Спілка > Публiкацiя

ХХІІ Міжнародний конкурс шкільних медіа відбудеться в Миколаєві

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 09 Квітня 2019
ХХІІ Міжнародний конкурс шкільних медіа відбудеться в Миколаєві

19 квітня в Миколаєві нагородять найкращих юнкорів України – переможців ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Понад 200 юнкорів з різних областей України приїдуть отримати заслужені нагороди за найкращі друковані видання, матеріали на тему євроінтеграції України, а також за фото-, радіо- та телерепортажі. На церемонії нагородження ви зможете дізнатися, яке шкільне медіа стало «Кращим шкільним медіа XXІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа».

Нагородять переможців відомі журналісти, політики та громадські діячі України.

1820 квітня в межах ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа також відбудуться: ХІ Міжнародний юнкорівський зльот, науково-педагогічна конференція та низка зустрічей і майстер-класів для юних кореспондентів і керівників юнкорівських груп.

Участь у заходах візьме голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко, перший секретар Національної спілки журналістів України Ліна Кущ, представники МЗС України, МО України, міський голова м. Миколаєва Олександр Сєнкевич, очільники Миколаївської області, а також журналісти, політики, громадські діячі. 

Запрошуємо до висвітлення подій!

Контакти:  0512-50-00-30, 050-394-34-23, e-mail v.veselovskaya@gmail.com – Вікторія Веселовська

Будемо раді зустрічі з Вами на святі шкільної преси!

ххх

Інформаційна довідка: Міжнародний конкурс шкільних медіа – найбільший захід юнкорівського руху в Україні, підсумки якого щороку підбивають у Миколаєві.

На конкурс 2018 року було подано 2032 роботи. Всього за 21 рік у Міжнародному конкурсі шкільних медіа взяли участь понад 30 тисяч творчих робіт з України, Польщі, Болгарії, Греції, Іспанії, Чехії, Грузії, Молдови, Росії, Білорусі, Пакистану, Сенегалу, Єгипту.

Організатори  конкурсу: Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.

Заходи відбуваються за підтримки виконкому Миколаївської міської ради, Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської обласної ради.

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу розпочнеться 19 квітня о 14:00 у Палаці творчості учнів (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 31). Переможців нагородять у 22 номінаціях.

Спілчанські новини

ОБСЄ засуджує погіршення свободи слова й безпеки журналістів у Криму// НСЖУ, 18.04.2019

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір засуджує арешт активістів «Кримської солідарності» після масових обшуків 27 березня в анексованому Криму й закликає до негайного звільнення цих осіб з російського СІЗО.

У Дніпрі презентовано книжкову виставку з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України// НСЖУ, 18.04.2019

16 квітня у Дніпрі в бібліотеці Університету митної справи та фінансів презентовано книжкову виставку з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України. На виставці книжкові й журнальні видання ілюструють тенденції розвитку ЗМІ України, розповідають про життя журналістської спільноти, а також тут є навчальні й довідкові видання, які стануть у пригоді всім, хто опановує журналістський фах.

НСЖУ відкриває «гарячу лінію» для журналістів на день виборів 21 квітня// НСЖУ, 17.04.2019

Національна спілка журналістів України відкриває «гарячу лінію» та надає юридичні консультації для журналістів під час другого туру виборів Президента України. До НСЖУ може звернутися будь-який журналіст чи ЗМІ, що зазнали перешкоджання професійній діяльності або у кого виникає питання щодо особливостей роботи в день виборів.

У Відні презентовано досвід боротьби з атаками на журналістів в Україні// НСЖУ, 17.04.2019

Голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко, 12 квітня, виступаючи на міжнародній конференції з питань свободи слова, що проходила у Відні (Австрія), розповів про проблеми систематичної безкарності за прояви фізичної агресії та напади на працівників засобів масової інформації в Україні.

Партнери