Подii пресцентру

1 березня – дискусія щодо фізичної безпеки журналістів у Києві

П'ятниця 01 Березня 2019

Національна спілка журналістів України 1 березня 2019 року проводить у Києві публічну дискусію з питань фізичної безпеки працівників преси. Під час дискусії планується обговорити випадки фізичних атак на представників ЗМІ в столиці, які трапилися за останні кілька років.

Упродовж 2018 року, за даними «Індексу фізичної безпеки журналістів України», в країні зафіксовано 86 нападів на журналістів (загалом 100 потерпілих представників медіа), найбільше таких випадків сталося в Києві й Київській області – 29. Основні теми дискусії – фізична безпека журналістів, зусилля в боротьбі з безкарністю за злочини проти працівників ЗМІ, рекомендації у випадку перешкоджання професійній діяльності.

До участі в дискусії запрошено керівництво Головного управління Національної поліції в м. Києві, Прокуратури Києва, постраждалих журналістів, правозахисників, представників громадськості.

Під час заходу буде презентовано спільний звіт НСЖУ і Міжнародної федерації журналістів за даними моніторингу «Індекс фізичної безпеки журналістів України» за 2018 рік.

Початок заходу 1 березня о 12:00 в прес-центрі НСЖУ (вул. Хрещатик, 27-а).

Для участі в дискусії прохання заповнити форму https://bit.ly/2U9n7ZS

Довідки телефоном 235-87-66.

 

Довідково

«Індекс фізичної безпеки журналістів України» – проект Національної спілки журналістів України та організацій-партнерів (ГО «Інформаційна безпека», Платформа прав людини, Академія української преси та Інститут розвитку регіональної преси). Фіксація інцидентів фізичної агресії на представників ЗМІ ведеться з січня 2017 р. Результати моніторингу оприлюднюються щомісяця.

Подii пресцентру

1 березня – дискусія щодо фізичної безпеки журналістів у Києві// НСЖУ, 25.02.2019

Національна спілка журналістів України 1 березня 2019 року проводить у Києві публічну дискусію з питань фізичної безпеки працівників преси. Під час дискусії планується обговорити випадки фізичних атак на представників ЗМІ в столиці, які трапилися за останні кілька років.

22 лютого – презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому»// НСЖУ, 21.02.2019

22 лютого – презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому».

14 лютого 2019 року о 12:00 презентація книжки «Веремій В’ячеслав. Правда життя журналіста»// НСЖУ, 07.02.2019

14 лютого 2019 року о 12:00 у прес-центрі Національної спілки журналістів України (вул. Хрещатик, 27-а, 2-й поверх) відбудеться презентація книжки «Веремій В’ячеслав. Правда життя журналіста», вшанування пам’яті Героя України В’ячеслава Веремія та обговорення проблем захисту й безпеки журналістів.

25 вересня – прес-конференція в НСЖУ «Уряд має стати на захист преси України!»// НСЖУ, 24.09.2018

Вимоги до Кабінету Міністрів щодо реалізації державної політики підтримки друкованих ЗМІ обговорюватимуться 25 вересня в Національній спілці журналістів України. Уряд закликають до належного впливу на діяльність національного оператора ПАТ «Укрпошта» та впровадження заходів щодо стабілізації цін на газетний папір.

Партнери