Нова книга запорізьких журналістів

Понедiлок 25 Липня 2016

Відомі запорізькі журналісти Євген Денисов та Олександр Кіосєв, які живуть і працюють у Бердянську, презентували книгу «Трассами мужественных» - про історію бердянського мотокросу.

Проходило це дійство не зовсім звично – безпосередньо на відомій бердянській трасі змагань, на дальніх Макортах. Там спортсмени-мотоциклісти проводять і свої тренування. Саме вони і стали найбільшими і найвимогливішими поціновувачами копіткої журналістської праці.

Однак, видання буде цікаве не лише любителям мотоспорту, але і пересічним бердянцям, чимало яких теж побувало на презентації. Адже історія бердянського мотоспорту – невід’ємна частина славної історії міста.

Видання містить багато цікавих спогадів, яскравих ілюстрацій. Після вступного слова автори провели для учасників презентації автограф-сесію, на якій кожен бажаючий отримав екземпляр книги «Трассами мужественных» с автографами Євгена Денисова та Олександра Кіосєва. А потім відбулися святкові заїзди мотокросменів.

        

Валентина Бистрова

Спілчани Івано-Франківщини нагадали депутатам про обов’язок держави в реформуванні ЗМІ// НСЖУ, 12.04.2018

Секретаріат Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ за підсумками засідання 30 березня звернувся до народних депутатів України, обраних від Івано-Франківської області, з питання державної підтримки реформованих видань місцевої сфери розповсюдження.

Пом’янули колег по перу// НСЖУ, 19.09.2017

Регіональні

"Ми пам'ятаємо"// НСЖУ, 19.09.2017

Регіональні

Партнери