Турнір на Кубок газети «Червоний промінь»

Понедiлок 19 Вересня 2016

Двадцять восьмий раз у Запорізькому районі проходить футбольний турнір на кубок районної газети «Червоний промінь». Щорічно змагання проводяться на День фізичної культури і спорту.

Цього року щасливим стало футбольне поле гостинного селища Малокатеринівка для гравців Кушугумської команди «Колос». Саме тут хлопці здобули впевнену перемогу над гідними суперниками та додали до своєї спортивної скарбнички Кубок районної газети «Червоний промінь».

За почесний трофей змагалися п’ять команд - Розумівський «Дніпро», Кушугумський «Колос», Миколай-Пільська «Вікторія», ФК «Балабине» та Біленьківська «Надія».

Переможці, призери та кращі гравці були відзначені кубками, грамотами, м’ячами та матеріальною винагородою, які надало керівництво райдержадміністрації. З ініціативи редколегії газети «Червоний проминь", також цього року були відзначені кращі тренери команд.

 

 

Кубок імені редактора Олександра Кліценка – традиційний футбольний турнір на Запоріжжі// НСЖУ, 27.09.2018

У райцентрі Більмак (Запорізька область) проведено фінальну частину футбольного турніру на призи районної газети «Рідний край». Змагання приурочено до 75-річчя визволення сіл і селищ району від нацистських загарбників.

Спілчани Івано-Франківщини нагадали депутатам про обов’язок держави в реформуванні ЗМІ// НСЖУ, 12.04.2018

Секретаріат Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ за підсумками засідання 30 березня звернувся до народних депутатів України, обраних від Івано-Франківської області, з питання державної підтримки реформованих видань місцевої сфери розповсюдження.

Партнери