Спілчанські пресстури

Журналісти з усієї України побувають на фестивалі чорнобривців та подивляться, як робиться кава і сидр

Понедiлок 05 Серпня 2013

Зокрема, 24 серпня учасники прес-туру побувають на Золотоніському лікеро-горілчаному заводі «Златогор», на виробництві розчинної кави, в тому числі «МакКофе» та «Петровська Слобода», а також відвідають консервний завод «Роял Фрут», де виготовляються у широкому асортименті сидри.

Фестиваль чорнобривців – захід, що не проводиться в жодному місті України. Він розпочнеться з параду вишиванок та своєрідного рекорду – покладання до пам’ятника Шевченку найбільшого в Україні вінка із чорнобривців. В рамках заходу проходитимуть конкурси, розваги, змагання, виставки робіт народних майстрів, а також концерт заслуженої артистки України Ніни Мирводи.

Наступного дня журналісти зможуть відвідати перлину українського бароко – Свято-Покровський Красногірський жіночий монастир, заснований ще в 1680 – 1687 роках та побувати на святкових заходах у Золотоноші.

Додаткову інформацію з приводу прес-туру можна отримати у Національній спілці журналістів України. Тел.: (044) 234-21-02.

Спілчанські пресстури

Журналісти з усієї України побувають на фестивалі чорнобривців та подивляться, як робиться кава і сидр// НСЖУ, 05.08.2013

Прес-тур для представників національних і регіональних ЗМІ у Золотоношу Черкаської області відбудеться за підтримки Національної спілки журналістів 24 – 25 серпня. Журналісти зможуть взяти участь в унікальному для України заході – фестивалі чорнобривців – та відвідати місцеві підприємства, які виробляють продукцію під відомими брендами.

На Луганщині журналістам покажуть «Молоду гвардію» і дадуть змогу спуститися в шахту// НСЖУ, 05.08.2013

Прес-тур для журналістів регіональних медіа до Луганської області в рамках проекту «Україна очима редактора» відбудеться з 22 по 24 серпня 2013 року.

Керівництво «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою!// НСЖУ, 01.02.2013

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

Партнери