Пробуди в собі художника

Понедiлок 25 Липня 2016

В тому, що це – можливо, запорізькі журналісти переконалися самі. Більше того, вони змогли переконати в цьому інших, опановуючи на майстер-класі інтуїтивний живопис. Вчила ж їх малювати відома запорізька художниця Ольга Чаудрі.

 

Журналістам- учасникам майстер класу навіть не довелося взяти в руки пензля, бо малювали вони пальцями. Різнокольорові фарби наносили на полотна відповідно своїм на той час почуттям, думкам, переживанням і уважно слухали пояснення Ольга Чаудрі, які іноді певною мірою межували з містикою. Бо, як з’ясувалося, треба знати, яким пальцем можна висловлювати ті чи інші почуття. Приміром, як не парадоксально, середнім малюють те, що йде від серця.

 

Кілька робіт художники-дебютанти подарували військовому шпиталю, де лікуються бійці із зони АТО. Воїнам картини сподобалися. А особливо ж - полотно самої майстрині Ольги Чаудрі - "Маки».

 

Додамо, що ініціатором організації майстер-класу з інтуїтивного живопису для колег-журналістів за підтримки галереї "Art’L", була член правління обласної журналістської організації, відомий тележурналіст і ведуча Олена Шевчук, яка вже другий рік поспіль сама захоплюється «танцюючим живописом».

 

Валентина Бистрова

Кубок імені редактора Олександра Кліценка – традиційний футбольний турнір на Запоріжжі// НСЖУ, 27.09.2018

У райцентрі Більмак (Запорізька область) проведено фінальну частину футбольного турніру на призи районної газети «Рідний край». Змагання приурочено до 75-річчя визволення сіл і селищ району від нацистських загарбників.

Спілчани Івано-Франківщини нагадали депутатам про обов’язок держави в реформуванні ЗМІ// НСЖУ, 12.04.2018

Секретаріат Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ за підсумками засідання 30 березня звернувся до народних депутатів України, обраних від Івано-Франківської області, з питання державної підтримки реформованих видань місцевої сфери розповсюдження.

Партнери