Спілчанські анонси

У Одесі та Сумах – тренінги для журналістів, присвячені темі переселенців

Четвер 06 Жовтня 2016

 Інформаційним партнером є Національна спілка журналістів України.

·         10 – 12 жовтня - 3-денна міжрегіональна менторська сесія для журналістів в Одесі

·         10 – 14 жовтня - продакшн тренінг для журналістів друкованих ЗМІ у Одесі

·         17 – 21 жовтня - продакшн тренінг для журналістів друкованих ЗМІ у Сумах

Під час менторської сесії 10 – 12 жовтня учасники з різних регіонів працюватимуть у парах з колегами з Одеси над спільними матеріалами. Журналісти зможуть порівняти ситуацію з інтеграцією переселенців на Одещині з тим, що відбувається у їхніх регіонах. Які умови створила місцева влада, громада, який досвід корисно було б запозичити. На ці та інші питання журналісти шукатимуть відовіді за допомогою тренерів: Марка Вебстера (Фундація Томсон) та Ангеліни Солдатенко ( ІРМ)І. Матеріали мають публікуватися у співавторстві.

П’ятиденні тренінги 10 – 14 та 17 – 21 жовтня в Одесі та Сумах спрямовані на підготовку х матеріалів на конфліктно-чутливі теми з наголосом на індивідуальні історії із життя тих, хто вимушено покинув свій дім. Протягом тижня журналісти зустрічатимуться із переселенцями в цих регіонах, представниками місцевої влади, ГО та громади. Олівер Уейтс (Фундація Томсон), та місцеві експерти IRMI, допомагатимуть журналістам з пошуком нових ракурсів, структуризацією матеріалу, пошуком балансу думок та фінальним редагуванням. 

Для участі в одному з тренінгів, терміново заповніть онлайн форму .

Організатори забезпечують проживання у готелі, харчування та відшкодовують вартість проїзду (автобусом та потягом, 2-го класу, купе). 

За більш детальною інформацією звертайтеся до команди проекту «Голос місцевих ЗМІ», Олексія Солдатенка за телефоном  050 323 14 30 або електронною поштою:  сontact@regionalvoices.eu

Довідкова інформація про тренерів:

Олівер Уейтс, Велика Британія – медіатренер з досвідом роботи у міжнародній журналістиці. Працює незалежним медіа-тренером з 1998 року. Понад 20 років був кореспондентом британського агентства «Рейтер». Висвітлював широке коло проблем у країнах Латинської Америки, Південно-Західної Азії та Росії, очолював висвітлення розпаду СРСР у 1991 році для «Рейтер». Олівер Уейтс розробляє та проводить тренінги для журналістів, представників влади та спеціалістів з комунікацій. Серед них – Фундація Томсон, Європейський центр журналістики, Управління ООН з координації гуманітарних питань та Всесвітня організація охорони здоров'я.  

Марк Вебстер, Велика Британія – медіатренер Фундації Томсон. Марк має 30-річний досвід роботи в ЗМІ- Працював у газетах Financial Times та the Evening Standard,  на телебаченні, зокрема на ITN та Channel Five News. Марк висвітлював конфлікти в Уганді, Зімбабве, Іраку, Косовому, Чечні та Північній Ірландії.

Ангеліна Солдатенко, Інститут Регіональної преси та інформації (ІРМІ) – співзасновник та виконавчий директор IRMI. Журналіст, експерт з медіа та суспільної комунікації. Тренер, зокрема, з тематики нових медіа, професійних інструментів та етичних стандартів, журналістського розслідування та ін. у багатьох міжнародних програмах, програмах Європейського центру журналістики. Має значний досвід з розробки комунікативних стратегій , знається на висвітленні соціальних конфліктів. Має досвід створення та редагування ЗМІ.

Олена Астрахович, ІРМІ – автор, ведуча інформаційно-аналітичної програми «О главном» ТРК «Град» (grad.ua ) Працювала журналістом одеської газети «Слово», власним кореспондентом загальноукраїнської газети «День». Провадила журналістські розслідування. З 2008 по 2010 рр– автор, ведуча суспільно-політичної програми «Кожура» ( журналістські розслідування)

ПРО ПРОЕКТ

Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — півторарічний проект, спрямований на розвиток регіональних медіа та  запобігання виникненню конфліктів у громадах, шляхом публікацій збалансованих, етичних матеріалів про вимушених переселенців. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіа-консорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IRMI), Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір».

Спілчанські анонси

16 лютого – прес-конференція на тему безкарності за злочини проти журналістів у часи Євромайдану// НСЖУ, 15.02.2017

«Беркутівець… підбіг до мене, почав кричати і бити по ногах. Я спустився навколішки. Після цього в мене вирвали з шиї посвідчення, збили шапку і почали виривати фотоапарат…»

Конференція: “Трансформація’17. Що змінять реформи в житті українців”// НСЖУ, 15.02.2017

VoxConnector запрошує представників регіональних ЗМІ взяти участь у фаховій дискусії.

Медитація у стилі «делікатної вишуканості»// НСЖУ, 19.12.2016

За подарунками!

Партнери