Нова книга запорізьких журналістів

Понедiлок 25 Липня 2016

Відомі запорізькі журналісти Євген Денисов та Олександр Кіосєв, які живуть і працюють у Бердянську, презентували книгу «Трассами мужественных» - про історію бердянського мотокросу.

Проходило це дійство не зовсім звично – безпосередньо на відомій бердянській трасі змагань, на дальніх Макортах. Там спортсмени-мотоциклісти проводять і свої тренування. Саме вони і стали найбільшими і найвимогливішими поціновувачами копіткої журналістської праці.

Однак, видання буде цікаве не лише любителям мотоспорту, але і пересічним бердянцям, чимало яких теж побувало на презентації. Адже історія бердянського мотоспорту – невід’ємна частина славної історії міста.

Видання містить багато цікавих спогадів, яскравих ілюстрацій. Після вступного слова автори провели для учасників презентації автограф-сесію, на якій кожен бажаючий отримав екземпляр книги «Трассами мужественных» с автографами Євгена Денисова та Олександра Кіосєва. А потім відбулися святкові заїзди мотокросменів.

        

Валентина Бистрова

Кубок імені редактора Олександра Кліценка – традиційний футбольний турнір на Запоріжжі// НСЖУ, 27.09.2018

У райцентрі Більмак (Запорізька область) проведено фінальну частину футбольного турніру на призи районної газети «Рідний край». Змагання приурочено до 75-річчя визволення сіл і селищ району від нацистських загарбників.

Спілчани Івано-Франківщини нагадали депутатам про обов’язок держави в реформуванні ЗМІ// НСЖУ, 12.04.2018

Секретаріат Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ за підсумками засідання 30 березня звернувся до народних депутатів України, обраних від Івано-Франківської області, з питання державної підтримки реформованих видань місцевої сфери розповсюдження.

Партнери