Спілка > Публiкацiя

Спілчанин-журналіст – лауреат премії Міністерства оборони України

Служба інформацii НСЖУ
Середа 05 Грудня 2018
Спілчанин-журналіст – лауреат премії Міністерства оборони України

Міністр оборони України Степан Полторак 5 грудня в Києві на урочистостях з нагоди Дня Збройних Сил України вручив нагороди військовослужбовцям, а також дипломи та сертифікати лауреатам Премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва 2018 року. Серед відзначених – член НСЖУ харків’янин Сергій Пущенко.

Нагадаємо, цьогоріч у двох номінаціях – література і театральне мистецтво – перемогли відповідно письменник Олександр Бакуменко, автор роману-есе “Захисник Чернечої гори”, і творці постановки “Блокпост “Україна” театру української традиції “Дзеркало” за п’єсою режисера й директора театру Володимира Петранюка на тексти поета і добровольця Бориса Гуменюка. Сергій Пущенко – лауреат премії в номінації «Твори образотворчого мистецтва військової тематики». Ще в двох номінаціях (кіно і музичне мистецтво) премію цього року вирішено не присуджувати.

Сергій Пущенко – професійний художник, автор серії полотен «Портрети добровольців на війні» й однойменної книги-альбому з репродукціями картин, писаних з натури впродовж 2015–2017 років (106 портретів), і 67 авторськими світлинами з життя й боротьби добровольчого батальйону, що створюють історичне тло, на якому народжувалася мистецька серія.

Диплом лауреата премії вручає художникові С. Пущенку міністр оборони України С. Полторак

Міністерство оборони нагородило також грамотами й кількох авторів, чиї твори подавалися на здобуття премії, але з різних причин не стали переможцями. Серед відзначених – журналіст-фрілансер Тарас Зозулінський, його нагороджено «за особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, активну участь у військово-патріотичному вихованні української молоді, плідну громадську діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України».

Нагадаємо, цьогоріч Сергій Пущенко і Тарас Зозулінський також перемогли в різних номінаціях у творчих конкурсах НСЖУ 2018 року.

Фото Сергія Шевченка

Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Партнери