Спілчанські пресстури

В 20-тих числах вересня Журфонд НСЖУ запрошує до прес-туру на Дніпропетровщину – індустріальний центр України!

Субота 15 Вересня 2012

Шановні колеги!

 

                                      Ніщо не живить людину так, як враження,

                                                 ніде не можна відпочити так, як на лоні природи,

                                 ніколи не можна оцінити, не порівнявши.

 

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у  прес-турі

«Пізнаємо Україну разом!» на Дніпропетровщину!

 В 20-тих числах вересня Журфонд НСЖУ  запрошує до прес-туру на Дніпропетровщину – індустріальний центр України. Відбудеться офіційна зустріч журналістів з головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександром  Вілкулом та головою Дніпропетровської обласної ради Євгеном Удодом. Учасники заходу ознайомляться з роботою флагмана вітчизняної космічної галузі  ВО Південний машинобудівний завод ім.Макарова та КБ «Південне», металургійного підприємства ТОВ «МЗ «Дніпросталь», центру сучасних ІТ-технологій в державному управлінні «Відкрита влада» тощо. Побуваємо у перлині народної творчості України та Дніпропетровщини – селищі Петриківка, де ознайомимось з творчістю майстрів петриківського розпису, побуваємо також в  музеї ім. Д.І.Яворницького. І це ще не все!

Проїзд до Дніпропетровська  та в зворотному напрямку - за рахунок редакції.  Всі переїзди під час прес-туру по Дніпропетровщині, проживання та харчування учасників забезпечують організатори заходу.

Кількість місць обмежена!  

Детальну інформацію можна отримати за контактами :

- зареєструватися за телефонами:

 

(044) 288-04-94 тел/факс, 235-00-05  

моб. (098) 656 -29-90,  (067)243-70-17

                   

З повагою,

Богуславська Л.Д

Директор Журналістського фонду

Національної спілки журналістів України                             

Спілчанські пресстури

Журналісти з усієї України побувають на фестивалі чорнобривців та подивляться, як робиться кава і сидр// НСЖУ, 05.08.2013

Прес-тур для представників національних і регіональних ЗМІ у Золотоношу Черкаської області відбудеться за підтримки Національної спілки журналістів 24 – 25 серпня. Журналісти зможуть взяти участь в унікальному для України заході – фестивалі чорнобривців – та відвідати місцеві підприємства, які виробляють продукцію під відомими брендами.

На Луганщині журналістам покажуть «Молоду гвардію» і дадуть змогу спуститися в шахту// НСЖУ, 05.08.2013

Прес-тур для журналістів регіональних медіа до Луганської області в рамках проекту «Україна очима редактора» відбудеться з 22 по 24 серпня 2013 року.

Керівництво «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою!// НСЖУ, 01.02.2013

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

Партнери