Спілчанські анонси

20 лютого прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії»

Четвер 15 Лютого 2018

У вівторок, 20 лютого, в прес-центрі Національної спілки журналістів України відбудеться прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії». Кожен журналіст також отримає примірник колективної монографії «Мусульманська спільнота України: інституціоналізація і розвиток», матеріали якої містять вичерпну інформацію про релігійні, громадські й політичні об’єднання українських мусульман, а також процеси, що відбуваються в них.

Початок об 11:00.

У прес-конференції візьмуть участь:

  • президент ГО «Український центр ісламознавства», старший науковий співробітник Інституту всесвітньої історії НАН України, кандидат філософських наук Олександр Аулін,
  • завідувач сектору східної філософії Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, кандидат філософських наук Олег Ярош,
  • директор ГО «Центр академічного ісламознавства», кандидат філософських наук Денис Брильов.

Під час семінару експерти нададуть оцінки ролі політичного ісламу в подіях, що відбулися від початку російської окупації Криму до вводу турецьких військ у північну Сирію.

Організатори: громадська організація «Український центр ісламознавства» в партнерстві з ученими Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України й громадською організацією «Центр академічного ісламознавства».

Акредитація за телефоном: 063 737 93 31, email: islamicstudies@i.ua

Спілчанські анонси

1 листопада – громадські слухання з питань безпеки журналістів в Україні// НСЖУ, 17.10.2018

Національна спілка журналістів України у партнерстві з Міжнародною федерацією журналістів організовує громадські слухання «Фізична безпека журналістів і свобода слова в Україні», які пройдуть 1 листопада у Києві.

Центр Досліджень політичних цінностей спільно з НСЖУ запрошують на п’яте засідання «Президентського клубу»// НСЖУ, 08.10.2018

«Президентський клуб» – це щотижнева серія круглих столів за участю тих, хто претендує на крісло Президента України і провідних політичних експертів та журналістів.

25 вересня – прес-конференція в НСЖУ «Уряд має стати на захист преси України!»// НСЖУ, 24.09.2018

Вимоги до Кабінету Міністрів щодо реалізації державної політики підтримки друкованих ЗМІ обговорюватимуться 25 вересня в Національній спілці журналістів України. Уряд закликають до належного впливу на діяльність національного оператора ПАТ «Укрпошта» та впровадження заходів щодо стабілізації цін на газетний папір.

Регіональних журналістів запрошують до участі в Школі місцевого самоврядування!// НСЖУ, 16.08.2018

Школа місцевого самоврядування DESPRO – 2018

Партнери