НСЖУ | 20 лютого прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії»

Спілчанські анонси

20 лютого прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії»

Четвер 15 Лютого 2018

У вівторок, 20 лютого, в прес-центрі Національної спілки журналістів України відбудеться прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії». Кожен журналіст також отримає примірник колективної монографії «Мусульманська спільнота України: інституціоналізація і розвиток», матеріали якої містять вичерпну інформацію про релігійні, громадські й політичні об’єднання українських мусульман, а також процеси, що відбуваються в них.

Початок об 11:00.

У прес-конференції візьмуть участь:

  • президент ГО «Український центр ісламознавства», старший науковий співробітник Інституту всесвітньої історії НАН України, кандидат філософських наук Олександр Аулін,
  • завідувач сектору східної філософії Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, кандидат філософських наук Олег Ярош,
  • директор ГО «Центр академічного ісламознавства», кандидат філософських наук Денис Брильов.

Під час семінару експерти нададуть оцінки ролі політичного ісламу в подіях, що відбулися від початку російської окупації Криму до вводу турецьких військ у північну Сирію.

Організатори: громадська організація «Український центр ісламознавства» в партнерстві з ученими Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України й громадською організацією «Центр академічного ісламознавства».

Акредитація за телефоном: 063 737 93 31, email: islamicstudies@i.ua

Спілчанські анонси

Регіональних журналістів запрошують до участі в Школі місцевого самоврядування!// НСЖУ, 16.08.2018

Школа місцевого самоврядування DESPRO – 2018

10 серпня закінчується прийом публіцистичних творів на здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола// НСЖУ, 17.07.2018

НСЖУ і Держкомтелерадіо нагадують творчому загалу, майстрам публіцистики, що 10 серпня 2018 року закінчується прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

25 червня – звіт голови НСЖУ Сергія Томіленка про рік діяльності на посаді// НСЖУ, 22.06.2018

У понеділок 25 червня голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко звітуватиме про підсумки першого року роботи організації за керівництва, обраного з’їздом журналістів навесні 2017 року.

До 1 серпня Міноборони приймає твори на здобуття премії імені Богдана Хмельницького// НСЖУ, 13.06.2018

Автори публіцистичних, журналістських творів, письменники, інші митці можуть брати участь у конкурсі на здобуття Премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва (далі – Премія).

Партнери