Спілчанські пресстури

12-18.01.13 – бальнеогрязевий курорт у с. Черче Івано-Франківської обл.

П'ятниця 09 Листопада 2012

Журналістський фонд Національної спілки журналістів України запрошує оздоровитись у санаторії «Черче» – бальнеогрязевому курорті України, що розташований в селі Черче Рогатинського району Івано-Франківської області. Тут лікують захворювання опорно-рухового апарату.

 Прес-тур відбудеться : 12-18.01. 2013 року. Кількість місць обмежена!

Курорт знаходиться на висоті 300 м над рівнем моря, в долині, оточеній карпатськими передгір’ями. Це  - екологічно чистий район, подалі від шкідливих промислових підприємств. Основними місцевими природними лікувальними факторами в санаторії є лікувальна сірководнева вода, що використовується для купелів, та торф’яні грязі, які містять біля 80 лікувальних компонентів (включаючи біологічно активні речовини, мікроелементи, домішки сірководню, що надають їм специфічного лікувального ефекту). Торф'яні грязі використовуються для аплікацій.

Методи лікування: лікувальна фізкультура (кінетотерапія); бальнеотерапія; гідротерапія (гідропатія); пелоїдо- та тепло терапія; електро- світло терапія та інші види апаратної (штучної) фізіотерапії; лікувальний масаж; інші види терапії: психотерапія, фітотерапія, медикаментозна терапія, голкорефлексотерапія, мануальна терапія…

 

Для участі у прес-турі потрібно:

 - зареєструватися за телефонами:

          (044) 288-04-94 (тел/ф) , 235-00-05 

          (098) 656 -29-90,  (067)243-70-17

e-mail: nadia-yakubets@rambler.ru

- сплатити реєстраційний збір на рахунок Журналістського фонду НСЖУ в розмірі 580 грн. (з ПДВ)

Всі учасники прес-туру протягом 1 місяця після завершення журналістської акції зобов’язуються надати публікації (не менше 1 стор. формату А3) як звіт про поїздку, розмістивши їх у виданнях, які вони представляють.

Спілчанські пресстури

Журналісти з усієї України побувають на фестивалі чорнобривців та подивляться, як робиться кава і сидр// НСЖУ, 05.08.2013

Прес-тур для представників національних і регіональних ЗМІ у Золотоношу Черкаської області відбудеться за підтримки Національної спілки журналістів 24 – 25 серпня. Журналісти зможуть взяти участь в унікальному для України заході – фестивалі чорнобривців – та відвідати місцеві підприємства, які виробляють продукцію під відомими брендами.

На Луганщині журналістам покажуть «Молоду гвардію» і дадуть змогу спуститися в шахту// НСЖУ, 05.08.2013

Прес-тур для журналістів регіональних медіа до Луганської області в рамках проекту «Україна очима редактора» відбудеться з 22 по 24 серпня 2013 року.

Керівництво «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою!// НСЖУ, 01.02.2013

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

Партнери