Спілка > Публiкацiя

Всі важливі дати – в календарі українського журналіста

Служба інформацii НСЖУ
Середа 02 Січня 2019
Всі важливі дати – в календарі українського журналіста

Вийшли друком фірмові календарі на 2019 рік, виготовлені на замовлення Національної спілки журналістів України. Таку продукцію вже отримали напередодні Нового року учасники пленуму правління спілки та всі обласні організації

На календарях зображено логотип НСЖУ, а також логотипи Міжнародної і Європейської федерацій журналістів, членами яких є спілка. «60 років української журналістики» - це гасло на календарях символізує єдність поколінь українських майстрів пера і мікрофона, а також сучасну трансформацію професії. 
 
«Унікальним є наш фірмовий календар, де зазначено всі важливі журналістські дати року. Це і Всесвітній день свободи преси (3 травня), і День журналіста (6 червня), і Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів (2 листопада), і річниця зникнення Георгія Гонгадзе (16 вересня), і День працівників радіо, телебачення і зв’язку України (16 листопада). Зафіксовано в календарі і дату першого з’їзду нашої спілки, яка цього року відзначає 60-річчя з дня заснування. Сподіваємося, такі календарі стануть у нагоді активістам НСЖУ та колективам місцевих ЗМІ», – відзначив  голова НСЖУ Сергій Томіленко. 
 

Спілчанські новини

Візит іноземних журналістів до НСЖУ: про тиск політиків та проблеми фінансування ЗМІ// НСЖУ, 22.01.2019

Тиск політиків та посадовців і економічні складнощі незалежних ЗМІ – спільні тенденції для медіа України і країн демократичної Європи. Про це йшлося в ході зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка із групою міжнародних колег, які відвідують Україну для написання матеріалів про українські реалії.

«Зупинити хвилю агресії проти журналістів можливо лише через солідарність», – учасники регіональної дискусії в Кривому Розі// НСЖУ, 22.01.2019

Дніпропетровська область за результатами «Індексу фізичної безпеки журналістів», що проводить Національна спілка журналістів України разом із партнерами, 2018 року опинилася на другому місці за кількістю нападів на працівників медіа – 10 випадків, 6 із них трапилися в Кривому Розі.

Чому в Україні кожні 4 дні атакують журналістів? (АНОНС)// НСЖУ, 22.01.2019

У середу, 23 січня 2019 року, о 12:00 Національна спілка журналістів України запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію «Презентація Індексу фізичної безпеки журналістів України. Підсумки 2018 року».

На Вінниччині реформовані видання отримають 900 тисяч гривень допомоги з обласного бюджету// НСЖУ, 22.01.2019

Це рішення ухвалили депутати Вінницької облради наприкінці 2018-го. Торік роздержавлені комунальні друковані ЗМІ також дістали грошову підтримку обсягом 539 тисяч гривень.

Партнери