Спілчанські пресстури

На Луганщині журналістам покажуть «Молоду гвардію» і дадуть змогу спуститися в шахту

Понедiлок 05 Серпня 2013

Прес-тур для журналістів регіональних медіа до Луганської області в рамках проекту «Україна очима редактора» відбудеться з 22 по 24 серпня 2013 року. Захід для представників провідних медіа України, що здійснюється за підтримки Національної спілки журналістів України, приурочено до 75-річчя з дня заснування Луганської області.

У рамках прес-туру журналісти зможуть побувати на підприємствах-лідерах виробничо-промислового комплексу Луганщини, ознайомитися із соціально-економічним та культурним потенціалом регіону.

Зокрема, в програмі заходів передбачено відвідування вугільного підприємства компанії ДПЕК зі спуском у шахту в м. Ровеньки. У Краснодоні журналісти зможуть побувати в музеї «Молода Гвардія», подивитися на вітропарк.

В Луганську учасників чекає відвідування ПАТ «Луганськтепловоз» та ЗАТ «Трансмаш», «Луганського лікеро-горілчаного заводу Луга-Нова», зустріч із керівництвом області та участь у святкових заходах. 

Спілчанські пресстури

Журналісти з усієї України побувають на фестивалі чорнобривців та подивляться, як робиться кава і сидр// НСЖУ, 05.08.2013

Прес-тур для представників національних і регіональних ЗМІ у Золотоношу Черкаської області відбудеться за підтримки Національної спілки журналістів 24 – 25 серпня. Журналісти зможуть взяти участь в унікальному для України заході – фестивалі чорнобривців – та відвідати місцеві підприємства, які виробляють продукцію під відомими брендами.

На Луганщині журналістам покажуть «Молоду гвардію» і дадуть змогу спуститися в шахту// НСЖУ, 05.08.2013

Прес-тур для журналістів регіональних медіа до Луганської області в рамках проекту «Україна очима редактора» відбудеться з 22 по 24 серпня 2013 року.

Керівництво «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою!// НСЖУ, 01.02.2013

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

Партнери