Подii пресцентру

7 травня рес-конференція "Як держава забезпечує права громадян, постраждалих внаслідок конфлікту на Донбасі?"

Четвер 07 Травня 2015

Статистика щодо кількості людей, які полишили свої домівки в результаті військових дій та анексії Криму, різниться. Зокрема, за інформацією Міністерства соціальної політики станом на початок квітня поточного року взято на облік 1 млн. 213 тис. переселенців. Дані ООН говорять про те, що не менше 2 мільйонів мешканців Донецької та Луганської областей покинули лише територію Донбасу. Відповідна статистика вражає, як і реальна ситуація, в якій опинились всі ці люди.

Обіцяної допомоги з боку держави із працевлаштуванням та забезпеченням переселенців житлом і досі немає. Єдине, на що спромоглась держава, - це фінансова допомога  для покриття витрат на проживання та оплату житлово-комунальних послуг. Та навіть цю мізерну, у порівняні з повальним  зростанням цін, підтримку можуть отримати не всі. Водночас, можливість оформити субсидію для переселенців є доволі примарною, бо більшість винаймає житло без договору оренди, який у обов'язковому порядку необхідно надати при оформлені відповідної допомоги.

Кількість проблем, з якими стикаються переселенці, непомірно збільшується. “Реалії змушують визнавати: якщо не розпочати оперативно діяти зараз, то через кілька місяців ситуація вже буде нагадувати сніжну лавину. У нас (представників громадянського суспільства) вже є готові пропозиції. Державі необхідно лише прислухатись до рекомендацій та дати зелене світло на їхнє втілення”, - розповіла керівник ГО "Громадська ініціатива Луганщини" Тетяна Кіріллова.

Що ж саме пропонують громадські активісти?  Дізнайтеся під час прес-конференції 7 травня (четвер), об 11.00 (конференц-зала Національної Спілки журналістів України за адресою: вул. Хрещатик, 27-А, 2 поверх).

Захід проводиться за ініціативою Коаліції патріотичних сил Донбасу (КПСД), до якої на сьогодні входить 18 НДО Донеччини та Луганщини. Дискусія буде побудована на основі даних, отриманих в результаті моніторингу використання бюджетних коштів на забезпечення потреб вимушено переміщених осіб у соціальній сфері на території Луганської області. Дослідження проводили експерти ГО «Громадська ініціатива Луганщини».

Подii пресцентру

14 лютого 2019 року о 12:00 презентація книжки «Веремій В’ячеслав. Правда життя журналіста»// НСЖУ, 07.02.2019

14 лютого 2019 року о 12:00 у прес-центрі Національної спілки журналістів України (вул. Хрещатик, 27-а, 2-й поверх) відбудеться презентація книжки «Веремій В’ячеслав. Правда життя журналіста», вшанування пам’яті Героя України В’ячеслава Веремія та обговорення проблем захисту й безпеки журналістів.

25 вересня – прес-конференція в НСЖУ «Уряд має стати на захист преси України!»// НСЖУ, 24.09.2018

Вимоги до Кабінету Міністрів щодо реалізації державної політики підтримки друкованих ЗМІ обговорюватимуться 25 вересня в Національній спілці журналістів України. Уряд закликають до належного впливу на діяльність національного оператора ПАТ «Укрпошта» та впровадження заходів щодо стабілізації цін на газетний папір.

25 червня – звіт голови НСЖУ Сергія Томіленка про рік діяльності на посаді// НСЖУ, 22.06.2018

У понеділок 25 червня голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко звітуватиме про підсумки першого року роботи організації за керівництва, обраного з’їздом журналістів навесні 2017 року.

7 червня о 16:00 – презентація книжки спогадів про Миколу Охмакевича «Ратай українського ефіру»// НСЖУ, 06.06.2018

7 червня о 16.00 – презентація книги спогадів про М. Охмакевича «Ратай українського ефіру».

Партнери