Кращий публіцист – Лариса Максимівна

Середа 22 Червня 2016

Серед 30-ти учасників обласного конкурсу на честь Дня журналіста 2016 року відзначили заслуженого журналіста України, кореспондента криворізького видання «Домашняя газета» Ларису Максимівну Чухан (псевдонім Карина Боровик). У номінації «Краща публіцистична робота року імені Аркадія Пальма» вона стала кращим публіцистом. Ми, її колеги, руку майстра журналістської справи добре знаємо. Як зазначив редактор «Домашней газеты» Віктор Коваленко, колишній «червоногірничанин», якщо, наприклад, необхідно скоротити текст, то навряд вийде: у Лариси Максимівни – слово до словечка, ніби пазли, якщо викинеш – все зламається. Вона неперевершений майстер слова. Якось я присвятила Ларисі кілька віршованих рядків:

Коли вона пішла із рідної газети,

Де протрудилася немало літ,

Вона приміряла «Домашки» еполети –

І ще стрімкішим став її політ.

Її читають і цитують городяни,

До чесних публікацій кожен звик,

Бажаємо здоров'я, і нехай не в'яне

Душі неспокій Карини Боровик!

Вітаємо, Ларисо Максимівно! Наснаги Вам, хороших тем, вдалих публікацій і надалі!

Лариса Максимівна Чухан у центрі фото

 

Людмила Тіміргалєєва, Криворізька міська організація НСЖУ, заслужений журналіст України

Кубок імені редактора Олександра Кліценка – традиційний футбольний турнір на Запоріжжі// НСЖУ, 27.09.2018

У райцентрі Більмак (Запорізька область) проведено фінальну частину футбольного турніру на призи районної газети «Рідний край». Змагання приурочено до 75-річчя визволення сіл і селищ району від нацистських загарбників.

Спілчани Івано-Франківщини нагадали депутатам про обов’язок держави в реформуванні ЗМІ// НСЖУ, 12.04.2018

Секретаріат Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ за підсумками засідання 30 березня звернувся до народних депутатів України, обраних від Івано-Франківської області, з питання державної підтримки реформованих видань місцевої сфери розповсюдження.

Партнери