Спілка > Публiкацiя

Прощання з колегою...

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 15 Березня 2019
Прощання з колегою...

Прощання з Олександром Бухтатим, колишнім секретарем НСЖУ, працівником Адміністрації Президента України, який трагічно загинув 14 березня, проходитиме сьогодні, у п’ятницю 15 березня у Києві з 14:00.

 
Місце – вулиця Оранжерейна, 9 (Київське міське клінічне бюро судово-медичної експертизи Судово-медичний морг № 1).
Поховання відбудеться 16 березня на Харківщині.
Вічна пам’ять…..
 
Підтримати родину загиблого колеги можна перерахувавши кошти на картку дружини Олександра Євгенійовича – Бухтатої Олени Анатоліївни. Довідки – за телефоном в НСЖУ - (044) 235 87 66 

Спілчанські новини

МФЖ закликає кандидатів на посаду Президента України стати на захист прав журналістів// НСЖУ, 22.03.2019

Міжнародна федерація журналістів закликала Петра Порошенка й Володимира Зеленського стати на захист українських журналістів. МФЖ підтримує зусилля Національної спілки журналістів України вимагати від кандидатів на посаду глави держави гарантувати свободу слова й захист прав журналістів.

Польська репортерка присвятила журналістську нагороду Станіславу Асєєву// НСЖУ, 22.03.2019

Спілка польських журналістів нагородила Моніку Андрушевську за репортаж для видання Tygodnik Powszechny «Бери тіло, поки дають», в якому описано історії українських матерів, які розшукують своїх синів, що пропали на війні.

Трьом зловмисникам, які вчинили збройний напад на газету «Новий день», оголошено про підозру// НСЖУ, 22.03.2019

Національна поліція інформує про прогрес у розслідуванні надзвичайної події – застосування зброї та сльозогінного газу під час проведення в Херсоні прес-конференції у прес-клубі газети «Новий день» (18 січня). Проте колектив херсонського видання висловлює невдоволення перебыгом розслідування та звинувачує поліцію в «зумисному затягуванні», а дії слідчих називає некваліфікованими.

Держкомтелерадіо: у проекті – програма підтримки й розвитку регіональних ЗМІ// НСЖУ, 21.03.2019

На лист-звернення Національної спілки журналістів України до уряду (за підсумками всеукраїнської наради редакторів газет) Держкомтелерадіо повідомив НСЖУ, що заплановано розробку проекту програми підтримки та розвитку регіональних ЗМІ на виконання рішення колегії цього держкомітету від 29 січня 2019 року.

Партнери