Спілчанські анонси

16 лютого – прес-конференція на тему безкарності за злочини проти журналістів у часи Євромайдану

Середа 15 Лютого 2017

«Кричав: «Ми преса, що ми вам зробили?». А вони: «Ну то й що», – і продовжували бити…»

«Позашивали голову, розбиту у двох місцях, були поламані пальці. Два тижні я взагалі не міг вийти з дому… До того ж, техніка була вся побита…»

Це слова журналістів, які згадують події Майдану. Події трирічної давнини, коли від рук силовиків постраждали сотні працівників ЗМІ. За цей час жоден працівник силових відомств, причетний до звірячого побиття журналістів, операторів, фотографів – не покараний. Жодна справа не доведена судом до логічного завершення.

Тему безкарності за злочини проти журналістів запрошує обговорити Національна спілка журналістів України під час прес-конференції, що відбудеться у четвер, 16 лютого, о 12.00 (вул.Хрещатик 27-А, конференц-зал НСЖУ).

Спікерами конференції будуть журналісти, що постраждали під час подій майдану в Києві та в регіонах, юристи, медіаексперти. Зокрема:

  • Сергій Томіленко, в.о. голови НСЖУ;

  • Віталій Титич, адвокат родин загиблих на Майдані, керівник Адвокатської дорадчої групи;

  • Ігор Єфімов, фотокореспондент (побитий працівниками міліції у Черкасах у лютому 2014р., неналежно проведена прокуратурою справа розвалилася у суді в грудні 2016р.);

  • Олександр Заклецький, журналіст-фотокореспондент з Києва, був побитий “Беркутом” 1 грудня 2013 р.

На заході буде представлено результати узагальненого моніторингу НСЖУ про перешкоджання журналістам у листопаді-2013 – лютому-2014 року. Зокрема, вже встановлено додатково 60 нових інцидентів, що сталися у ті часи і не були внесені до попередніх моніторингів різних організацій.

Національна спілка журналістів продовжує оновлювати дані про всіх постраждалих журналістів, починаючи з кінця 2013 року. Кампанію із боротьби з безкарністю підтримують колеги з Міжнародної федерації журналістів.

Охочих взяти участь у конференції просимо зареєструватися за адресою: oblik@nsju.org (вказавши ім'я, прізвище, назву ЗМІ або організації), чи за телефоном: (044) 235-87-66.

 

Спілчанські анонси

Центр досліджень політичних цінностей спільно з Національною спілкою журналістів України розпочинає проект «Президентський клуб»// НСЖУ, 17.09.2018

«Президентський клуб» – це щотижнева серія круглих столів за участю тих, хто претендує на крісло Президента України і провідних політичних експертів та журналістів.

Регіональних журналістів запрошують до участі в Школі місцевого самоврядування!// НСЖУ, 16.08.2018

Школа місцевого самоврядування DESPRO – 2018

10 серпня закінчується прийом публіцистичних творів на здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола// НСЖУ, 17.07.2018

НСЖУ і Держкомтелерадіо нагадують творчому загалу, майстрам публіцистики, що 10 серпня 2018 року закінчується прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

25 червня – звіт голови НСЖУ Сергія Томіленка про рік діяльності на посаді// НСЖУ, 22.06.2018

У понеділок 25 червня голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко звітуватиме про підсумки першого року роботи організації за керівництва, обраного з’їздом журналістів навесні 2017 року.

Партнери