасний стан свободи слова в окупованому Криму» відбудеться 10 квітня в Києві з нагоди 135-річчя виходу в світ першого номера кримськотатарської газети Ісмаїла Гаспринського «Терджиман»/«Перекладач».

«Діяльність НСЖУ особливо важлива для вирішення проблем свободи слова в Україні», – експерт ОБСЄ// НСЖУ, 04.04.2018

У Луцьку 4 квітня відбулась регіональна дискусія на тему: «Безпека журналістів: базовий стандарт вільних медіа». Вона стала продовженням спільних регіональних заходів Національної спілки журналістів України і Бюро представника ОБСЄ з питань свободи медіа.

Голова НСЖУ: "Будь-які погрози – це тиск на ЗМІ"// НСЖУ, 03.04.2018

У Львові відбулася регіональна дискусія на тему «Безпека журналістів: базовий стандарт вільних медіа», що є спільною ініціативою Національної спілки журналістів України та Бюро представника ОБСЄ з свободи медіа, повідомляє zik.ua.

Держкомтелерадіо нагадує, що приймає твори на здобуття премії імені Івана Франка// НСЖУ, 03.04.2018

Державний комітет телебачення і радіомовлення України нагадує, що до 1 травня 2018 року приймає публіцистичні твори на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

Олег Наливайко ознайомився з ходом реформування ЗМІ в Харківській області// НСЖУ, 02.04.2018

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко під час робочої поїздки до Харкова зустрівся з головою Харківської обласної організації НСЖУ Олександром Голубом і обговорив хід реформування державних і комунальних ЗМІ в області, повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

У березні зафіксовано 10 випадків застосування сили проти журналістів, – НСЖУ// НСЖУ, 02.04.2018

Напади сталися в трьох курортних містах країни: Одесі, Генічеську та Бердянську. Також постраждали журналісти Полтавщини, Волині, Дніпропетровщини й одразу троє – в Києві. Про напад і побиття заявляє також азербайджанський журналіст, який проходить у Києві екстрадиційну перевірку.

Завдяки впливу НСЖУ триває роздержавлення газети на Харківщині// НСЖУ, 02.04.2018

Потрапивши до списку ворогів реформування комунальних ЗМІ, районна влада в Балаклії на Харківщині нарешті дала змогу місцевій районній газеті закінчити процес роздержавлення.

Відкрите звернення: засудити дії «псевдожурналістів» – Віталій Мещеряков// НСЖУ, 30.03.2018

Закарпатська організація Національної спілки журналістів України вже рік працює винятково як колегіальний орган – усі рішення приймаються тут правлінням, обраним загальними зборами. У цей спосіб забезпечуються прозорість діяльності, баланс думок тощо. Але це звернення ініціював особисто голова організації, який запросив усіх небайдужих колег приєднатися до нього.

3 і 4 квітня – семінари з правової безпеки та журналістської етики у Львові й Луцьку// НСЖУ, 29.03.2018

Національна спілка журналістів України та Офіс Представника ОБСЄ з питань свободи медіа (Відень) запрошують журналістів на семінари з правової безпеки та журналістської етики, які проходитимуть у Львові (3 квітня) й Луцьку (4 квітня).

«Конфлікт вичерпано». Редактора газети місцева влада довела до звільнення// НСЖУ, 29.03.2018

Більше року тривав конфлікт головного редактора Дергачівської районної газети, що на Харківщині, Олександра Алєксєєнка з колишніми співзасновниками видання – керівництвом місцевої райдержадміністрації.

Партнери