Спілка > Публiкацiя

Декларація на захист свободи слова. Зустріч журналістів з Романом Безсмертним (АНОНС)

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 12 Лютого 2019
Декларація на захист свободи слова. Зустріч журналістів з Романом Безсмертним (АНОНС)

У середу, 13 лютого, в офісі Національної спілки журналістів України (Хрещатик, 27-а) відбудеться зустріч активу Cпілки, журналістів столичних ЗМІ із політичним і громадським діячем, головою партії «РУХ +380», кандидатом в Президенти України Романом Безсмертним.

Під час дискусії заплановане обговорення положень Декларації на захист свободи слова, яку НСЖУ запропонувала підтримати всім кандидатам на посаду Президента України.

Також учасники зустрічі мають намір привернути увагу до сучасних загроз свободі слова в Україні, до проблеми фізичної безпеки працівників медіа та до фактів тиску на журналістів.

Декларація на захист свободи слова передбачає, що претенденти на найвищу посаду в державі беруть на себе добровільні зобов’язання поважати свободу слова й самовираження, не чинити тиск на журналістів та ЗМІ, не використовувати силові органи для переслідування журналістів, проводити публічні звіти про розслідування правопорушень проти працівників ЗМІ тощо.

Нагадаємо, цю декларацію вже підписали такі українські політики як Валентин Наливайченко, Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Ігор Смешко, Дмитро Добродомов, Ольга Богомолець, Олександр Шевченко, Віктор Бондар, Сергій Тарута, Віталій Купрій. Декларацію підтримав також перший глава держави незалежної України Леонід Кравчук.

Початок зустрічі об 11:00

Акредитація представників преси: 044-2358766 та oblik@nsju.org

 

Спілчанські новини

В Києві відбувся Медіа форум «Дослідження медіа ринку України»// НСЖУ, 20.03.2019

20 березня в Києві пройшов Медіа форум, на якому презентовано дорожню карту та огляд медіа ринку України. Організатори заходу – Американська торговельна палата в Україні та медіа агенція Arena Media Expert.

Убивства Гонгадзе й Шеремета – злочини, розкриття яких впливає на безпеку країни, – Ігор Смешко// НСЖУ, 19.03.2019

Без розслідування резонансних злочинів неможливо повернути довіру до правоохоронної системи країни. Потрібна політична воля, щоб відновити справедливість і притягти до відповідальності винних. Про це заявив кандидат у Президенти України, екс-голова СБУ Ігор Смешко, відповідаючи на запитання голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Чим небезпечні псевдожурналісти у день голосування: НСЖУ застерігає// НСЖУ, 19.03.2019

Псевдожурналісти на виборчих дільницях перешкоджають діяльності реальних журналістів і дискредитують професію.

Кабмін, згідно з компетенцією, знову "вживатиме невідкладних заходів"// НСЖУ, 19.03.2019

Лист Національної спілки журналістів України зі зверненням учасників Всеукраїнської наради редакторів газет, у якому йдеться, зокрема, про неефективну діяльність АТ "Укрпошта", Адміністрація Президента України надіслала до Кабміну з проханням "розглянути згідно з компетенцією" та поінформувати НСЖУ про результати.

Партнери