Між колективом районної газети і головним редактором виник конфлікт через роздержавлення

Понедiлок 01 Лютого 2016

А головний редактор пішла проти волі трудового колективу. Так, 4 січня збори колективу делегували головному бухгалтеру видання і Надії Сердюк повноваження «на проведення переговорів з районною радою (співзасновник видання. – Ред.) про подальшу співпрацю і долю газети в світлі реформування ЗМІ». Як стверджує Надія Сердюк, головна редакторка Алла Думбрава не погодилась із висуненням цих кандидатур.

Після цього, за словами відповідального секретаря, були звільнені двоє з чотирьох фактично працюючих співробітників газети, і їй самій загрожує звільнення з 6 березня.

За словами Надії Сердюк, 7 січня голова Арцизької районної державної адміністрації Сергій Парпуланський і голова Арцизької районної ради Юрій Карабаджак приїхали до редакції газети «Арцизские вести» і переконували співробітників, що представником видання у перемовинах із засновниками повинна бути головна редакторка.

Як повідомила MediaSapiens  головна редакторка газети «Арцизские вести» Алла Думбрава, викладена Надією Сердюк інформація є неправдивою і пообіцяла надати свій погляд на ситуацію у виданні. Наразі MediaSapiens очікує на інформацію від головреда.

 

Партнери