Журналістський десант в сільську глибинку

П'ятниця 21 Липня 2017

Щоліта, в рамках постійно діючого проекту ЗОО НСЖУ «Сільська глибинка», відбувається журналістський десант на жнива в один з районів області. Не стала виключенням і нинішня збиральна кампанія. На цей раз журналісти на чолі з головою ЗОО НСЖУ Наталією Кузьменко завітали до ТОВ «Валена» Запорізького району.

 

Керівники господарства – Володимир Козиряцький та Валерій Сушилов розповіли представникам ЗМІ про успіхи та турботи господарства, потім всі разом виїхали в поле, де жнивують передові механізатори Володимир Гришин та Віктор Ковальчук. На жнивному лані – спекотно, а в кабінах могутніх степових кораблів – зручно і прохолодно. «Валена» зробила ставку на сучасну техніку, тож збирають врожай практично без втрат і з гідними умовами для механізаторів.

 

А збирати цьогорік хліборобам є що – по 44 центнери на круг дає озима пшениці, а на парах – більше 60. Гарний виростили тут і врожай і гороху,ячменю. Господарство має свої дослідні поля з соняшником, кукурудзою, пшеницею, дбайливі господарі думають про завтрашній день, про наступний врожай.

 

Думають і про людей. Вчасно і в повному обсязі розраховуються по паях, працюючі мають гідну зарплату, тут створені гарні умови роботи.

 

В господарстві зустрілися журналісти і з керівництвом Запорізького району. Голова райдержадміністрації Анатолій Васюк та голова районної ради Анатолій Шевчишин в рамках обласної операції «Урожай» якраз об’їжджали поля району, тож заїхали і до «Валени». Поспілкувалися з мас-медіа, розповіли про хід жнив в районі, про вирішення соціальних проблем сільських громад.

 

Як і завжди, поїздка журналістів в рамках акції «Сільська глибинка», вийшла цікавою і насиченою і для журналістів, і для господарів – передового агропідприємства «Валена».

 

Валентина Бистрова

Фестиваль «Рибальські ігри патріотів»// НСЖУ, 01.08.2017

Запорізька газета «Рибальський вісник» провела другий рибальський фестиваль для воїнів та ветеранів АТО. До заходу долучилися БФ «Життя України» та громадська організація «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя».

Захистимо колег-журналістів! Запорізька ОО НСЖУ// НСЖУ, 01.08.2017

До Запорізької обласної організації НСЖУ звернулися за захистом і допомогою наші колеги, ветерани журналістики Анатолій та Ірина Бабій. Анатолій Бабій багато років працював в провідних запорізьких газетах – «МИГ» та «Запорозька Січ». Ірина Бабій впродовж довгого часу редагувала газету «Електометалург». Вони завжди були людьми з активною життєвою позицією, бойовими журналістами.

ВЕСІЛЛЯ НА ЗАПОРІЖЖІ// НСЖУ, 31.07.2017

В рамках культурної акції «Назустріч 100-річчю газети« Запорізька правда », відбувся унікальний захід на о. Хортиця - історичному і духовному центрі Запорізького краю. Весілля молодих за старим українським обрядом - це зразок відродження і розширення національних і культурних традицій на нашій рідній землі.

Партнери