Журналістський десант в сільську глибинку

П'ятниця 21 Липня 2017

Щоліта, в рамках постійно діючого проекту ЗОО НСЖУ «Сільська глибинка», відбувається журналістський десант на жнива в один з районів області. Не стала виключенням і нинішня збиральна кампанія. На цей раз журналісти на чолі з головою ЗОО НСЖУ Наталією Кузьменко завітали до ТОВ «Валена» Запорізького району.

 

Керівники господарства – Володимир Козиряцький та Валерій Сушилов розповіли представникам ЗМІ про успіхи та турботи господарства, потім всі разом виїхали в поле, де жнивують передові механізатори Володимир Гришин та Віктор Ковальчук. На жнивному лані – спекотно, а в кабінах могутніх степових кораблів – зручно і прохолодно. «Валена» зробила ставку на сучасну техніку, тож збирають врожай практично без втрат і з гідними умовами для механізаторів.

 

А збирати цьогорік хліборобам є що – по 44 центнери на круг дає озима пшениці, а на парах – більше 60. Гарний виростили тут і врожай і гороху,ячменю. Господарство має свої дослідні поля з соняшником, кукурудзою, пшеницею, дбайливі господарі думають про завтрашній день, про наступний врожай.

 

Думають і про людей. Вчасно і в повному обсязі розраховуються по паях, працюючі мають гідну зарплату, тут створені гарні умови роботи.

 

В господарстві зустрілися журналісти і з керівництвом Запорізького району. Голова райдержадміністрації Анатолій Васюк та голова районної ради Анатолій Шевчишин в рамках обласної операції «Урожай» якраз об’їжджали поля району, тож заїхали і до «Валени». Поспілкувалися з мас-медіа, розповіли про хід жнив в районі, про вирішення соціальних проблем сільських громад.

 

Як і завжди, поїздка журналістів в рамках акції «Сільська глибинка», вийшла цікавою і насиченою і для журналістів, і для господарів – передового агропідприємства «Валена».

 

Валентина Бистрова

Кубок імені редактора Олександра Кліценка – традиційний футбольний турнір на Запоріжжі// НСЖУ, 27.09.2018

У райцентрі Більмак (Запорізька область) проведено фінальну частину футбольного турніру на призи районної газети «Рідний край». Змагання приурочено до 75-річчя визволення сіл і селищ району від нацистських загарбників.

Спілчани Івано-Франківщини нагадали депутатам про обов’язок держави в реформуванні ЗМІ// НСЖУ, 12.04.2018

Секретаріат Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ за підсумками засідання 30 березня звернувся до народних депутатів України, обраних від Івано-Франківської області, з питання державної підтримки реформованих видань місцевої сфери розповсюдження.

Партнери