Спілка > Публiкацiя

Співчуття Михайлові Савчаку з приводу смерті дружини

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 12 Квітня 2019
Співчуття Михайлові Савчаку з приводу смерті дружини

Правління й секретаріат Національної спілки журналістів України висловлюють глибоке співчуття голові Волинської обласної організації Михайлові Івановичу Савчаку та його рідним у зв’язку з тяжкою втратою – раптовою смертю дружини Анастасії Андріївни.

Просимо колег висловити слова підтримки Михайлові Івановичу на адресу Волинської обласної організації Спілки – volnsju@i.ua

Матеріальну допомогу сім’ї спочилої можна надіслати за такими реквізитами:

 

р/р 26000055410100 ВГРУ "Приватбанк" м. Луцьк

код ЄДРПОУ 13369310 

МФО 303440

 

Правління й секретаріат Національної спілки журналістів України

Спілчанські новини

ОБСЄ засуджує погіршення свободи слова й безпеки журналістів у Криму// НСЖУ, 18.04.2019

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір засуджує арешт активістів «Кримської солідарності» після масових обшуків 27 березня в анексованому Криму й закликає до негайного звільнення цих осіб з російського СІЗО.

У Дніпрі презентовано книжкову виставку з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України// НСЖУ, 18.04.2019

16 квітня у Дніпрі в бібліотеці Університету митної справи та фінансів презентовано книжкову виставку з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України. На виставці книжкові й журнальні видання ілюструють тенденції розвитку ЗМІ України, розповідають про життя журналістської спільноти, а також тут є навчальні й довідкові видання, які стануть у пригоді всім, хто опановує журналістський фах.

НСЖУ відкриває «гарячу лінію» для журналістів на день виборів 21 квітня// НСЖУ, 17.04.2019

Національна спілка журналістів України відкриває «гарячу лінію» та надає юридичні консультації для журналістів під час другого туру виборів Президента України. До НСЖУ може звернутися будь-який журналіст чи ЗМІ, що зазнали перешкоджання професійній діяльності або у кого виникає питання щодо особливостей роботи в день виборів.

У Відні презентовано досвід боротьби з атаками на журналістів в Україні// НСЖУ, 17.04.2019

Голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко, 12 квітня, виступаючи на міжнародній конференції з питань свободи слова, що проходила у Відні (Австрія), розповів про проблеми систематичної безкарності за прояви фізичної агресії та напади на працівників засобів масової інформації в Україні.

Партнери