Спілка > Публiкацiя

13 СІЧНЯ СТАРТУЄ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ КИЄВА З ТЕНІСУ СЕРЕД ПРЕДСТАВНИКІВ МАС-МЕДІА (АНОНС)

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 03 Січня 2019
13 СІЧНЯ СТАРТУЄ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ КИЄВА З ТЕНІСУ СЕРЕД ПРЕДСТАВНИКІВ МАС-МЕДІА (АНОНС)

Федерація тенісу України, федерація тенісу м.Києва та Асоціація тенісистів-журналістів України щиро вітає Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб всі Ваші мрії та прагнення втілилися в життя, а спортивні баталії на тенісних кортах приносили неймовірні та незабутні емоції. Здоров’я Вам та Вашим родинам!

Раді також повідомити, що новостворена АТЖУ разом з ФТУ та федерацією тенісу м.Києва з метою популяризації тенісу планує проводити низку любительських змагань серед майстрів пера та мікрофону, а також виставкові матчі за участю відомих українських тенісистів, політиків, бізнесменів. Одним зі стартових кроків став 1-й Media Cup, котрий було проведено напередодні важливого матчу Кубку Девіса Україна – Португалія. Тепер настав час підкорити нові тенісні вершини. 


Першою з них у новому сезоні стане Відкритий чемпіонат Києва з тенісу серед представників мас-медіа, який відбудеться 13 січня. Запрошуємо журналістів, працівників редакцій, всіх, хто любить і грає в теніс долучитися до нашого спортивного свята, яке триватиме протягом 2019 року. 


Форму заявки для участі в турнірі кожному учаснику слід заповнити ось тут: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf_9bDr5biRWtSJ6K…/viewform 


Заключний день реєстрації - 10 січня (до 23.00). Формат змагань буде визначено в залежності від кількості учасників. 


Матчі першого Відкритого чемпіонату Києва серед мас-медіа відбудуться на «Кортах на Подолі» (грунт). Початок змагань 13 січня o 13.00.

Вся детальна і нова інформація про участь у Відкритому чемпіонаті Києва серед мас-медіа та новини про інші журналістські тенісні заходи публікується на сторінці АТЖУ в Facebook - https://www.facebook.com/Асоціація-тенісистів-журналістів-…/

Спілчанські новини

Візит іноземних журналістів до НСЖУ: про тиск політиків та проблеми фінансування ЗМІ// НСЖУ, 22.01.2019

Тиск політиків та посадовців і економічні складнощі незалежних ЗМІ – спільні тенденції для медіа України і країн демократичної Європи. Про це йшлося в ході зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка із групою міжнародних колег, які відвідують Україну для написання матеріалів про українські реалії.

«Зупинити хвилю агресії проти журналістів можливо лише через солідарність», – учасники регіональної дискусії в Кривому Розі// НСЖУ, 22.01.2019

Дніпропетровська область за результатами «Індексу фізичної безпеки журналістів», що проводить Національна спілка журналістів України разом із партнерами, 2018 року опинилася на другому місці за кількістю нападів на працівників медіа – 10 випадків, 6 із них трапилися в Кривому Розі.

Чому в Україні кожні 4 дні атакують журналістів? (АНОНС)// НСЖУ, 22.01.2019

У середу, 23 січня 2019 року, о 12:00 Національна спілка журналістів України запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію «Презентація Індексу фізичної безпеки журналістів України. Підсумки 2018 року».

На Вінниччині реформовані видання отримають 900 тисяч гривень допомоги з обласного бюджету// НСЖУ, 22.01.2019

Це рішення ухвалили депутати Вінницької облради наприкінці 2018-го. Торік роздержавлені комунальні друковані ЗМІ також дістали грошову підтримку обсягом 539 тисяч гривень.

Партнери