Спілка > Публiкацiя

Прощання з колегою...

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 15 Березня 2019
Прощання з колегою...

Прощання з Олександром Бухтатим, колишнім секретарем НСЖУ, працівником Адміністрації Президента України, який трагічно загинув 14 березня, проходитиме сьогодні, у п’ятницю 15 березня у Києві з 14:00.

 
Місце – вулиця Оранжерейна, 9 (Київське міське клінічне бюро судово-медичної експертизи Судово-медичний морг № 1).
Поховання відбудеться 16 березня на Харківщині.
Вічна пам’ять…..
 
Підтримати родину загиблого колеги можна перерахувавши кошти на картку дружини Олександра Євгенійовича – Бухтатої Олени Анатоліївни. Довідки – за телефоном в НСЖУ - (044) 235 87 66 

Спілчанські новини

Безпека й економічна незалежність ЗМІ – основні питання полтавських журналістів// НСЖУ, 21.05.2019

На відзначення 60-річчя Національної спілки журналістів України в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Короленка спілкувалися зі студентами й викладачами факультету філології та журналістики перший секретар НСЖУ Ліна Кущ, голова правління Полтавської обласної організації НСЖУ Євген Лопушинський, відомі полтавські журналісти Микола Ляпаненко, Валентин Посухов, Віталій Скобельський та Анатолій Мішин.

Сьогодні Георгію Гонгадзе виповнилося б 50...// НСЖУ, 21.05.2019

Встановити і притягнути до відповідальності замовників жорстокого убивства засновника і першого головного редактора "Української правди" обіцяли всі глави держави й керівники МВС та Генпрокуратури. Але досі цього не зроблено.

Підсумки моніторингу висвітлення в медіа президентських перегонів в Україні// НСЖУ, 20.05.2019

У понеділок, 20 травня 2019 року, о 10:00 коаліція громадських організацій «Комісія з журналістської етики», «Платформа прав людини», «Український інститут медіа та комунікації» та «StopFake» за підтримки проектів Ради Європи провели заключну прес-конференцію щодо підсумків моніторингу висвітлення в медіа президентських перегонів в Україні.

Журналісти Сущенко та Семена отримуватимуть державну стипендію імені Левка Лук’яненка// НСЖУ, 20.05.2019

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення незаконно утримуваним в РФ політв'язням державних стипендій ім. Левка Лук'яненка на період утримання та протягом одного року, повідомила прес-служба глави держави.

Партнери