Спілка > Публiкацiя

Декларація на захист свободи слова. Зустріч журналістів з Романом Безсмертним (АНОНС)

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 12 Лютого 2019
Декларація на захист свободи слова. Зустріч журналістів з Романом Безсмертним (АНОНС)

У середу, 13 лютого, в офісі Національної спілки журналістів України (Хрещатик, 27-а) відбудеться зустріч активу Cпілки, журналістів столичних ЗМІ із політичним і громадським діячем, головою партії «РУХ +380», кандидатом в Президенти України Романом Безсмертним.

Під час дискусії заплановане обговорення положень Декларації на захист свободи слова, яку НСЖУ запропонувала підтримати всім кандидатам на посаду Президента України.

Також учасники зустрічі мають намір привернути увагу до сучасних загроз свободі слова в Україні, до проблеми фізичної безпеки працівників медіа та до фактів тиску на журналістів.

Декларація на захист свободи слова передбачає, що претенденти на найвищу посаду в державі беруть на себе добровільні зобов’язання поважати свободу слова й самовираження, не чинити тиск на журналістів та ЗМІ, не використовувати силові органи для переслідування журналістів, проводити публічні звіти про розслідування правопорушень проти працівників ЗМІ тощо.

Нагадаємо, цю декларацію вже підписали такі українські політики як Валентин Наливайченко, Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Ігор Смешко, Дмитро Добродомов, Ольга Богомолець, Олександр Шевченко, Віктор Бондар, Сергій Тарута, Віталій Купрій. Декларацію підтримав також перший глава держави незалежної України Леонід Кравчук.

Початок зустрічі об 11:00

Акредитація представників преси: 044-2358766 та oblik@nsju.org

 

Спілчанські новини

Безпека й економічна незалежність ЗМІ – основні питання полтавських журналістів// НСЖУ, 21.05.2019

На відзначення 60-річчя Національної спілки журналістів України в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Короленка спілкувалися зі студентами й викладачами факультету філології та журналістики перший секретар НСЖУ Ліна Кущ, голова правління Полтавської обласної організації НСЖУ Євген Лопушинський, відомі полтавські журналісти Микола Ляпаненко, Валентин Посухов, Віталій Скобельський та Анатолій Мішин.

Сьогодні Георгію Гонгадзе виповнилося б 50...// НСЖУ, 21.05.2019

Встановити і притягнути до відповідальності замовників жорстокого убивства засновника і першого головного редактора "Української правди" обіцяли всі глави держави й керівники МВС та Генпрокуратури. Але досі цього не зроблено.

Підсумки моніторингу висвітлення в медіа президентських перегонів в Україні// НСЖУ, 20.05.2019

У понеділок, 20 травня 2019 року, о 10:00 коаліція громадських організацій «Комісія з журналістської етики», «Платформа прав людини», «Український інститут медіа та комунікації» та «StopFake» за підтримки проектів Ради Європи провели заключну прес-конференцію щодо підсумків моніторингу висвітлення в медіа президентських перегонів в Україні.

Журналісти Сущенко та Семена отримуватимуть державну стипендію імені Левка Лук’яненка// НСЖУ, 20.05.2019

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення незаконно утримуваним в РФ політв'язням державних стипендій ім. Левка Лук'яненка на період утримання та протягом одного року, повідомила прес-служба глави держави.

Партнери