Подii пресцентру

26 квітня відбудеться відкриття фотовиставки «За свободу, гідність та безпечну працю»

Середа 26 Квітня 2017

26 квітня у конференц-залі Національної спілки журналістів України (Київ, вул. Хрещатик, 27-а) о 16.00 відбудеться відкриття фотовиставки «За свободу, гідність та безпечну працю». Захід організований Конфедерацією вільних профспілок України та Київською організацією НСЖУ за підтримки ГО «Трудові ініціативи».  Напередодні Всесвітнього дня охорони праці  та  Дня міжнародної солідарності трудівників організатори фотовиставки пропонують обговорити, якою є нині праця в Україні та чи є вона безпечною.

На  виставці будуть представлені світлини, відібрані з архівів КВПУ та ГО «Трудові ініціативи».  На них – сучасне життя українських трудівників та їхня боротьба за свої права. Окремої уваги заслуговують світлини української художниці Євгенії Бєлорусець з проекту «Перемоги переможених», який присвячений пост-індустріальній Україні, роботі гірників на шахтах, що межують з територією, де тривають військові дії, сучасному образу людини праці в період військового конфлікту на Донбасі.

 

Організатори заходу пропонують в рамках дискусії відповісти на питання: у якому становищі перебувають люди найманої праці в Україні й чому вони змушені виходити на протести, розпочинати голодування та проводити страйки, а також яку роль відіграють профспілки у захисті прав громадян. Крім того профпілківці, юристи, експерти та активісти дадуть оцінку дотримання трудових прав та охорони праці у нашій країні, а також обговорять шляхи забезпечення справді гідної праці в Україні.

Після дискусії та перегляду виставки запрошуємо до неформального спілкування під час фуршету.

 

 

Просимо акредитуватися на відкриття заходу за телефоном +38 044 287 72 83 або надіслати лист на адресу izdat.co@gmail.com

Подii пресцентру

25 вересня – прес-конференція в НСЖУ «Уряд має стати на захист преси України!»// НСЖУ, 24.09.2018

Вимоги до Кабінету Міністрів щодо реалізації державної політики підтримки друкованих ЗМІ обговорюватимуться 25 вересня в Національній спілці журналістів України. Уряд закликають до належного впливу на діяльність національного оператора ПАТ «Укрпошта» та впровадження заходів щодо стабілізації цін на газетний папір.

25 червня – звіт голови НСЖУ Сергія Томіленка про рік діяльності на посаді// НСЖУ, 22.06.2018

У понеділок 25 червня голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко звітуватиме про підсумки першого року роботи організації за керівництва, обраного з’їздом журналістів навесні 2017 року.

7 червня о 16:00 – презентація книжки спогадів про Миколу Охмакевича «Ратай українського ефіру»// НСЖУ, 06.06.2018

7 червня о 16.00 – презентація книги спогадів про М. Охмакевича «Ратай українського ефіру».

18 травня учасники АТО та діячі культури висловлюють солідарність з Олегом Сенцовим, який оголосив голодування// НСЖУ, 17.05.2018

18 травня учасники АТО та діячі культури висловлюють солідарність з Олегом Сенцовим, який оголосив голодування.

Партнери