Співпраця в інтересах запорізької громади

Понедiлок 25 Липня 2016

 

В прес-центрі «Журналіст» відбулася зустріч керівників обласної організації  НСЖУ Наталії Кузьменко та Валентини Манжури з представниками Запорізького офісу Проекту ПРООН/ЄС  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Геннадієм Устімовим та Іною Дударєвою.

 

Нагадаємо, що з квітня цього року в рамках договору про співпрацю між центральним офісом Проекту та Національною спілкою журналістів України при ЗОО НСЖУ відкрито інформаційно-ресурсний центр ПРООН/ЄС. Наші партнери забезпечили його сучасною оргтехнікою та комп’ютерами.

 

Головне завдання центру – знайомити запоріжців з роботою Проекту в сільських громадах, де за його допомогою вирішуються нагальні проблеми енергозбереження та благоустрою в селах і на об’єктах соціальної сфери – дитячих садках, школах, медичних закладах.

 

На зустрічі обговорено напрямки співпраці у висвітленні діяльності  Проекту в нашій області, намічено план спільних заходів та їх медіа-супровіду. Зокрема, найближчим часом планується проведення прес-конференції представників Проекту для місцевих ЗМІ, яка стане своєрідною презентацією довготривалої спільної роботи в інтересах запорізької громади.  

 

Валентина Бистрова 

Спілчани Івано-Франківщини нагадали депутатам про обов’язок держави в реформуванні ЗМІ// НСЖУ, 12.04.2018

Секретаріат Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ за підсумками засідання 30 березня звернувся до народних депутатів України, обраних від Івано-Франківської області, з питання державної підтримки реформованих видань місцевої сфери розповсюдження.

Пом’янули колег по перу// НСЖУ, 19.09.2017

Регіональні

"Ми пам'ятаємо"// НСЖУ, 19.09.2017

Регіональні

Партнери