Спілка > Публiкацiя

Волинь: втрати в лавах спілчан…

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 11 Березня 2019
Волинь: втрати в лавах спілчан…

Волинська обласна організація Національної спілки журналістів України глибоко сумує з приводу непоправних втрат у своїх лавах...

Сьомого березня внаслідок важкої та невиліковної хвороби на 72-му році життя помер багаторічний спортивний репортер і журналіст-розслідувач Роман Флішаровський, який працював у обласній газеті "Волинь-нова" ("раніше – "Раядснька Волинь"). А 8 березня, після поховання Романа Флішаровського, повертаючись із похорону близького товариша, внаслідок ДТП трагічно загинув заслужений журналіст України, тележурналіст Юрій Яцюк (працював у ТРК "Аверс", раніше – у Волинській обласній державній телерадіокомпанії).

Секретаріат обласної організації НСЖУ висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійних колег, журналістським колективам, де вони працювали, усім, хто мав змогу читати та переглядати створені ними репортажі...

Земля Вам пухом, дорогі Романе Олександровичу і Юрію Антоновичу!

Спілчанські новини

В Києві відбувся Медіа форум «Дослідження медіа ринку України»// НСЖУ, 20.03.2019

20 березня в Києві пройшов Медіа форум, на якому презентовано дорожню карту та огляд медіа ринку України. Організатори заходу – Американська торговельна палата в Україні та медіа агенція Arena Media Expert.

Убивства Гонгадзе й Шеремета – злочини, розкриття яких впливає на безпеку країни, – Ігор Смешко// НСЖУ, 19.03.2019

Без розслідування резонансних злочинів неможливо повернути довіру до правоохоронної системи країни. Потрібна політична воля, щоб відновити справедливість і притягти до відповідальності винних. Про це заявив кандидат у Президенти України, екс-голова СБУ Ігор Смешко, відповідаючи на запитання голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Чим небезпечні псевдожурналісти у день голосування: НСЖУ застерігає// НСЖУ, 19.03.2019

Псевдожурналісти на виборчих дільницях перешкоджають діяльності реальних журналістів і дискредитують професію.

Кабмін, згідно з компетенцією, знову "вживатиме невідкладних заходів"// НСЖУ, 19.03.2019

Лист Національної спілки журналістів України зі зверненням учасників Всеукраїнської наради редакторів газет, у якому йдеться, зокрема, про неефективну діяльність АТ "Укрпошта", Адміністрація Президента України надіслала до Кабміну з проханням "розглянути згідно з компетенцією" та поінформувати НСЖУ про результати.

Партнери