Спілка > Публiкацiя

Голова японської асоціації отримав динамівську футболку, як символ перемог

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 03 Січня 2019
Голова японської асоціації отримав динамівську футболку, як символ перемог

Цікава та непересічна подія відбувається у ці дні у японському Токіо. Тут перебуває делегація українських журналістів, що прибула до столиці на запрошення партнерської громадської організації – асоціації «За безпеку продуктів харчування і життя», яка вже протягом шести років проводить в Україні проекти з Чорнобильської тематики, допомагаючи тим, хто постраждав від наслідків цієї техногенної катастрофи.

Японці діляться своїм досвідом подолання наслідків після аварії у Фукусімі у 2011-му році, а також переймають наші шляхи вирішення супутніх проблем.

У складі делегації є футбольний уболівальник зі стажем, секретар Національної спілки журналістів України Сергій Шевченко (на знімку – справа), який свого часу теж був членом товариства «Динамо». Він вручив голові японської асоціації презент – футболку з емблемою ФК «Динамо» як символ команди, що завжди прагне перемог з побажанням досягати успіху у всіх своїх починаннях та ініціативах.

Джунічі Ковака, який є також редактором журналу, з радістю та великим задоволенням прийняв подарунок, зазначивши, що асоціація, яку він очолює, так само бореться за перемогу в справі, яку вона започаткувала шість років тому, а футболка – дорогий та почесний презент для нього. Асоціація «За безпеку продуктів харчування і життя» вивчає питання безпечного харчування населення на радіоактивно забруднених територіях, що з’явилися внаслідок техногенних катастроф на АЕС (у Чорнобилі 1986-го і в префектурі Фукусіма в Японії 2011-го), поширює набуті знання й рекомендації вчених щодо оздоровлення людей, зниження радіоактивності сільгоспугідь тощо. Крім того, надає доброчинну допомогу багатьом сім’ям чорнобильців. Об’єднавши понад чотири тисячі небайдужих співвітчизників – представників різних професій – у громадську структуру, яка акумулює благодійні пожертви, асоціація реально допомагає людям і в своїй країні, і в Україні.

Джунічі Ковака не байдужий доспорту, зокрема цікавиться футболом та багато знає про київське «Динамо», адже не раз бував у столиці України. Він зазначив, що це один  із найкращих клубів України, чинний переможець Суперкубку України. Тому передав усім динамівцям та уболівальникам нашої команди свої найкращі побажання, зокрема, здійснення мрій та лише перемог у новому році.

Сайт FC Dynamo Kyiv

Спілчанські новини

Візит іноземних журналістів до НСЖУ: про тиск політиків та проблеми фінансування ЗМІ// НСЖУ, 22.01.2019

Тиск політиків та посадовців і економічні складнощі незалежних ЗМІ – спільні тенденції для медіа України і країн демократичної Європи. Про це йшлося в ході зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка із групою міжнародних колег, які відвідують Україну для написання матеріалів про українські реалії.

«Зупинити хвилю агресії проти журналістів можливо лише через солідарність», – учасники регіональної дискусії в Кривому Розі// НСЖУ, 22.01.2019

Дніпропетровська область за результатами «Індексу фізичної безпеки журналістів», що проводить Національна спілка журналістів України разом із партнерами, 2018 року опинилася на другому місці за кількістю нападів на працівників медіа – 10 випадків, 6 із них трапилися в Кривому Розі.

Чому в Україні кожні 4 дні атакують журналістів? (АНОНС)// НСЖУ, 22.01.2019

У середу, 23 січня 2019 року, о 12:00 Національна спілка журналістів України запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію «Презентація Індексу фізичної безпеки журналістів України. Підсумки 2018 року».

На Вінниччині реформовані видання отримають 900 тисяч гривень допомоги з обласного бюджету// НСЖУ, 22.01.2019

Це рішення ухвалили депутати Вінницької облради наприкінці 2018-го. Торік роздержавлені комунальні друковані ЗМІ також дістали грошову підтримку обсягом 539 тисяч гривень.

Партнери