Спілка > Спілчанські новини

Мінюст надасть держреєстраторам рекомендації щодо роздержавлення газет// НСЖУ, 10.02.2017

Питання координації зусиль для допомоги комунальним ЗМІ у процесі роздержавлення розглядалося під час робочої зустрічі в.о. голови НСЖУ Сергія Томіленка з директором Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Віталієм Гайдуком.

У Краматорську проведуть відроджений фестиваль преси Донбасу// НСЖУ, 10.02.2017

Відродити проведення обласних творчих конкурсів і обласного фестивалю преси, які не проводилися з 2014 року, було вирішено на засіданні секретаріату Донецької обласної організації НСЖУ.

Обрано новий склад громадської ради при Держкомтелерадіо// НСЖУ, 09.02.2017

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Держкомтелерадіо відбулися 9 лютого. До ініціативної групи з підготовки зборів надійшли заяви від 23 інститутів громадянського суспільства, які бажали взяти участь у формуванні нового складу громадської ради.

Редакторам Харківщини радили, як господарювати у новому статусі// НСЖУ, 09.02.2017

З чого починати учасникам другого етапу реформування та які кроки робити пілотникам, яку форму господарювання обрати і як керувати приватним підприємством – ці та інші питання обговорювалися під час семінару-тренінгу для редакторів друкованих ЗМІ Харківщини.

«Укрпошта» не віддає газетам кошти за передплату, - НСЖУ// НСЖУ, 09.02.2017

Державне підприємство «Укрпошта» блокує діяльність національних та місцевих газет, не перераховуючи їм належні кошти за проведену передплату на 2017 рік.

Перед журналістами на морозі звітували керівники прокуратури та поліції// НСЖУ, 08.02.2017

Акція солідарності "Ні – безкарності за злочини проти журналістів" відбулася 8 лютого, у середу, в Черкасах. Захід ініційований Національною спілкою журналістів України.

Юридична підтримка НСЖУ допомогла редактору залишитися на посаді// НСЖУ, 08.02.2017

Редактор газети «Васильківський вісник» (селище Васильківка Дніпропетровської області ) Сергій Хорошилов у найвідповідальніший період реформування зіткнувся з бюрократичними перешкодами з боку засновників.

Міжнародний «пресинг» – інструмент для звільнення Романа Сущенка// НСЖУ, 08.02.2017

Зовнішній міжнародний тиск на російську владу – той єдиний інструмент, який може посприяти у звільненні незаконно ув’язненого в Москві українського журналіста Романа Сущенка.

Оприлюднено прізвища всіх міліціонерів, які по-звірячому били журналіста// НСЖУ, 08.02.2017

Посади і прізвища всіх працівників міліції, які або били журналіста Ігоря Єфімова кийками, або не заважали його бити, оприлюднює Національна спілка журналістів України.

Резонансне вбивство журналіста: за три роки у справі Веремія – більше питань, ніж відповідей// НСЖУ, 07.02.2017

Двоє журналістів загинули у лютому 2014 року у Києві. Від рук «тітушок» помер журналіст газети «Вести» В’ячеслав Веремій, а на Майдані – студент і журналіст Ігор Костенко.

Луганську регіональну організацію НСЖУ очолив Андрій Шаповалов// НСЖУ, 07.02.2017

Новим керівником Луганської регіональної організації НСЖУ обрано Андрія Шаповалова – керівника філії ПАТ НСТУ «Луганська регіональна дирекція», заслуженого журналіста України. Його було обрано під час звітно-виборної конференції організації, що відбулася 3 лютого.

Польські журналісти підтримали вимоги НСЖУ звільнити Романа Сущенка// НСЖУ, 06.02.2017

Асоціація польських журналістів урочисто вшанувала минулого тижня у Варшаві кращих журналістів країни в 2016 році.

Ситуація з безпекою журналістів в Україні – критична, – експерти міжнародної конференції// НСЖУ, 06.02.2017

Розслідувати злочини проти журналістів, які є системними і породжують ще більшу безкарність, закликали українську владу міжнародні організації під час конференції "Безпека журналістів як обов’язкова умова для вільних ЗМІ: свобода слова і громадський порядок" у п'ятницю, 3 лютого, в Києві.

«Беркут» бив журналістів на Майдані, аби не знімали, що там відбувається, – висновок Генпрокуратури// НСЖУ, 03.02.2017

Співробітники підрозділу «Беркут» у листопаді 2013 року під час протестних подій в Києві на Майдані свідомо били журналістів з метою не дозволити їм фото- та відеофіксацію подій. Про це ідеться у листі Генпрокуратури до Національної спілки журналістів України.

Керівників району чекає кримінальна відповідальність за тиск на газету// НСЖУ, 02.02.2017

Принаймні у цьому запевняє голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль. Саме в Запорізькій області – в Розівському районі районна рада перешкоджала реформуванню газети «Роз-інформ» і безпідставно мала намір звільнити головного редактора Людмилу Подрєз.

Партнери