ТЕЛЕКАНАЛ ТАК TV НАГОРОДИЛИ ГРАМОТОЮ ЗА ПОПУЛЯРИЗАЦІЮ ПРОЦЕСУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Понедiлок 23 Січня 2017

Телеканал ТАК TV отримав грамоту та медаль від міського голови міста Миколаєва Олександра Сєнкевича та виконавчого директора Регіонального відділення Асоціації міст України Тетяни Яблоновської за всебічне висвітлення децентралізаційної тематики, привернення уваги громадськості до процесу децентралізації на Миколаївщині та об’єктивне інформування земляків про хід реформи органів місцевого самоврядування в області, та з нагоди завершення Всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон».

Гліб Головченко, секретар НСЖУ, генеральний продюсер телеканалу ТАК TV: «В Миколаївській області, як і в усіх регіонах України, триває процес децентралізації. Лише в грудні 2016 року на Миколаївщині відбулися вибори по створенню 19 об’єднаних територіальних громади. Громадяни потребують інформацію про те, як тепер буде відбуватися врядування, бюджетування, та які покращення будуть відбуватися у зв’язку з децентралізацією. Комунікація є вадливим елементом впровадження будь-якої реформи, особливо реформи децентралізації, від якої безпосередньо залежить життя кожного громадянина. Наш телеканал завжди приділяв значну увагу питанням просвіти громадян, тож ми не могли обійти увагою реформу децентралізації».

За підсумками 2016 року лише в ток-шоу «Телевізійному прес-клуб з Глібом Головченко» 10% тем було присвячено саме темам, пов’язаним із децентралізацією та реформою органів місцевого самоврядування. Значну увагу роз’ясненню децентралізації телеканал приділяв у передачі «Такий закон». Поточні події з теми реформи органів місцевого самоврядування та децентралізації активно висвітлювались у випусках новин телеканалу ТАК TV.

Кубок імені редактора Олександра Кліценка – традиційний футбольний турнір на Запоріжжі// НСЖУ, 27.09.2018

У райцентрі Більмак (Запорізька область) проведено фінальну частину футбольного турніру на призи районної газети «Рідний край». Змагання приурочено до 75-річчя визволення сіл і селищ району від нацистських загарбників.

Спілчани Івано-Франківщини нагадали депутатам про обов’язок держави в реформуванні ЗМІ// НСЖУ, 12.04.2018

Секретаріат Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ за підсумками засідання 30 березня звернувся до народних депутатів України, обраних від Івано-Франківської області, з питання державної підтримки реформованих видань місцевої сфери розповсюдження.

Партнери