Спілчанські анонси

4 серпня відкриття виставки «Вірю в силу духа…»!

Середа 27 Липня 2016

Шановні добродії!

Запрошуємо Вас 4 серпня о 16.00 год.

на відкриття виставки «Вірю в силу духа…», з нагоди 160-ї  річниці від дня  народження поета, письменника, ученого, перекладача, публіциста, громадського і політичного діяча

Івана Франка

 

Виставка побудована на матеріалах Інституту літератури                        ім. Т. Г. Шевченка НАН України та Музею книги і друкарства України. Буде представлено понад двісті п’ятдесят експонатів: автографи, прижиттєві видання творів та праць І. Франка з його бібліотеки, а також видання ХХ — поч. ХХІ ст.

З поміж унікальних експонатів — записна книжка письменника із автографом поеми «Мойсей», а також перше видання твору 1905 р.

Образотворчу франкіану розкривають ілюстрації до творів ювіляра — роботи В. Кричевського, В. Касіяна, В. Лопати, А. Базилевича, Г. Якутовича, В. Литвиненка та ін.

Експонуватиметься невідомий портрет Франка роботи Івана Труша поч. ХХ ст. 

Участь у вшануванні пам’яті знаного українця візьмуть відомі державні діячі та письменники: М. Жулинський, С. Гальченко, Д. Павличко, І. Драч, В. Перевальський та ін.

Пісні на слова поета виконає лідер гурту «Хорея козацька», заслужений артист України Тарас Компаніченко.

Доповнюють виставку рушники з батьківщини письменника, надані  Національним музеєм українського народного декоративного мистецтва.

 

Чекаємо Вас  за адресою:

вул. Лаврська, 9; корпус 9

(на території Національного Києво-Печерського

 історико-культурного заповідника)

Тел.: 280-66-23; 280-52-56; 280-79-76

Виставка експонується з 4 серпня до 11 вересня 2016 р.

   щодня, крім вівторка, з 10.00 до 17.00 год.

 

Вхід у день презентації безкоштовний, в інші дні — за квитками музею.

 

 

Спілчанські анонси

7–8 грудня – навчальний семінар для журналістів «Впровадження Національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека»// НСЖУ, 05.12.2017

Держкомтелерадіо спільно з Укртелерадіопресінститутом та громадською організацією «Центр – Розвиток демократії» проведе для журналістів національних, регіональних та місцевих ЗМІ навчальний семінар «Впровадження Національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека». Захід відбудеться 7–8 грудня в приміщенні прес-центру Національної спілки журналістів України (вул. Хрещатик, 27-а). Початок о 10:00.

5 грудня об 11:00 прес-конференція, присвячена проведенню Всеукраїнської Олімпіади з ментальної арифметики «ДІТИ МАЙБУТНЬОГО»// НСЖУ, 04.12.2017

За українською методикою ментальної арифметики, дитина віком від 7 років за місяць рахує подумки швидше за дорослого, максимум за 2 місяці – одночасно декламує вірш та рахує в уяві.

30 листопада в прес-центрі НСЖУ відкриється виставка фронтових світлин Аліни Комарової// НСЖУ, 22.11.2017

«Журналіст на війні та про війну» – такою є основна тематика світлин маріупольської фотожурналістки Аліни Комарової. На знімках, зроблених у 2016-2017 роках у зоні бойових дій та поблизу лінії розмежування, – портрети морських піхотинців, волонтерів, фронтові будні і свята, обличчя патріотів приазовського краю, а також фото колег, які пліч-о-пліч працюють у складних і часто небезпечних умовах.

24 листопада – навчальний семінар щодо співробітництва України з НАТО// НСЖУ, 21.11.2017

Держкомтелерадіо та Укртелерадіопресінститут розпочинають серію навчальних семінарів для представників центральних, регіональних і місцевих ЗМІ щодо співробітництва України з НАТО та державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України.

Партнери