Турнір на Кубок газети «Червоний промінь»

Понедiлок 19 Вересня 2016

Двадцять восьмий раз у Запорізькому районі проходить футбольний турнір на кубок районної газети «Червоний промінь». Щорічно змагання проводяться на День фізичної культури і спорту.

Цього року щасливим стало футбольне поле гостинного селища Малокатеринівка для гравців Кушугумської команди «Колос». Саме тут хлопці здобули впевнену перемогу над гідними суперниками та додали до своєї спортивної скарбнички Кубок районної газети «Червоний промінь».

За почесний трофей змагалися п’ять команд - Розумівський «Дніпро», Кушугумський «Колос», Миколай-Пільська «Вікторія», ФК «Балабине» та Біленьківська «Надія».

Переможці, призери та кращі гравці були відзначені кубками, грамотами, м’ячами та матеріальною винагородою, які надало керівництво райдержадміністрації. З ініціативи редколегії газети «Червоний проминь", також цього року були відзначені кращі тренери команд.

 

 

Суботній вечір в Бердичеві: викрадення людини, незнайомці з ліхтариками і зібрання на кладовищі// НСЖУ, 09.03.2017

Це був би захоплюючий сюжет для пригодницького фільму. Розмірене життя міста в суботу ввечері розбавили групки молоді, котрі, бігаючи містом з ліхтариками, привертали увагу перехожих та відпочиваючих людей. А ще більше, напевно, такі дії шокували сторожів підприємств міста та продавців магазинів, які не могли зрозуміти, що відбувається.

Партнери