Спілчанські конкурси

Оголошено прийом робіт на Польсько-український конкурс журналістської майстерності-2015

Четвер 19 Листопада 2015

У Конкурсі можуть брати участь журналісти, які висвітлюють актуальні суспільні та громадські проблеми. Роботи журналістів мають бути присвячені боротьбі за демократію, відстоюванню свободи слова, розвитку самоврядування, подоланню корупції, встановленню прозорості в урядуванні, відстоюванню прав людини, тощо.

В рамках Конкурсу будуть присуджені наступні призи:

Головний приз - 3 000 PLN

Приз за друге місце - 2 000 PLN

Приз за трете місце - 1 000 PLN

На конкурс можна подавати як індивідуальні, так і колективні роботи. Кожен автор чи авторський колектив можуть подати на конкурс не більше 3 робіт, кожна з яких буде оцінюватися окремо. Умовою прийняття роботи є її творчий (авторський) характер.

На конкурс приймаються матеріали, опубліковані в українській пресі, які вийшли на радіо, телебаченні та Інтернеті в період з 1 жовтня 2014 по 30 листопада 2015 року.

Заявки та роботи приймаються до 05 грудня 2015 року. Заповнену заявку, два додатки (про авторські права і обробку персональних даних) слід подати у роздрукованому вигляді у шести примірниках, з додаванням 6 примірників газетних вирізок, або 6 примірників дисків CD / DVD на наступну адресу:

Національна спілка журналістів України (НСЖУ),

Хрещатик 27 А, 01001 Київ, Україна

http://nsju.org, детальніше дізнатися  про Конкурс можете за тел. (044) 234-52-09 або за e-mail: spilka@nsju.org

Результати Конкурсу будуть оприлюднені 16 січня 2015 року.

Роботи переможців конкурсу роботи будуть опубліковані на веб-сайтах Асоціації польських журналістів, Національної спілки журналістів України, Незалежної медіа-профспілки України, а також у польському журналі «Форум журналістів».

Польсько-український конкурс журналістської майстерності з кожним роком набуває все більшої популярності серед медійників. Так, якщо у 2012 році на конкурс подали 43 роботи від 21 учасника, то у 2014 році було вже 59 учасників та близько 120 робіт. Переможцями попередніх років стали: Ольга Кашпор, Юлія Абібок, Валентина Куц, Анна Бабінець, Ірина Федорів, Тарас Зозулинський, Сергій Андрушко, Катерина Каплюк, Володимир Торбіч.

 

Регламент Конкурсу

 

Спілчанські конкурси

Про Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва у 2018 році// НСЖУ, 04.09.2018

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва у 2018 році.

Прийом творів на здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики// НСЖУ, 17.07.2018

НСЖУ і Держкомтелерадіо нагадують творчому загалу, майстрам публіцистики, що 10 серпня 2018 року закінчується прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Про прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року"// НСЖУ, 03.07.2018

Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

ХXІ Міжнародний конкурс шкільних медіа// НСЖУ, 23.03.2018

П О Л О Ж Е Н Н Я про ХXІ Міжнародний конкурс шкільних медіа. м. Київ, 2017 р.

Партнери