Спілка > Публiкацiя

Оголошується набір для участі у форумі з судової журналістики (Анонс)

Служба інформацii НСЖУ
Середа 10 Квітня 2019
Оголошується набір для участі у форумі з судової журналістики (Анонс)

28 травня 2019 р. в Києві відбудеться третій загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: висвітлення кримінальних процесів». Це найбільший щорічний захід, учасниками якого стають і судді, і журналісти.

Під час заходу планується обговорити журналістські стандарти, ключові проблемні ситуації під час висвітлення кримінальних процесів та інструменти для подання складних тем. 
 
  • Де шукати теми в суді? 
  • Яку інформацію про причетність особи до вчинення злочину можна оприлюднювати, а яку – ні?
  • Що потрібно журналістам знати про захист джерел інформації? 
  • Хто є незалежним експертом, як досягти балансу думок? 
  • Як відрізнити брехню від правди? 
  • Як зробити тему цікавою аудиторії? 
  • Як протистояти спробам використати ЗМІ для тиску на суд?
 
На ці та інші теми дискутуватимуть судді, медіаюристи, журналісти і редактори загальноукраїнських та регіональних ЗМІ. 
 
Відкрито подання заявок на участь у форумі для регіональних журналістів, які висвітлюють судові процеси. Організатори забезпечують відібраним учасникам проїзд до м. Києва і назад, а також готель (одна доба). Останній день подачі заявки – понеділок, 15 квітня.
 
 
Форум проводиться в рамках Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи. Партнер – Національна спілка журналістів України.
 
Тривалість форуму – з 9 до 17 години. 
 
Запитання? Надсилайте, будь ласка, на адресу oblik@nsju.org
 
 

Спілчанські новини

ОБСЄ засуджує погіршення свободи слова й безпеки журналістів у Криму// НСЖУ, 18.04.2019

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір засуджує арешт активістів «Кримської солідарності» після масових обшуків 27 березня в анексованому Криму й закликає до негайного звільнення цих осіб з російського СІЗО.

У Дніпрі презентовано книжкову виставку з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України// НСЖУ, 18.04.2019

16 квітня у Дніпрі в бібліотеці Університету митної справи та фінансів презентовано книжкову виставку з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України. На виставці книжкові й журнальні видання ілюструють тенденції розвитку ЗМІ України, розповідають про життя журналістської спільноти, а також тут є навчальні й довідкові видання, які стануть у пригоді всім, хто опановує журналістський фах.

НСЖУ відкриває «гарячу лінію» для журналістів на день виборів 21 квітня// НСЖУ, 17.04.2019

Національна спілка журналістів України відкриває «гарячу лінію» та надає юридичні консультації для журналістів під час другого туру виборів Президента України. До НСЖУ може звернутися будь-який журналіст чи ЗМІ, що зазнали перешкоджання професійній діяльності або у кого виникає питання щодо особливостей роботи в день виборів.

У Відні презентовано досвід боротьби з атаками на журналістів в Україні// НСЖУ, 17.04.2019

Голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко, 12 квітня, виступаючи на міжнародній конференції з питань свободи слова, що проходила у Відні (Австрія), розповів про проблеми систематичної безкарності за прояви фізичної агресії та напади на працівників засобів масової інформації в Україні.

Партнери