Спілчанські конкурси

Конкурс на здобуття Польсько-української премії Асоціації польських журналістів

Понедiлок 15 Липня 2013

Конкурс організовує Асоціація польських журналістів, Національна спілка журналістів України, Незалежна медіа-профспілка України. У Конкурсі можуть брати участь українські журналісти, що відзначаються залученням у суспільні або громадські справи, незалежно від організаційної приналежності або відсутність такої приналежності.

Роботи журналістів мають бути присвячені боротьбі за демократію: відстоюванню свободи слова, розвитку самоврядування, подолання корупції, встановлення прозорості в урядуванні тощо, відстоюванні прав людини тощо.

 

В рамках Конкурсу будуть присуджені наступні призи:

Головний приз                       3 000 PLN

Приз за друге місце              2 000 PLN

Приз за трете місце              1 000 PLN

Заявка може охоплювати індивідуальну або колективну роботу. Умовою прийняття роботи є її творчий (авторський) характер. Заявку слід подати у шести примірниках, з додатком 6 примірників газетних вирізок, або 6 примірників дисків CD / DVD на адресу наступної організації:

Національна спілка журналістів України – НСЖУ,

Хрещатик 27 А, 01001 Київ, Україна

http://nsju.org

 

На Конкурс можна подати матеріали, опубліковані в українській пресі, радіо, телебаченні та Інтернеті в період з 1 вересня 2012 по 30 серпня 2013 року.

Термін подачі заявок закінчується 20 вересня 2013 року.

 

Результати Конкурсу будуть оприлюднені 7 листопада 2013 р. Церемонія нагородження відбудеться на конференції у Києві, що проходитиме 21-23 листопада 2013 р.

Нагороджені конкурсні роботи будуть опубліковані на веб-сайтах Асоціації польських журналістів, Національної спілки журналістів України, Незалежної медіа-профспілки України, а також у журналі «Форум журналістів».

 

Детальніше:

Положення про конкурс

Заявка на участь у конкурсі та Додаток до заявки

Спілчанські конкурси

ХXІ Міжнародний конкурс шкільних медіа// НСЖУ, 23.03.2018

П О Л О Ж Е Н Н Я про ХXІ Міжнародний конкурс шкільних медіа. м. Київ, 2017 р.

Оголошено прийом робіт на Польсько-український конкурс журналістської майстерності-2015// НСЖУ, 19.11.2015

Асоціація польських журналістів, Національна спілка журналістів України, та Незалежна медіа-профспілка України запрошують українських журналістів до участі у Польсько-українському конкурсі журналістської майстерності - 2015.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС// НСЖУ, 11.03.2015

Для Редакційних колективів

Партнери