Спілчанські пресстури

Керівництво «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою!

П'ятниця 01 Лютого 2013

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у  журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

  Керівництво  «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою, а також надає можливість кожному гостю обстежитись та пройти призначені процедури. Курорт "Моршин" - один з найкращих бальнеологічних курортів України. Мінеральні води його джерел мають правильну кристалічну структуру, підвищений вміст сульфатно-магнієвих солей  і є незамінним чинником у лікуванні органів травлення, особливо печінки, кишківника, підшлункової залози.

     У Моршині нас чекають 11 лютого. День відїзду –17 лютого  (тривалість прес-туру 7 днів).

 Організатори заходу  забезпечують: проживання, харчування, обстеження, процедури та екскурсії протягом тижня.  Проїзд до Моршина й у зворотньому напрямку - за рахунок редакції.

  Детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(044) 288-04-94 тел/факс, 235-00-05  

моб. (067) 243-70-17, (093)579-02-56

Спілчанські пресстури

Журналісти з усієї України побувають на фестивалі чорнобривців та подивляться, як робиться кава і сидр// НСЖУ, 05.08.2013

Прес-тур для представників національних і регіональних ЗМІ у Золотоношу Черкаської області відбудеться за підтримки Національної спілки журналістів 24 – 25 серпня. Журналісти зможуть взяти участь в унікальному для України заході – фестивалі чорнобривців – та відвідати місцеві підприємства, які виробляють продукцію під відомими брендами.

На Луганщині журналістам покажуть «Молоду гвардію» і дадуть змогу спуститися в шахту// НСЖУ, 05.08.2013

Прес-тур для журналістів регіональних медіа до Луганської області в рамках проекту «Україна очима редактора» відбудеться з 22 по 24 серпня 2013 року.

Керівництво «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою!// НСЖУ, 01.02.2013

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

Партнери