Спілка > Спілчанські новини

7–8 грудня – навчальний семінар для журналістів «Впровадження Національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека»// НСЖУ, 05.12.2017

Держкомтелерадіо спільно з Укртелерадіопресінститутом та громадською організацією «Центр – Розвиток демократії» проведе для журналістів національних, регіональних та місцевих ЗМІ навчальний семінар «Впровадження Національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека». Захід відбудеться 7–8 грудня в приміщенні прес-центру Національної спілки журналістів України (вул. Хрещатик, 27-а). Початок о 10:00.

Національна спілка журналістів України починає міжнародну кампанію на захист Семени, Сущенка та Сенцова// НСЖУ, 05.12.2017

Національна спілка журналістів України разом з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською починає міжнародну кампанію солідарності з українськими журналістами, яких Росія незаконно утримує за політичними мотивами – Миколою Семеною та Романом Сущенком.

Вінницькі журналісти виступають проти фізичного насильства та адміністративного тиску на ЗМІ// НСЖУ, 05.12.2017

Розслідування правопорушень проти журналістів, конфлікти між місцевими ЗМІ та владою, хід реформування комунальної преси, проблеми доставки друкованих медіа – ці та інші питання обговорили учасники пленуму правління Вінницької обласної організації Національної спілки журналістів України. Участь у пленумі взяла секретар НСЖУ Ліна Кущ.

Фізичне блокування телеканалу NewsOne – неприпустиме, – НСЖУ// НСЖУ, 05.12.2017

Президент України Петро Порошенко заявив про неприпустимість будь-якого тиску на засоби масової інформації. Одночасно він закликав відповідні органи більш ефективно регулювати медіапростір країни.

Одеська юридична академія готова надавати правову допомогу постраждалим журналістам// НСЖУ, 04.12.2017

Правову допомогу та адвокатський захист журналістам, які постраждали при виконанні професійних обов’язків, готові надавати фахівці Одеської юридичної академії.

В Україні є своєрідна «такса» на побиття журналістів, – голова НСЖУ в Черкасах// НСЖУ, 04.12.2017

Небезпечною і незахищеною стає в Україні професія журналіста. Про це в Черкасах на ХХ Позачерговій виборчій конференції Черкаської обласної організації НСЖУ заявив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, повідомляє procherk.info.

У листопаді зафіксовано 5 випадків фізичної агресії щодо журналістів, – НСЖУ// НСЖУ, 04.12.2017

П’ятьох журналістів було побито протягом листопада в Україні. Такі дані оприлюднює Національна спілка журналістів. Інциденти сталися в Києві, Миколаєві, на Львівщині та в Чернівцях.Відповідно до моніторингу «Індекс фізичної безпеки журналістів України», який НСЖУ проводить спільно з партнерськими організаціями, з початку року (11 місяців) зафіксовано 85 випадків проявів фізичної агресії стосовно до журналістів.

Рікардо Гутьєррес: «Боротися потрібно не з поганими новинами, а з поганими журналістами»// НСЖУ, 04.12.2017

Студенти-журналісти Одеської юридичної академії, які працюють на регіональних каналах, уже встигли стикнутися з протиправними діями, що загрожують їхній безпеці. Саме тому це питання було особливо актуальним під час круглого столу про захист прав журналістів, журналістську етику та правові аспекти журналістської діяльності, який відбувся в навчальному закладі 29 листопада.

Черкаську обласну організацію НСЖУ очолила Тетяна Калиновська// НСЖУ, 01.12.2017

Головою Черкаської обласної організації Національної спілки журналістів України обрано головного редактора газети «Черкаський край» Тетяну Калиновську. Виборчий з’їзд організації відбувся 1 грудня, у ньому взяв участь 41 делегат.

Європейська федерація журналістів стежитиме за справою про побиття журналіста Романа Варшанідзе// НСЖУ, 01.12.2017

Європейська федерація журналістів триматиме на контролі справу про побиття редактора видання «Надднестрянская правда», що в Овідіополі на Одещині, Романа Варшанідзе. Про це заявив генеральний секретар ЄФЖ Рікардо Гутієрес під час зустрічі з постраждалим, що відбулася з ініціативи НСЖУ.

На пропозицію НСЖУ газетам надаватиметься знижка на оформлення редакційної передплати// НСЖУ, 01.12.2017

Тариф на приймання передплати на періодичні видання буде знижено, якщо передплату оформлятиме сама редакція. Це рішення було озвучено під час робочої зустрічі редакторів загальнонаціональних і регіональних ЗМІ з керівництвом ПАТ «Укрпошта», що відбулася з ініціативи голови НСЖУ Сергія Томіленка.

Cвітлини Аліни Комарової – «частина сонця, яким є вона сама»// НСЖУ, 30.11.2017

Виставка фронтових світлин журналістки з Маріуполя Аліни Комарової відкрилася 30 листопада в прес-центрі НСЖУ. Основна тематика експозиції – «журналіст на війні та про війну».

Львівська прем’єра фільму про Лесю Гонгадзе// НСЖУ, 30.11.2017

У Львові в кінотеатрі «Копернік» 30 листопада 2017 р. з нагоди річниці успіння Лесі Гонгадзе — прем’єра фільму українського режисера французького походження В’ячеслава Бігуна «Серце мами Гонгадзе». Початок о 20:30.

Міністр Аваков спекулює на «внутрішній напрузі», – НСЖУ// НСЖУ, 29.11.2017

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пов'язав зростання рівня злочинності в Україні із малозрозумілими для більшості пенсіонерів БОТАМИ та, вже за недоброю традицією, з українськими мас-медіа. Заважають працювати-керувати.

Наступного року тарифи на доставку періодичних видань зростатимуть двічі// НСЖУ, 29.11.2017

Укрпошта знову збирається підвищувати тарифи на доставку періодичної преси у 2018 році. Здійснюватиметься це двома етапами – на доставку видань з 1 липня 2018 року та з 1 січня 2019 року – щоразу в середньому на 10 копійок на один примірник видання.

Партнери