Спілка > Публiкацiя

Українські журналісти обурені погромом офісу телеканалу "Белсат" у Мінську (ЗАЯВА)

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 09 Квітня 2019
Українські журналісти обурені погромом офісу телеканалу "Белсат" у Мінську (ЗАЯВА)

Національна спілка журналістів України обурена погромом офісу телеканалу «Белсат», що влаштували співробітники силових структур у Мінську 9 квітня.

Міліціонери під приводом обшуку (тепер у справі «про наклеп») паралізували роботу редакції. Коли такого роду перешкоджання набувають системного характеру – це тривожний симптом. Вважаємо, що будь-які непорозуміння між владою і медіа в будь-яких країнах мають вирішуватися в цивілізований спосіб. Демонстрація сили до працівників медіа, обшуки редакцій ЗМІ тощо мають єдину мету – залякати пресу.
 
Національна спілка журналістів України заявляє про свою солідарність із телеканалом «Белсат» і всіма колегами-журналістами, що працюють в Республіці Білорусь та намагаються навіть під тиском об'єктивно й оперативно інформувати суспільство про важливі події.  
 
Київ, 9 квітня 2019 року
 
 
Фото belsat.eu

Спілчанські новини

ОБСЄ засуджує погіршення свободи слова й безпеки журналістів у Криму// НСЖУ, 18.04.2019

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір засуджує арешт активістів «Кримської солідарності» після масових обшуків 27 березня в анексованому Криму й закликає до негайного звільнення цих осіб з російського СІЗО.

У Дніпрі презентовано книжкову виставку з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України// НСЖУ, 18.04.2019

16 квітня у Дніпрі в бібліотеці Університету митної справи та фінансів презентовано книжкову виставку з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України. На виставці книжкові й журнальні видання ілюструють тенденції розвитку ЗМІ України, розповідають про життя журналістської спільноти, а також тут є навчальні й довідкові видання, які стануть у пригоді всім, хто опановує журналістський фах.

НСЖУ відкриває «гарячу лінію» для журналістів на день виборів 21 квітня// НСЖУ, 17.04.2019

Національна спілка журналістів України відкриває «гарячу лінію» та надає юридичні консультації для журналістів під час другого туру виборів Президента України. До НСЖУ може звернутися будь-який журналіст чи ЗМІ, що зазнали перешкоджання професійній діяльності або у кого виникає питання щодо особливостей роботи в день виборів.

У Відні презентовано досвід боротьби з атаками на журналістів в Україні// НСЖУ, 17.04.2019

Голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко, 12 квітня, виступаючи на міжнародній конференції з питань свободи слова, що проходила у Відні (Австрія), розповів про проблеми систематичної безкарності за прояви фізичної агресії та напади на працівників засобів масової інформації в Україні.

Партнери