Спілка > Публiкацiя

Журналіст Комаров не виходить з коми. Як допомогти?

Служба інформацii НСЖУ
Середа 15 Травня 2019
Журналіст Комаров не виходить з коми. Як допомогти?

На цей час, на жаль, немає позитивних новин про стан здоров'я і розслідування замаху на вбивство журналіста Вадима Комарова. Він уже 10 днів лежить у реанімації в стані коми, повідомив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Комаров, нагадаємо, перебуває в черкаській міській лікарні швидкої допомоги в непритомному стані (клінічна кома). У потерпілого проломлений череп після трьох ударів, за попередньою версією – завданих арматурою. Проведено операцію. Видалено дві гематоми мозку. Водночас лікарі не дають прогнозів щодо перспектив одужання журналіста.

«Рідні щодня відвідують Вадима і це, на жаль, не можна назвати спілкуванням, – повідомив голова НСЖУ Сергій Томіленко. – Залишається гострою потреба в фінансуванні оперативної терапії та лікування. Витрати на ліки становлять приблизно по 3 тисячі гривень щодня. Друзі журналіста обговорюють питання про залучення до лікування ізраїльських лікарів, які спеціалізуються на реабілітації хворих у важкому стані, проте грошей у рідних на це немає».

Допомогти врятувати життя колеги можна переказом коштів на картку Комарова Вадима Едуардовича в Приватбанку – 5168 7555 2672 1028 (у рідних є доступ до рахунку).

Фото: procherk.info

Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Партнери