Спілка > Публiкацiя

Волинь: втрати в лавах спілчан…

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 11 Березня 2019
Волинь: втрати в лавах спілчан…

Волинська обласна організація Національної спілки журналістів України глибоко сумує з приводу непоправних втрат у своїх лавах...

Сьомого березня внаслідок важкої та невиліковної хвороби на 72-му році життя помер багаторічний спортивний репортер і журналіст-розслідувач Роман Флішаровський, який працював у обласній газеті "Волинь-нова" ("раніше – "Раядснька Волинь"). А 8 березня, після поховання Романа Флішаровського, повертаючись із похорону близького товариша, внаслідок ДТП трагічно загинув заслужений журналіст України, тележурналіст Юрій Яцюк (працював у ТРК "Аверс", раніше – у Волинській обласній державній телерадіокомпанії).

Секретаріат обласної організації НСЖУ висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійних колег, журналістським колективам, де вони працювали, усім, хто мав змогу читати та переглядати створені ними репортажі...

Земля Вам пухом, дорогі Романе Олександровичу і Юрію Антоновичу!

Спілчанські новини

Безпека й економічна незалежність ЗМІ – основні питання полтавських журналістів// НСЖУ, 21.05.2019

На відзначення 60-річчя Національної спілки журналістів України в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Короленка спілкувалися зі студентами й викладачами факультету філології та журналістики перший секретар НСЖУ Ліна Кущ, голова правління Полтавської обласної організації НСЖУ Євген Лопушинський, відомі полтавські журналісти Микола Ляпаненко, Валентин Посухов, Віталій Скобельський та Анатолій Мішин.

Сьогодні Георгію Гонгадзе виповнилося б 50...// НСЖУ, 21.05.2019

Встановити і притягнути до відповідальності замовників жорстокого убивства засновника і першого головного редактора "Української правди" обіцяли всі глави держави й керівники МВС та Генпрокуратури. Але досі цього не зроблено.

Підсумки моніторингу висвітлення в медіа президентських перегонів в Україні// НСЖУ, 20.05.2019

У понеділок, 20 травня 2019 року, о 10:00 коаліція громадських організацій «Комісія з журналістської етики», «Платформа прав людини», «Український інститут медіа та комунікації» та «StopFake» за підтримки проектів Ради Європи провели заключну прес-конференцію щодо підсумків моніторингу висвітлення в медіа президентських перегонів в Україні.

Журналісти Сущенко та Семена отримуватимуть державну стипендію імені Левка Лук’яненка// НСЖУ, 20.05.2019

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення незаконно утримуваним в РФ політв'язням державних стипендій ім. Левка Лук'яненка на період утримання та протягом одного року, повідомила прес-служба глави держави.

Партнери