Спілка > Спілчанські новини

Укрпошта має визнати, що в роботі з редакціями є істотні недоліки і їх потрібно усувати// НСЖУ, 13.06.2018

Налагодження партнерських відносин, визначення стратегії співпраці, пільги для видань на території Донецької та Луганської областей, зміни графіку доставки газет та інші важливі питання обговорювали під час робочої зустрічі редакторів національних і регіональних газет, активістів НСЖУ та керівництва ПАТ «Укрпошта», яка відбулася 12 червня в офісі НСЖУ.

Втрата… Помер Віктор Парфенюк// НСЖУ, 13.06.2018

Помер член секретаріату Рівненської обласної організації НСЖУ, головний редактор газети "Клеванський тракт" Віктор Парфенюк.

Вітання голови НСЖУ редакційному колективу й читачам газети «Демократична Україна»// НСЖУ, 13.06.2018

Голова НСЖУ Сергій Томіленко привітав редакційний колектив і читачів газети «Демократична Україна» з нагоди 100-річчя видання.

Європейська федерація журналістів звернеться до Ради Європи в разі політичного рішення щодо ліцензії "112 Україна"// НСЖУ, 13.06.2018

Федерація закликала керівництво України покласти край утискам свободи слова в країні

«Укрпошта» перебуває на межі банкрутства – перший заступник гендиректора// НСЖУ, 13.06.2018

Про критичний фінансовий стан підприємства заявив перший заступник генерального директора «Укрпошти» Олександр Чернявський під час робочої зустрічі редакторів національних і регіональних газет, активістів НСЖУ та керівництва ПАТ «Укрпошта», яка відбулася 12 червня в офісі НСЖУ.

«Чиновники мають демонструвати належний рівень політичної культури, а не створювати нові «ручні» газети», – голова НСЖУ// НСЖУ, 12.06.2018

Раніше газета «Нова Каховка», засновником якої поки що лишається місцева міська рада, щопівроку за висвітлення діяльності державного органу отримувала 199 тисяч гривень.

В Одесі троє невідомих напали на журналіста ТРК «Репортер» Костянтина Гречаного// НСЖУ, 11.06.2018

Подія трапилася 8 червня, в районі вулиці Армійська. За словами журналіста, зловмисники з'явилися ззаду та збили його з ніг.

Всекитайська асоціація журналістів пропонує українським медіа розширювати співпрацю// НСЖУ, 11.06.2018

Журналістські організації двох країн зацікавлені у зміцненні контактів для обміну досвідом та інформування аудиторії про події в Україні й Китаї. Про це йшлося під час зустрічі делегації Всекитайської асоціації журналістів із керівництвом Національної спілки журналістів та провідних українських медіа.

У парламенті зареєстровано проект про зміни до закону про державні і комунальні ЗМІ// НСЖУ, 11.06.2018

Ухвалення цього закону полегшить реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ.

У Дніпрі відкрили Центр журналістики та медіакомунікацій// НСЖУ, 08.06.2018

Відтепер журналістів у Дніпрі готуватимуть в Університеті митної справи та фінансів. З нагоди Дня журналіста відбулося відкриття «Центру журналістики та медіакомунікацій». Це спільний проект університету та Дніпропетровської обласної організації НСЖУ.

«Чи існує в Україні свобода слова?», – презентовано соціологічне дослідження-2018// НСЖУ, 08.06.2018

У Києві 8 червня в Укрінформі презентовано результати соціологічного дослідження Київського міжнародного інституту соціології на замовлення Національної спілки журналістів України та ГО «Інформаційна безпека» – «Чи існує в Україні свобода слова?».

Невідомі перерізали оптоволоконні кабелі телеканалу «Київ»// НСЖУ, 08.06.2018

Подія сталася вчора,7 червня, о 13:00. Внаслідок цього мовлення телеканалу було перервано майже на шість із половиною годин.

«Необхідно посилити тиск на Росію з метою звільнення українських журналістів»// НСЖУ, 08.06.2018

Закликав на Конгресі Європейської федерації журналістів голова НСЖУ Сергій Томіленко. Щорічний захід проходив 6–7 червня в Лісабоні та зібрав близько 70 лідерів журналістського руху Європи

Презентація соціологічного дослідження «Чи існує в Україні свобода слова?» (анонс)// НСЖУ, 07.06.2018

У столиці 8 червня в Укрінформі відбудеться презентація соціологічного дослідження Київського міжнародного інституту соціології на замовлення Національної спілки журналістів України та ГО «Інформаційна безпека» «Чи існує в Україні свобода слова?»

Розпочато прийом творів на здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики// НСЖУ, 07.06.2018

Держкомтелерадіо оголосило про прийом з 1 червня творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики, який триватиме до 10 серпня 2018 року.

Партнери