Спілчанські пресстури

21-27.01. прес-тур до санаторію «Медобори», що на Тернопільщині

Середа 12 Грудня 2012

Журналістський фонд Національної спілки журналістів України запрошує оздоровитись у санаторії «Медобори», що на Тернопільщині.

 

Прес-тур відбудеться: 21-27.01. 2013 року. Кількість місць обмежена! (УВАГА!!! Дати заїздів  можуть корегуватись!!!)

 

Сучасні «Медобори» - справжня скарбниця лікувальних факторів. Подільські Товтри життєдайно впливають на формування навколишнього клімату, а ще - природа наділила цей куточок унікальними підземними скарбами - цілющими водами.  Сірководнева вода типу "Мацеста" та сульфатно-гідрокарбонатна,  торфоболото поліпшують загальний кровообіг, активізують усі види обміну речовин, підвищують опірність організму, мають антибактеріальну дію…

Широкий вибір лікувальних засобів  в санаторії дозволяє діагностувати та лікувати недуги нервової системи та опорно-рухового апарату, хвороби шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної і дихальної систем, гінекологічні та ендокринні захворювання.

У санаторії функціонують сучасні фізіотерапевтичні кабінети, кабінети лазерної та магнітотерапії, рефлексо-,  психо-, мануальної терапії, кабінети гінекологічних і кишкових зрошень, зали ЛФК. З успіхом практикується гомеопатія, апітерапія, спелеотерапія, фітолікування, аромотерапія, пиво лікування тощо.

 

Для участі у прес-турі потрібно:

- зареєструватися за телефонами:

(044) 288-04-94 тел/факс, 235-00-05

моб. (098) 656 -29-90,  (067)243-70-17

Nadia-Yakubets@rambler.ru

               - сплатити реєстраційний збір на рахунок Журналістського фонду НСЖУ

                в розмірі 580 грн. (з ПДВ)

 

Всі учасники прес-туру протягом 1 місяця після завершення журналістської акції зобов’язуються надати публікації (не менше 1 стор. формату А3) як звіт про поїздку, розмістивши їх у виданнях, які вони представляють.

Спілчанські пресстури

Журналісти з усієї України побувають на фестивалі чорнобривців та подивляться, як робиться кава і сидр// НСЖУ, 05.08.2013

Прес-тур для представників національних і регіональних ЗМІ у Золотоношу Черкаської області відбудеться за підтримки Національної спілки журналістів 24 – 25 серпня. Журналісти зможуть взяти участь в унікальному для України заході – фестивалі чорнобривців – та відвідати місцеві підприємства, які виробляють продукцію під відомими брендами.

На Луганщині журналістам покажуть «Молоду гвардію» і дадуть змогу спуститися в шахту// НСЖУ, 05.08.2013

Прес-тур для журналістів регіональних медіа до Луганської області в рамках проекту «Україна очима редактора» відбудеться з 22 по 24 серпня 2013 року.

Керівництво «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою!// НСЖУ, 01.02.2013

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

Партнери