Спілчанські анонси

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе». Звернення до журналістів

Понедiлок 20 Листопада 2017

Громадський організаційний комітет Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе» звернувся до обласних організацій НСЖУ, до всіх журналістів із пропозицією долучитися до участі в Навчаннях та висвітлення їх у ЗМІ.

З метою системної підготовки до гідного відзначення на всеукраїнському й міжнародному рівнях у 2022 році 300-річчя великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, співака, духовного практика, культурно-освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди (1722–1794) та з метою популяризації його багатої духовно-педагогічної спадщини серед освітян, учнівської, студентської молоді й широкого суспільного загалу Міністерство освіти і науки України запровадило з 2017 року Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе» (ініціатор – Український фонд культури).

Міністерство освіти і науки України проводить навчання за участю Інституту філософії імені Г. С. Сковороди й Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України, Українського міжнародного комітету з питань науки і культури при НАН України, Національної академії педагогічних наук України, провідних вищих навчальних закладів, національних творчих спілок, зокрема НСЖУ.

Програмою Сковородинських навчань передбачено проведення освітньо-виховних, поетично-музичних та науково-просвітницьких заходів. Громадський організаційний комітет Навчань (співголови: академік НАН України Я. С. Яцків і міністр освіти і науки України Л. М. Гриневич) звертається до обласних організацій НСЖУ, до всіх журналістів з пропозицією долучитися до участі в Навчаннях та їх висвітлення. Прохання свої ініціативи скоординувати з обласними управліннями й районними відділами освіти, йдеться у зверненні до журналістів за підписом заступника співголів Оргкомітету, автора концепції Навчань О. А. Шокала.

Крім того, як повідомляє Міністерство освіти і науки України, перебіг Навчань, започаткованих у Всесвітній день вчителя 5 жовтня 2017 року, і результати проведених заходів висвітлюватимуться на науково-освітньому веб-порталі «Григорій Сковорода» – основному інформаційному ресурсі для проведення Навчань.

Спілчанські анонси

7–8 грудня – навчальний семінар для журналістів «Впровадження Національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека»// НСЖУ, 05.12.2017

Держкомтелерадіо спільно з Укртелерадіопресінститутом та громадською організацією «Центр – Розвиток демократії» проведе для журналістів національних, регіональних та місцевих ЗМІ навчальний семінар «Впровадження Національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека». Захід відбудеться 7–8 грудня в приміщенні прес-центру Національної спілки журналістів України (вул. Хрещатик, 27-а). Початок о 10:00.

5 грудня об 11:00 прес-конференція, присвячена проведенню Всеукраїнської Олімпіади з ментальної арифметики «ДІТИ МАЙБУТНЬОГО»// НСЖУ, 04.12.2017

За українською методикою ментальної арифметики, дитина віком від 7 років за місяць рахує подумки швидше за дорослого, максимум за 2 місяці – одночасно декламує вірш та рахує в уяві.

30 листопада в прес-центрі НСЖУ відкриється виставка фронтових світлин Аліни Комарової// НСЖУ, 22.11.2017

«Журналіст на війні та про війну» – такою є основна тематика світлин маріупольської фотожурналістки Аліни Комарової. На знімках, зроблених у 2016-2017 роках у зоні бойових дій та поблизу лінії розмежування, – портрети морських піхотинців, волонтерів, фронтові будні і свята, обличчя патріотів приазовського краю, а також фото колег, які пліч-о-пліч працюють у складних і часто небезпечних умовах.

24 листопада – навчальний семінар щодо співробітництва України з НАТО// НСЖУ, 21.11.2017

Держкомтелерадіо та Укртелерадіопресінститут розпочинають серію навчальних семінарів для представників центральних, регіональних і місцевих ЗМІ щодо співробітництва України з НАТО та державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України.

Партнери