Спілка > Спілчанські новини

Штучний інтелект – один з інструментів демократії – експерти і преса// НСЖУ, 12.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 10 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію з «Е-врядування: штучний інтелект – як трамплін для розвитку та інструмент демократії» за участю експертів і журналістів.

Інформаційна небезпека: передплата на місцеві газети у Чернівецькій області надзвичайно низька// НСЖУ, 12.12.2018

Редакції обласних та районних газет інформують про катастрофічно низький рівень передплати на 2019 рік. Кількість передплачених видань на І півріччя (станом на 10 грудня) становить від 30 % до 65 %, порівняно з аналогічним періодом торік. Про це листом повідомляє голова Чернівецької обласної організації НСЖУ Володимир Бобер.

Після побиття поліцейськими минуло півтора року, але жодних зрушень так і не відбулося// НСЖУ, 12.12.2018

Національна спілка журналістів України за підтримки офісу Freedom House в Україні продовжує інформаційну кампанію боротьби з безкарністю за злочини проти журналістів. У центрі – історії п’яти журналістів, що зазнали фізичних нападів через професійну діяльність. Публікуємо історію військової журналістки телеканалу «1+1» Наталії Нагорної про несправедливість у справі про напад на знімальну групу на блокпосту під Мар’їнкою в Донецькій області.

Під Посольством ЄС у Києві провели акцію на підтримку Сенцова// НСЖУ, 11.12.2018

Акція #SaveOlegSentsov відбулася у Києві під Посольством Європейського Союзу у межах глобальної акції з нагоди вручення Олегу Сенцову премії ім. Андрія Сахарова та з нагоди 70-ї річниці Загальної декларації прав людини.

14 грудня у Києві нагородять найкращих юних журналістів України// НСЖУ, 11.12.2018

14 грудня у Національній спілці журналістів України відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я — журналіст!” Його учасниками стали 850 старшокласників із 24 областей України, Києва та переселенці з анексованого Криму.

Окупант боїться правди, комунікативна сфера – дуже важлива// НСЖУ, 10.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 10 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію з нагоди міжнародного Дня захисту прав людини «Життя на окупованих територіях та нове загострення зовнішньої агресії. Актуальні проблеми захисту прав і свобод українців».

За відеозапис асфальтування в дощову погоду на журналіста напали в Краматорську// НСЖУ, 10.12.2018

Кулаком по обличчю від працівника дорожньої служби дісталося Андрію Романенку – відомому журналісту-фрілансеру з Краматорська. Повертаючись додому в неділю 9 грудня, близько 18:00 через парк ім. Пушкіна, Андрій помітив, як у дощову погоду робітники кладуть асфальт. Дістав мобільний, попередивши, що журналіст, і почав зйомку, за що й постраждав.

«Зупиніть атаки на журналістів!» - НСЖУ інформує про 5 історій безкарності// НСЖУ, 10.12.2018

Національна спілка журналістів України за підтримки офісу Freedom House в Україні розпочинають інформаційну кампанію з боротьби із безкарністю за злочини проти журналістів. У центрі – історії п’яти журналістів, проти яких було скоєно фізичні напади, пов’язані з професійною діяльністю.

Реформатори медичної галузі мають чути голос фахівців – круглий стіл у медіацентрі// НСЖУ, 07.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики й Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 7 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) черговий круглий стіл – «Медична реформа: як працює первинна ланка».

Інформаційна небезпека: на Херсонщині через незадовільну роботу Укрпошти катастрофічно падає передплата// НСЖУ, 07.12.2018

Редактори газет Херсонської області б’ють на сполох – передплата на друковані видання може з нового року різко знизитись на 30 %. Основна причина – незадовільна робота з поштової доставки газет передплатникам. Про це листом повідомляє голова Херсонської обласної організації НСЖУ Валерій Долина.

Відзнаки НСЖУ військовим журналістам// НСЖУ, 06.12.2018

Національна спілка журналістів України нагородила почесними грамотами з нагоди Дня Збройних сил України Валентина Буряченка, полковника, головного редактора Центрального друкованого органу Міністерства оборони України журналу «Військо України» і Віталія Кирилова, підполковника, начальника прес-центру Оперативного командування «Північ».

Потрібна державна програма збереження трудового потенціалу країни – експерти й преса// НСЖУ, 06.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики й Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 6 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) круглий стіл «Трудова міграція: виклики для України». Експерти й журналісти вели мову про загрози відпливу умів з України та способи запобігання негативним тенденціям.

Комітет зі свободи слова проголосував за мораторій на планові перевірки ЗМІ у передвиборчий період// НСЖУ, 05.12.2018

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики 5 грудня рекомендував Парламенту прийняти за основу та в цілому постанову «Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2019 року».

Законопроект № 9275, що дозволяє застосовувати санкції проти ЗМІ, приховує вражаючу атаку на свободу слова і демократію// НСЖУ, 05.12.2018

При прискіпливому правовому аналізі вбачається, що законопроект № 9275 приховує вражаючу атаку на свободу слова і демократію в Україні, чимі сприяє певній агресії супроти нашої держави.

Спілчанин-журналіст – лауреат премії Міністерства оборони України// НСЖУ, 05.12.2018

Міністр оборони України Степан Полторак 5 грудня в Києві на урочистостях з нагоди Дня Збройних Сил України вручив нагороди військовослужбовцям, а також дипломи та сертифікати лауреатам Премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва 2018 року. Серед відзначених – член НСЖУ харків’янин Сергій Пущенко.

Партнери