Спілка > Публiкацiя

Спілка журналістів стала партнером масштабного благодійного фестивалю «Мама+Я» для дітей-сиріт (АНОНС)

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 13 Травня 2019
Спілка журналістів стала партнером масштабного благодійного фестивалю «Мама+Я» для дітей-сиріт (АНОНС)

У четвер, 16 травня в Києві на ВДНГ відбудеться масштабний благодійний фестиваль «Мама+Я» для дітей-сиріт. Очікується, що в заході візьмуть участь понад 1000 дітей з Київської області.

Під час фестивалю співачка Наталія Могилевська з підопічними своєї школи вокалу Talant School виконає пісню, присвячену Кузьмі – Personal Jesus (Андрій Кузьменко підтримував фестиваль від самого його початку). Крім того, до дітей завітають зірки телебачення і шоу-бізнесу: Маша Єфросиніна, Євгеній Сморигін, Олександр Павлік, Іраклій Маруашвілі, Епіфаніо Лопес, Сергій Конюшок, Тетяна Літвінова, Сергій Змійок, Юліана Купцова. 
 
Медіа-партнером фестивалю виступає Національна спілка журналістів України. 
 
Під час заходу пройдуть два концерти, під час яких діти-сироти покажуть свої таланти, а зіркове журі нагородить цінними подарунками найкращих. 
 
Цього дня працюватиме понад 70 інтерактивних майданчиків з різними активностями – руховими іграми, майстер-класами, профорієнтаційною діяльністю. Співорганізатори проекту – Державна служба зайнятості України. До програми фестивалю приєдналися ДСНС України, Національна поліція, Патрульна поліція, Ювенальна поліція. 
 
Акредитація журналістів триватиме до 18:00 15 травня на електронну пошту 25chas25@ukr.net за або номером телефону – 098-007-59-77. Контактна особа – Анастасія (PR-менеджер Благодійного фонду «МАМА плюс Я»). 
 
Додатково: Посилання на сторінки у соціальних мережах: 
 
Сторінка Благодійного фонду в мережі Facebook: https://www.facebook.com/mamaplusya;
 
В Instagram: @fond_mama_plus_me;
 
 
Довідково. 
Уже понад 13 років на теренах України успішно функціонує благодійний фонд «МАМА плюс Я», діяльність якого спрямована на допомогу дітям-сиротам, прийомним сім’ям та дитбудинкам сімейного типу. З 2006 року фонд проводить масштабний фестиваль «Мама+Я» для успішної соціалізації дітей-сиріт, профорієнтації, їхнього розвитку та адресної допомоги. Фестивалі вже 13 років проходять у Дніпрі, 3 роки  в Запоріжжі та 2 роки  у Кропивницькому. За цей час їх відвідало майже 50 000 дітей. Фонд допоміг створити 400 прийомних сімей та 250 дітям знайти всиновлювачів. 
 

Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Партнери