Спілка > Публiкацiя

Умовно-дострокове звільнення Балуха "суд" Криму розгляне наприкінці січня

Служба інформацii НСЖУ
Середа 09 Січня 2019
Умовно-дострокове звільнення Балуха "суд" Криму розгляне наприкінці січня

В окупованому Криму очікуване сьогодні засідання "суду" щодо умовно-дострокового звільнення українського політв'язня Володимира Балуха перенесли на 25 січня.

Про це у Facebook повідомляє "Кримська солідарність".

"Сьогодні, 9 січня 2019 року, о 10:30 очікувалося судове засідання щодо умовно-дострокового звільнення Володимира Балуха. Засідання було перенесено на 25 січня 2019 року о 14.00",  інформують активісти "Кримської солідарності".

Як повідомлялося, ФСБ Росії затримала Володимира Балуха в окупованому Криму 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, в якому живе активіст, 90 патронів і кілька тротилових шашок. Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію  прапор України, який повісив у себе у дворі.

Підконтрольний Росії "Верховний суд Криму" засудив Балуха до 4 років і 11 місяців колонії та штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Загалом у Росії і анексованому Криму тримають близько 70 українських політв'язнів, серед них і журналіст Укрінформу Роман Сущенко, якого в РФ засудили до 12 років колонії суворого режиму за нібито шпигунство.

Джерело сайт ІА "Укрінформ"

Спілчанські новини

Візит іноземних журналістів до НСЖУ: про тиск політиків та проблеми фінансування ЗМІ// НСЖУ, 22.01.2019

Тиск політиків та посадовців і економічні складнощі незалежних ЗМІ – спільні тенденції для медіа України і країн демократичної Європи. Про це йшлося в ході зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка із групою міжнародних колег, які відвідують Україну для написання матеріалів про українські реалії.

«Зупинити хвилю агресії проти журналістів можливо лише через солідарність», – учасники регіональної дискусії в Кривому Розі// НСЖУ, 22.01.2019

Дніпропетровська область за результатами «Індексу фізичної безпеки журналістів», що проводить Національна спілка журналістів України разом із партнерами, 2018 року опинилася на другому місці за кількістю нападів на працівників медіа – 10 випадків, 6 із них трапилися в Кривому Розі.

Чому в Україні кожні 4 дні атакують журналістів? (АНОНС)// НСЖУ, 22.01.2019

У середу, 23 січня 2019 року, о 12:00 Національна спілка журналістів України запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію «Презентація Індексу фізичної безпеки журналістів України. Підсумки 2018 року».

На Вінниччині реформовані видання отримають 900 тисяч гривень допомоги з обласного бюджету// НСЖУ, 22.01.2019

Це рішення ухвалили депутати Вінницької облради наприкінці 2018-го. Торік роздержавлені комунальні друковані ЗМІ також дістали грошову підтримку обсягом 539 тисяч гривень.

Партнери